Nevim, kde jsi ji vsude tak nazyvala, ale u Radara a zde rozhodne, prasata
jsou inteligentni zvirata a nerikej, ze jsi chtela udelat kompliment!
Jasne ze jsi delala touto nadavkou narazky
na jeji vahu, dobre jsi vedela, jak ji co nejvice urazit i s Turky jsi zacala
ty, po celou dobu jsi se snazila ji pokud mozno co nejvic rozlobit. Hrajes vzdy
na tu nejslabsi strunu...coz je samozrejme podle. To jen tak na okraj, daleko
horsi jsou dehonestujici poznamky na adresu zidu..za to se muzes stydet, paklize
nejaky stud vubec mas..vypada to, ze spis ne.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


