Přesně jak píšu níže...Orbán bojující za Antouškovy sociální
dávky, není hlupák a nenechá se o desítky miliard z EU dotací
připravit...Když zjistil, že by ho ostaní EU státy mohly obejít a ještě
by mu sebraly dotace a nejspíš by došlo i ke změně schvalovacího procesu,
což by Orbánův význam trvale minimalizovalo, tak otočil...Maďarsko dnes
požadavkům EU ustoupilo. Evropské unii dovolí masivní finanční injekci
Ukrajině...Více v článku:

https://eurozpravy.cz/zahranicni/madarsko-ustoupilo-evropske-unii-mozna-dovoli-masivni-financni-injekci-ukrajine.nea819lf
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
