Holka nebohá, drž se raději toho, co jsem ti napsala výše. Kdo je tu na stráži a kdo sem vždycky přiběhne blbě žvanit. Ty nic netestuj, ty raději přemýšlej, než zase něco napíšeš. Jeden se až diví, jak může být vysokoškolsky vzdělaný člověk tak slepý a hluchý, a neuvědomovat si, že se na dění tady i na ostatní věci dívá pokřiveným dalekohledem a vidí věci zcela opačně, než se dějí.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

..