Šedá ekonomika je výhodná pro obě strany. Jedna strana si vydělá peníze bokem a tak je chráněna před exekutory při pobírání plných sociálních dávek. Druhá strana má pracovní sílu za kterou neplatí odvody a pokud nemá momentálně práci, tak ho na tu dobu prodá jiné firmě. Stačí mít smlouvu o DPČ v šuplíku a v případě problému dopsat dnešní den nástupu a podpisu smlouvy. Na stát háže každý bobek... Proč sponzorovat ty, kteří neumí hospodařit
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Reálné riziko je úplně jinde.