To je normální blázen,to je jako by to tady zapomněl Geobesl než se otrávil...čum na tu větu,hele čti ""Západ nikdy nenechá Rusko na Ukrajině vyhrát a poté okupovat bývalou východní Evropu,nikdy nedovolí aby mongolský barbat vojensky zlikvidoval vyspělou Evropskou civilizaci. Heraklit,leden 2024"" no ty vole. ""Hrdinný Německý národ a naši spojenci nikdy nedovolíme aby Mongoloský barbar postoupil dál na západ a zlikvidoval naši západní civilizaci. Geobels,leden 1944""
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)




...opravdu?


...on bude jeho pravý vypoulený oko