Milá Loretto, řeknu to naposled...přestaň si otírat tu svou nenávistnou tlamu o mě...chápu, že je to pro tebe jisté zklamání, že na jakékoliv diskuzi nekraluješ...o tom přispěchání jsi to ale napsala dobře, jen jsi to obrátila o 180 stupňů...tady stačí aby někdo napsal, co se vám příčí a už "likvidační VAŠE komando nastupuje"....tak se uklidni a je to
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

..dnes jsi mela zpozdeni..
... to byla jen takova testovaci operace
