Nerekla bych , ze stejni, maji mistni odlisnosti, Cesi se treba radi chlubi, kdo mlci, tomu se vede spatne, tady je to prave naopak.. mimochodem lidi nepoznas na dovolene, musis v te ktere zemi delsi dobu zit, musis ovladat natolik jazyk, abys vubec postrehla odstiny, kterymi se odlisuji. Z dovolene mas pouze letme zazitky, ale vubec nic to nevypovida o mentalite lidi.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
