Antagon pokud si nevyřídí papíry na hlavu, tak půjde na frontu jako první...A pokud uteče do Ruska, tak ho tam naverbují násilím a podle ruské tradice mu budou do zad mířit kulomety aby bojoval za ruského cara jako sebevrah: https://www.novinky.cz/diskuze/zahranicni-evropa-misto-muze-mi-vratite-osekany-kostal-rozcilena-zena-se-rozkricela-v-putinove-predvolebnim-stabu-40458120
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
