a co ruské vejce 
Já baletu také moc nerozumím.
Jestli mě něco štvalo na Televarieté, tak ty baletní vložky. To vždycky
rosu. 
Sabco ciganska uz je spravne romska, ale asi by na tebe koukali divne kdyby
si si sla objednat tu romskou 
Moji sbírku pilně plení synáček.
Rád si dá štamprdličku kořalenky.
Starší syn je zase na pivečko. 
Ruské není totéž co kremelské...Všechny ty jejich jedy a a otrávené
šmakulády jasmínovce, poloniem, novičokem atd. To už raději jet k Sabče
na oslavu, nebo vypadnout z okna...
https://www.lidovky.cz/svet/exoticky-jasminovec-ci-smrtici-polonium-jedy-ktere-zabijeji-kritiky-kremlu.A150521_120857_ln_zahranici_msl
Dusane dnes uz ti Briti dobre neumi ani ten novicok namichat, co na to reknes
? 
Že se to míchalo v Čechách...Tvrdil to náš ruský kolaborant Zeman, tak
to musí být pravda... 
Šándor patří k proruské dezinformační scéně, ale je ve výrazech
opatrný...Čemu věřím, je polonium a nově otevřeným oknům ve
výškových budovách...Ostatně i Jan Masaryk zemřel po obsazení
Československa ruskou NKVD touto ,,přirozenou" smrtí... 
Koho tady krmíš ? Kdo není oddanej proamerickej debil jako ty tak je proruskej agent nebo co ? Ukaž důkazy je Šándor je proruskej dezinformátor. Tuhle taktiku co provádíš dělali komanči před váma,ale ti to nedělali tak debilně. Dezinformace je cokoliv co je mimo váš názor. Jasný,chápu. Ty jsi si nespletl roky,ale rovnou letopočet,magore. Číst tebe je jak číst nadšený bolševiky v 50.kách o cizích agentech. Jen stačí změnit pár slovíček,jinak je to samý. Jenom víš co je blbý ? To že ty tyhle sračky na mě zkoušíš v 21 století. Jseš vylízanej proamerickej debílek. Minoň
...Když chceš něco změnit, zvedni
prdel a běž makat, nikdo jiný nespasí to, že jsi takové jelito...Ani
Putin, ani Andtej, ani Miloš nespasí to!
A to jsou jako ty tvoje důkazy že Zeman je Ruskej kolaborant ? Nejsou to spíš poučky debílka a retarovanýho ujetýho pošuka co se zmohl max na čištění hub,ale druhý by posílal makat ? Imbecile :-)))) Žádný důkazy jasně že nemáš,ty rádoby morální autorito,v reálu hnusná sračko a kolaborante za cizí zájmy A ještě jednou. JSEŠ HNUSNÁ MORÁLNÍ SRAČKA A KOLABORANT ZA CIZÍ ZÁJMY. A tohle si zarámuj,protože je to fakt.
Británie je oddanej nabubřelej Americkej pucfek a bývalá koloniální mocnost která hraje na falešnou notu. Zdegenerovaná země která je na cestě k libanonizaci do 20 let,jestli víte o čem mluvím. To je současná Británie.
Jesli je Zeman Ruskej kolabarant,tak jsi jsi zcela určitě Americkej kolaborant. Za prvý nemáš komu co vyčítat kdo je kolaborant a za druhý osočuješ druhý bez důkazů. Jseš blb. A za třetí a asi to podtsatný pro tebe. Sabina se z tebou nikdy nesetká,nikam za tebou nikdy nepjede a nikdy tě nikak nepzve. Má ještě pud sebezáchovy,ví dobře že jseš ujetej magor
Ještě mi něco hezkého napiš ujetej magore...Že má někdo víc
inteligence a smysl pro humor neznamená, že je ujetej...Na to, že je Zeman
ruský kolaborant obklopený kremelskými spojkami Nejedlým a Mynářem, je
spousta důkazů a ukáže to i výsledek auditu...Stejně tak je mnoho
důkazů, že seš ze sebe frustrovanej nenávistnej ujetej magor co se sám o
sebe neumí postarat, proto tíhne k Rusku a k extrémismu ať už levicovému,
nebo pravicovému...Současný demokratický režim postavený na právním
státě ti nevoní rád bys ho svrhnul a dělal špinavou práci pro oligarchy a
mafiány, což se ti ovšem nepodaří a zase budeš jen nadávat skučet a
brečet... 
Podej nezvratný důkaz že president Zeman je Ruský kolaborant. Zatím tady vidím jen jednoho kolaboranta,proamerickýho kolaboranta. Ukaž důkaz,jinak drž hubu. Ujetej magor jseš. Pokud myslíš vážně ty srágory co píšeš,tak jseš mega ujetej magor. Ale dost keců,podej důkazy svých osočení presidenta naší země. Tak ten ted důlaz. Ale né nějaký svoje dojmologie,že někdo říká něco co se ti nelíbí,ty proamerickej a probruselskej kašpárku.
Důkazy jsem předal právníkovi, který bude na Zemana a jeho okolí
stavět obžalobu z vlastizrady a velezrady...debílkům jako jsi ty něco
takového vůbec nepatří do ruky...Takoví mají držet hubu a šoupat nohama,
pokud zrovna za své extrémistické názory, schvalování války, a terorismu
nesedí v kriminále... 
Za tu podporu toho valceni a nehospodarne nakladani se statnimi prostredky uz ale davno mela sedet cela soucasna vlada CR ale i SR i dalsi.
Tak ty důkazy ukaž. Ale hovno co ? Ty si max tak vymýšlet,lhát,vzbuzovat u lidí falašnej soucit,testovat je jací jsou oslové a kolik pak odpustí a hlavně budovat novou toalitu pro ten svůj vyvolenej názor. Žádný důkazy nemáš,pro tebe je Ruskej kolaborant každej kdo nezdílí tvoje totální eurohujerství a lokajství k Bruselu a Americe. Důkazy ty nepotřebuješ na nic. Veškerý důkaz je tvé tvrzení. Pravda je to co řekneš ty. To je svět takových hajzlů jako jsi ty. A ted to toho ještě navíc k tomu jseš totálně ujetej magor
Kolaboranta tu jednoho vidím. Proamerickýho a probruselskýho kolaboranta
Od tý doby,ty imbecile kdy jsi si z lidí dělal týden kozy že ti umřela máma na covid,že jsi si nechal péči o ni zaplatit a tohle myslel fakt naprosto vážně,tak jsem na tebe dost alergickej. Fakt jseš až takový hovado,který čeká že mu lidi všechno prominou. Na to i sází. To ale neplatí na mě. Proamerickej a probruselskej kolaborante a především ujetej magore.
Hodne veci ti vycita opravnene ale tento styl diskuse zde jiste nechci. Sam si psal Dusane ze je potrebny dobry priklad, ale nechal si se i sam strhnout.
Na hrubý pytel hrubá záplata...Máš ho odsud vyrazit...Pro extrémisty co
dovedou lidi jen sprostě napadat a vymýšlet si o nich nesmysly, aby vzbudili
dojem, že oni mají pravdu je tady dost jiných diskuzí...Já ho znám dobře
a dost dlouho, tak mi nevyčítej, že si s ním dovedu poradit... 
Tak nemám je to šunka v aspiku ale tady se normálně prodává a jmenuje se Ruské vejce