Jako já tomu nerozumím,fakt to nepobírám. Dva debilové co tady ani nemají co delat,jsou ve věku že mají bojovat na Ukrajině tady místo toho přizabijí člověka a smete se to a naopak lidi tady stíhají za politické názory ?? A to si fakt nekdo mysslí že mu to vydrží dlouhodobě ? Doufám že tenhle rok tenhle pětihnus skončí a ještě se přezkoumá jestli neporušovali zákony. Se tady dva v odvodobým věku schovávají před válkou a místo aby drželi aspon hubu a nevystrkovali rypák,tak tady ještě třískají lidi a soudce to smete ze stolu a přitom je to jasné a jednoznačné ublížení na zdraví až pokus o vraždu. Kde to žijeme ? V nějakým absurdistánu ??? Fialovo kokotská banánová ukrajinská republika ?? Kde to jsme,doprdele ?
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
