Oni jsou všichni tak naivní a nemají žádnou prozřetelnost si
představit čeho jsou všichni tihle přepisovači nejen historie, faktů a
politiky ale celé křesťanské kultůry a civilizace schopni!
Nikdy jim nedocvaklo, že zlikvodováním
homosexuality jako nemoci by nebyly schopny pořádat tyhle buzna marše aa
parády ale všichi ti jejich účastníci by byly pouze kandidáti na léčbu a
všechny zvrhlosti které s tímhle LBGT cirkusem jsou spojeny by nebyly
možné! 



Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


