Tak ještě v roce 89 by to nebylo nic divného, že bude jeden komouš
prezidentem a druhý předsedou vlády, to by se čekat dalo.
Ale že se budou zrovna takoví dva soudruzi z prospěchu a vychcanosti
handrkovat o účast na schůzi NATO, to asi nepředvídal nikdo.
Který z nich je větší kopa trusu je těžké posoudit a mě je to úplně
jedno, oba patři na smetiště dějin. Ten druhý má podle mě těch
škarloupů a morálních kotrmelců víc, ale je možné, že o tom prvním jen
nevíme všechno.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
