Pomalu to vyplouvá na povrh....ještě bude veselo. Fialova vláda byla národní katastrofa.
https://www.facebook.com/reel/3763725973767445
( viz: diskuze pod videem)
Pomalu to vyplouvá na povrh....ještě bude veselo. Fialova vláda byla národní katastrofa.
https://www.facebook.com/reel/3763725973767445
( viz: diskuze pod videem)
Na kostlivce ve skříni si naše Dlužena nejspíš už zařídila
skladiště 
https://www.facebook.com/reel/1017673870734080
Žádné reformy. Žádné úspory. Jen bezuzdné rozdávání na dluh. To je politika této vlády
https://www.facebook.com/reel/853670757789131
Jurečka?! Neuvěřitelně drzý a pokrytecký člověk. Tak jako celá ta jeho předchozí vláda. Skvělá Alena Schillerová mu to řekla v Partii na Primě, a to včetně jasných čísel a argumentů
Minulá vláda si počínala nezodpovědně, rozhazovala peníze daňových poplatníků plnými hrstmi, a dnes, místo toho, aby se kála, neustále útočí na vládu nynější. Operují tím, že vláda Andreje Babiše předávala tehdy zemi se schodkem cca 400 - 450 miliard, ale to bylo zapříčiněno covidem. Oni předávali zemi se schodkem 1200 miliard, aniž by se s covidem museli zabývat.
Aspoň si zjisti fakta, než se dopustíš čisté dezinformace 
Fialova vláda se loučí obřím rozpočtovým schodkem 286 miliard