Leonard Cohen strávil ke stáru rok v buddhistickém táboře, v naprosté
chudobě, pokoře a odříkání.
Vyléčil se tak z narkomanie, alkoholismu, promiskuity i namyšlenosti. Jeho
písně od té doby jsou tak oduševnělé, hluboké, procítěné, že to snad
nemá ani obdoby. Když si pustíš nějakou jeho píseň nazpívanou před a po
buddhistické lázni, rozdíl je naprosto markantní. Z floutka se stal
nanejvýš pokorný stařec, se srdcem plným vroucí lásky. 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
