Příznivec totality,cenzury,vlády sráčovských neschopáků a prorežimní výpitek tedy bude psát kdo hraje fér ? Tak to je vtip týdne,ty vole :-))) Záležet na tobě,ty výpitku,tak už všichni kteří mají názor jinej než ty a ta tvoje pětibanda už dávno mají tady ban. A ty tady budeš někomu něco vyčítat ? No ty vole,drzost vám fakt nechybí. To fakt jako že ne. Ale tohle na mě neplatí
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

