Skončil ve vládní funkci a zůstává druhým rokem v opozici.To je ale
těžké pochopit,že?
Qída znám dvacet let jako slušného ,pracovitého člověka ,který vždy
žil pro svoji rodinu a nikomu nepřeložil stéblo přes cestu.Shodnu se s ním
na chybách,kterých se Západ vůči Rusku dopustil,ale přes rok se
rozcházíme v hodnocení oprávněnosti voj.agrese vůči Ukrajině z hlediska
Ruska.Jenomže takovéhle "jemné nuance" tobě nic neříkají.Ty jsi
překvapivě fanatik,který je schopen šmahem zavrhnout i přítele.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
