Ta demonstrace, co semka dala Marta, je z UA?? 
Ta demonstrace, co semka dala Marta, je z UA?? 
Já sem dal odkaz na placceníé demonstrace na UA
Kde přímo vypovídali, že nemají nic proti prezidentovi, jen si chtějí
přivydělat...
Prezidentem byl tehdy janukovič
Je to z Německa, ale to na věci NIC nemění. Jsou to Ukrajinci tohoto
času v Německu. Podobné je to i na Ukrajině. Na tobě je opravdu vidět, že
nejsi schopný přemýšlet a dávat si věci do kontextu. Ukrajina je podle mě
od roku 2014 fašistická země, což dokladuje i oslavování Bandery a spol.,
které tam trvá doposud. A Ukrajina může být ráda, že tam ruská armáda
nepostupuje stejným způsobem, jako to dělá USA nebo Izrael v jiných
regionech. Dle mého názoru už toho bylo dost, a je nejvyšší čas tohle
všechno ukončit diplomatickou cestou. Ne tento stav prodlužovat, protože
každý den válčení přináší jen utrpení a smrt mnoha lidí.
https://www.facebook.com/reel/2070937833778715