Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204984

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 20:32:01 | #204984
Reakce na příspěvek #204953

Stanislav Sýkora
4 h
·
🟠Opozice tepuje premiéra Babiše za pozdní příchod na schůzku (na schůzku k ničemu, neboť je už dávno rozhodnuto). Babiš se zachoval jako hulvát, Babiš zneuctil prezidentský úřad, Babiš spolu s Macinkou mohou asi i za válku na Ukrajině, globální oteplování a erupce na Slunci...
Tak trochu v pozadí mainstreamu zůstal fakt že Petr Pavel přijel o 20 minut později na pietní akt na Vítkově. Pravdou je že se omluvil, ovšem se slovy "Mám nabitý program, pokud někdo přijede na domluvenou schůzku se zpožděním, zpozdí se i můj harmonogram".
Je ale tak trochu záhadou že Babiš, když ukončili schůzku ve stejném čase a místě, Vítkov stihl včas... Prezident to tedy asi vzal z Hradu na Vítkov přes Brno... *7127* *23266*

https://www.facebook.com/photo/?fbid=909248178834068&set=a.747820154976872



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:39:22 | #204986 (1)

No, my co se trochu zajímáme - to víme
Víme, že po setkání Babiš prchnul před novináři z Hradu, Na rozdíl od Pavla, který - jak velí slušnost - čekajícím novinářům na několik dotazů odpověděl

https://www.facebook.com/reel/928130160223318



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 09:06:12 | #205072 (2)

Mohl odejít stejně jako p. Babiš, protože moc dobře věděl, kdy ta slavnost na Vítkově začíná. Pokud dokázal odejít bez jediného slova s novináři, když nás "informoval o vyhrožování" v SMS zprávách p. Macinky, tak to samé mohl učinit i v tomto případě. Co víc ti k tomu napsat, když sám nedokážeš přemýšlet.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 09:43:44 | #205086 (3)

zase jsi mě rozesmála --- díky Marti *6914*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 11:52:43 | #205112 (4)

A čemu ses vlastně zasmál?