Nemyslím. Kolonialisté na svých územích vytvořili infrastrukturu, školy, nemocnice a dali domorodcům práci. Že si toho nevážili je následek jejich lenosti a vrozeného nízkého IQ..Což se týká predevším černochů... A vím o čem píšu od blízkého člověka, které jim dává práci v jejich domovině... Asiat, Ind všechno OK. Černoch všechno špatně. On by i pracoval ale drtivá většina má pouze na pomocné práce a ještě nad ním někdo musí stát. To je orostě realita všedního dne a žádná hyperkorektnost to nemění.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

