Hele, co kdybys ses zamyslel nad tím, proč píši o některých, že se chovají uboze, hloupě a zoufale a chodí si sem jen vylévat žluč a provokovat? Pokud bys měl IQ na takové úrovni, abys pochopil, že se dá diskutovat i jinak, než jak tu předvádíte, přivítala bych to s radostí. Ale ono to není ani tak o výši IQ, ale o způsobu chování. Jsou lidé, kteří IQ nemají moc vysoké, ale přesto se k druhým chovají s úctou a nemají potřebu druhé zesměšňovat, urážet nebo pomlouvat.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)



