Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #24480

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ***
11.02.23 13:31:40 | #24480
Reakce na příspěvek #24436

Já vím, že jsi prolhaný do morku kostí.
I za tak krátkou dobu už jsem si udělala o tobě svůj obrázek.
Nejvíce jsem se však o tobě dozvěděla z té vaší strany 421. Tam jsi se odkopal, a nejen ty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.23 13:34:10 | #24484 (1)

oufám, že jsi ten obrázek někde nezahodila. Nechala sis ho zarámovat do zlata a pověsila nad PC, aby jsi na mě nezapomněla. Lištičko. *2384*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.23 13:34:26 | #24485 (1)

Tak hledej na této diskuzi když si hraješ na spravedlivou - zatím ti to vůbec nejde ....bereš jen urážky od svých kamarádek aby tě vzali jako sobě rovnou



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.23 13:49:04 | #24505 (2)

Tak zrovna Kamila nic takového dělat nemusí. Má vždy relevantní odpovědi , není sprostá, a už vůbec nikoho nebuzeruje- jako ty a pár dalších.

To lezeš do zadku komukoliv, ovšem jen do té doby, než si dovolí ti odporovat. Pak nastoupí pomluvy a urážky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.23 13:51:51 | #24509 (3)

Asi jako včera když přišla nalitá tvá kamarádka....takže nedělej Kamile mluvčího a starej se raději o svou STOP diskuzi