To je jakoby za Čapák byli souzení výhradně ti , kteří dotaci schválili.
To je jakoby za Čapák byli souzení výhradně ti , kteří dotaci schválili.
Čapí hnízdo je kauza vymyšlena výhradně na objednávku politiků,
kterým Babiš, jako ministr financí típnul penězovody ze státní kasy na
jejich osobní konta...!!! V době, kdy tato firma získala dotaci, splňovala
všechny kritériá a podmínky pro obdržení dotace...!!! 
Přesně .
Teď se opět probírá ta Francie))
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-francouzska-policie-uzavrela-vysetrovani-kauzy-babisova-panstvi-305961
a zase nic))) to ale nasere , žejo 
Bylo to v letech, kdy nebyl v politice a nakoupil to za zdaněné prachy přes banku. Rok 2009-2010
Jj, vždyť o tom stále mluvíme. Vrchol tomu ovšem nasadil striktní příkaz Vrchního soudu.