To ho samozřejmě chválí, leč možná by měl navštívit pár lekcí
slušného chování.
Pak by věděl, že stavět se kritice a neutíkat není vhodné tam, kde tím
obtěžuje několik tisíc lidí, kteří na něj nejsou zvědaví.
Naduté povýšenecké chování, takto vtrhout jako privilegovaný papaláš na
festival a narušit jeho průběh, to se prostě nesluší. Jeho politické kecy
patří do televizních, či sněmovních debat, ne na folklorní festival.
Ale jak už jsem uvedl, díky jemu má strážnický festival obrovskou reklamu.
On sám teda asi ne, tedy s výjimkou těch, kterým se jeho drzé a neomalené
chování líbí.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
