Možná měl taky bouračku bez helmy. 
On musel mít těch bouraček víc vzhledem k tomu, s kolika vdanými
paničkami se kdy zapletl.

Jeho početné milenky to viděly jinak.
Viz například životopisná kniha jeho dlouholeté milenky Jitky Vodňanské
Voda, která hoří.
Nesoudná,sebeoslavná kniha ženy,která se "proslavila" pouze tím,že
byla milenkou VH a že šla na potrat.Dost trapné dílko. 
Ježkovy zraky,ještě proper jeho soukromý život!
Pořád lepší dívkař(vždy na to musejí
být dva),než do sebe zahleděná bukvice .
No a co??, kdo říká, že se zde nemůže propírat cokoliv, tady to není
jako u tebe, cenzorko, tak svobodně dýchej!!
Krom toho Havel byl obojetník, sodomil Sašenku do análku,
ťuťu-ňuňu....takže i bukvička! 
Tak s těma bukvicema na to kápla, ne? Proto existuje hnutí LGBTQ+ kde vůbec nejde nějakou "zakazovanou lásku", ale o mocenskej vliv všelijakých deviantů.
Psala jsem, že mi homosexuálové a lesbičky nevadí. Mně vadí hlupáci a ubožáci, což dávám znatelně najevo a ty opravdu nepodporuji.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/12309723448-herec/
Tohle je velice dobrej třídílnej film. Luxusní scénář blížící se CH. Nolanovi, kterej natočila buzna, hraje v něm hlavní roli buzna a přesně vystihnul buzerantskej charakter.
Máš snad pocit,že kálení na soukromý život mrtvého je ta pravá demokratická diskuze? Mě vůbec nejde o kritiku.Uznávám,že jeho amnestie byl nepromyšlený hazard a po smrti Olgy se nechal natolik ovlivňovat,že už se starému VH podobal jen málo.Přesto byl pro mne tím nejlepším prezidentem,na kterého jsem ve světě mohla být pyšná.