Moskva je tlačena do kouta s cílem, aby došlo k vypuknutí otevřené války mezi Ruskem a NATO. Usilují o to Londýnské kanceláře, které chtějí rozpoutat v Evropě III. světovou válku a provést majetkový a ekonomický reset, přičemž v této válce má být Rusko konečně a na 4. pokus poraženo, dobyto a jeho majetky a nerostné bohatství má být privatizováno právě Londýnskými kancelářemi.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
