https://zpravy.kurzy.cz/833592-francie-se-utapi-v-dluhu-kvuli-prijeti-eura-za-nej-zaplati-i-treba-radovi-slovaci-nebo-chorvate/
Francie se utápí v dluhu, kvůli přijetí eura za něj zaplatí i třeba řadoví Slováci nebo Chorvaté. Čechy chrání korun
Kdybychom měli euro, jak chtěl Fiala a náš dnešní prezident, platili bychom také, ovšem Francii by to pomohlo... A o to jde...
Sloužit západu a národ, na tom nezáleží....

