A celý výsledek vládnutí téhle nesourodé pětibandy ? Po dvou letech ještě větší dluhy,nastupující cenzura,inflace nejvyšší v EU a přicházející Slovenský miliardár,oligarcha a populista jako spasitel pro převážnou část Českého obyvatelstva. Fakt super výsledek :-))))))))))))))))))))))))) Kdo že je tady volil ? Nora ? Kdo je z vás ještě volil,přiznejte se :-))))))))))))))))))
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Já jsem volila jednu malou
straničku, která se nemá šanci dostat do parlamentu ale volila jsem
❤️.