Mě po Sametové také několikrát vykopli. Pro mé řeči. Například
francouzský ředitel mi doslova řekl: "Buď budete mlčet a nedívat se
napravo ani nalevo, nebo poletíte."
Tak jsem si okamžitě zařídila neschopenku a následně skončila v
invalidním důchodu.
Za komunistů si mě v práci velmi považovali, přestože jsem vedla
antikomunistické řeči, a to před každým. Po sameťáku jsem byla za svou
kritiku vyhazována.
To je ta současná "demokracie".
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

