Nechat na sebe foukat větrák je chyba, v délce je to nevydržitelné, je
daleko lepší nechat větrák foukat na stěnu nebo na nějaký předmět kde
se vítr může odrazit a tak jsi v stálém příjemném vánku, ideální jsou
větráky dva a to i na spaní.....moje osobní zkušenosti z tropů.
