Otázka je co je pozitivní myšlenka,pokud ti je něco v mysli na co si vzpomeneš špatné může to jen vypadat z tvého pohledu a může se jevit jako špatná myšlenka z tebe vycházející a nikdy se člověk nedozví jestli byla špatná či dobrá, mantry a modlitby či meditace pomáhají zklidnit mysl tak aby člověk nereagoval na žádnou, poněvadž vše je pomíjivé i myšlenky ať se chovají negativně či pozitivně.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


