Ty se dej vyšetřit, kdyby ne pro nic jiného, tak proto, že si myslíš,
jak dobře zvládáš diskutovat. Když čtu tvoje příspěvky, tak naprostá
většina z nich je vedena v osobní rovině. A to vůbec nezmiňuji
skutečnost, že jsi v nich útočný a snažíš se každého urazit nebo
přinejmenším zesměšnit.
To, co sám děláš, přisuzuješ někomu jinému, stejně tak, jako to tu
dělala jedna nejmenovaná osoba. Asi jste stejně postižení.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

a vyjeď 