Nepřipadám. Pokud se ti zdá, že je moje slovní zásoba malá, klidně bych ji mohla rozšířit. Ale jak už jsem tu psala, raději se spokojím s těmito třemi slovy, než abych začala používat ta vaše. Tato tři slova plně vystihují vaše chování a ani jedno z nich nemůže být považováno za nadávku.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Tak sebestředná a samochválná osoba se
rodí snad jen jednou za několik desítek tisíc let.