Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #35948

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
14.05.23 13:43:14 | #35948
Reakce na příspěvek #35940

Znáš zákony v Německu meleš o zdr.pojištění­..pojištění mi jde s manželova příjmu ten platí zdravotní i urazové jak sobě tak mě..2 roky jsme spolu jen žili..byla jsem tady jako vlastně na návštěvě..stát jako takový ke mě neměl žádné povinnosti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
14.05.23 13:44:54 | #35951 (1)

Zdravotní pojištění není pojištění proti nezaměstnanosti .-)))))
Co se tvého života v německu týče, dodnes jsme věděl snad jen to, žes, pokud si dobře pamatuju, se odstěhovala v 1991. víc jsem nevěděl, to se dozvídám až teď
tvůj život v německu ale není směrodatný, ani není typický pro život němce, takže s enediv, že o některých aspoektech života v německu vím možná víc než ty :-)))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.05.23 13:47:46 | #35958 (2)

Víš hovno mám manžela Němce a nebude mi tady podsouvat nějaký český blbeček,že něco nevím o životě zde.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.05.23 13:50:36 | #35962 (3)

No mít za manžela Němce jak vidno nestačí.
Notabene když je to bagrista.

No jaks e ukázalo, NĚCO rozhodně nevíš.
Ale neboj, zase víš dost věcí, které nevím já - jako kam to máš nejblíž do ocbhodu a co tam prodávají a tak.