Já chápu, že máš kremelské pohádky poctivě načtené 
A O.Stone? Ten jeho dokument, to je pěkný proruský kousek
https://www.stopfake.org/cz/ukrajina-v-ohni-aneb-v-cem-se-oliver-stone-mylil/
Bože, jak mohl tenhle legendární režisér tak hluboko klesnout?
Recenze dokumentu / Blazkovicz
Jelikož jsem tento semestr absolvoval jedno PVP o filmech a
propagandě, tak byl film o něco jasnější už od začátku. Ať se nikdo
nenechá zmást, tady o dokument opravdu nejde. Jednostranná propaganda jede na
plné obrátky. Ať už vynecháváním nevhodných faktů (hladomor na
Ukrajině a co taková Janukovičova vila nebo oligarchové v Rusku nejsou?)
nebo přesně cíleným střihem, mluveným slovem a hudbou. Dokument je přece
o tom, že divákovi naservíruje fakta a nechá ho popřemýšlet (můj
názor). Tady už je ale divákovi přesně řečeno, co si má myslet.
Ukrajinci jsou náckové, všechno financoval Soros a za Majdan může Kalousek.
Nikdo nezávislý tu nevystupuje, pouze Stone jako prodejná děvka. Už od dob
jeho protiválečných filmů je to prostě sráč, který by se měl sbalit a
odletět do Ruska. Stejně jako všichni místní ruští švábi vychvalující
toto dílo do nebe. Schválně si zkuste do vyhledávače zadat slovo "rus" a to
je teprve prdel. Rusovi nejde věřit ani hovno.
