Lisko prosim te neztrapnuj se, nerad se mezi uplne neznalky! Procti si neco o historii Ameriky, zlatokopu bylo relativne malo, prichazeli i farmari z Evropy, kterym se darilo velmi spatne doma a doufali, ze si zalozi novou existenci a budou mocu uzivit svou rodinu. Soucasti americkeho obyvetlestva jsou i cernosi, kteri tam byli zavleceni, take z Ceskoslovenska odchazelo hodne lidi za praci, ne za zlatem, ale v dobe hospodarske krize hledali moznost obzivy. Spolecnost je hodne ruznoroda, ale vsichni dohromady jsou hrdi na svou zem a neco skutecne dokazali!
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

