Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204963

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
11.05.26 17:58:00 | #204963
Reakce na příspěvek #204913

Jak to bylo ve skutečnosti. Jako s tím divadlem:

https://www.facebook.com/reel/1302095958516068

Státník jak má být. Přišel jsem pozdě. Neomluvil se. Zdrhnul jsem. 😅



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 19:22:11 | #204977 (1)

předem se omluvil, že to nestíhá..... jestli by to šlo posunout....



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 19:26:06 | #204979 (2)

neomluvil
Co mohl udělat, mohl se omluvit když přišel - místo toho trapnil slovy ´Tak jsem to nestihl, no** - takhle se chová dospělý chlap, potažmo předseda vlády?



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:37:44 | #204985 (3)

Ale ano, večer před schůzkou.
A je to úplně to samé, jako když Pávek přišel na pietní akt pozdě o 20 minut.
On přece moc dobře ví, že mají určitý harmonogram - OBA! A naplánovat si schůzku s premiérem- bez předchozí domluvy, s premiérem a nedbat jeho žádosti o posunutí o 30minut- je prasárna a blbý hec! *3422*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:39:00 | #205009 (4)

Zvlášť když je jediným tématem prezidentův požadavek na přítomnost summitu NATO. 🫣