Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #209425

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #209425
Reakce na příspěvek #209422

Podle všech předložených důkazů to tehdy uznal i Babiš a na základě toho důkladně vyčistil ruskou ambasádu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #209426 (1)

..no uznal..ono mu nic jiného asi nezbylo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #209427 (1)

To vím. Ale jde o to, co psali a i veřejně říkali lidi, kteří tam přímo bydlí. Ty výbuchy byli dva a nebo dokonce tři.... několik dní po době. Objekt byl přístupný komukoliv, dokonce tam lozily i děti, plot skoro žádný a ostraha nikde.
Hlavně mě zaujaly ty okolnosti, jak je možné, že obrovský skla a kšeft se zbraněmi a municí, dostala soukromá osoba?? Nikdo nekontroloval ,jestli se ze zbraněmi nakládá tak, jak se má- znehodnotit- aby nebyly funkční. Kradlo se tam, našlo hodně zbraní mezi lidma.... A nikdo za to nebyl odpovědný? Proč tohle neměla pod palcem armáda? Proč se stát nestaral?
Mě to celé okolo Vrbětic přišlo jako jeden velký podvod- průser , který se potom ta firma snažila zakrýt právě těma výbuchama.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #209428 (2)