Dotaz na Milion Chvilek
Proč u prezidenta nevadí, že byl komunista a u Babiša jo?
Protože jsme placeni za boj proti Babišovi.
Jo ták. 
Dotaz na Milion Chvilek
Proč u prezidenta nevadí, že byl komunista a u Babiša jo?
Protože jsme placeni za boj proti Babišovi.
Jo ták. 
Babiš byl jen člen KSČ, to mohla i selka z JZD, agent Pávek se školil, aby chránil náš socialistický ráj
Jasně, sebe a kamarády jsem už vymazal, chtěl jsem i Andyho, ale u něj se mi zasekla skartovačka o sponky, jak byl svazek tlustý 😉
kdysi jsem četl článek , rozhovor se slovenským, sportovním
komentátorem Polákem, říkal, když byl někde v zahraničí, na západě
komentovat zápasy, jak na něho StBáci nastražovali pasti, třeba se
vydávali za západní agenty a lákali ho, aby zůstal na západě, říkal,
že z každé zahraniční cesty musel StBákům podávat hlášení, to stejné
musel i Babiš a to je také jediný důvod, proč ho v těch seznamech máte,
hovada rudá, Klaus už 12.11.1989 byl v rakouské tv ORF, kde blábolil o
porevolučním uspořádání, za prvé jak mohl vědět, že 17. listopad
vůbec nastane a také, kdo ho tam toho 12.listopadu vyslal, když to tady
pořád držel pevně v rukou komouš, soudruzi, máte v tom trhliny 
Klaus je proruský, chce pryč z EU, kdo bude vyhrávat volby, když Fiala bude vládnout tímto stylem? no to víte že ty strany, co chtějí z EU pryč, podceňujete je, jsou to darebáci, ale chytří, oni nemůžou sami od sebe vystoupit z EU, musí to udělat tak, abyste z té EU chtěli vystoupit sami, proč myslíte, že se tak ekluje Babišovi SPD, Svobodní, ví za koho kopou
Njn, ale nějak si nemohu vzpomenout na žádný sport, který by kdy Bureš komentoval, tak jako nezapomenutelný Karol Polák . Kamaráde pleteš jablka s hruškami :)))
každý kdo pracoval v zahraničí, jim musel podávat hlášení, tvl. ty máš hodně dlouhé vedení
Tak když musel každý, tak proč se Andy tak kroutí a zapírá svůj svazek ? Tvl. ty máš hodně dlouhé vedení 😉
podávat raport není svazek, jestli jste si ho na něj vytvořili, nemusí o tom vůbec vědět
Babiš ví, že je nyní EU "otrávená" zelenými bolševiky, ale nechce z ní vystoupit, stejně jako Orbán, byla by to ekonomická sebevražda, vy tu EU můžete změnit, už letos v létě, tak se na to nevyserte
hovado rude byl i pan babis a ejhle pres noc prevlekl kabat a stal se z nej nejvetsi vykoristovatel od tech dob se nerika opit nekoho rohlikem ale koblihou
Takových rudých hovad s převlečenými kabáty jsou možná statisíce. Jakpak se dnes asi angažují bývalí komunisté?
Bohužel Spratku s tím souhlasím a říkám kam se podělo těch 5 milionů komunistů
on má papíry na hlavu, copak to nevidíš, jak píše, takovým neodporuj, je to marné
Nemá papíry na hlavu. Měl důchod na astma, kterej mu Fiala vzal. On Míša je takovej emocuc. Lže, aby tím vyvolal negativní reakci a mohl sosat emoce. Patří do družiny všech zdejších trollů.
Marod - s náhledem mimo lampu [pod lampou je největší tma], každopádně. Ovšem z pohledu toho, co je dneska normou - tedy co převažuje, je naprosto v pořádku. S tímhle materiálem "civilizovaného světa" žádný volby [zatím] nic nezmění.
Viděls tu - nemocnicí žalovanou - slovenskou buznu [pravděpodobně se syflem nebo AIDS] z Progresivního Slovenska, co si při přísaze na slovenskou ústavu připnul duhovou xkoloru?

Vtipné [a do smyslů bijící] na tom je, že se ze sexuálních preferencí dělá politická ideologie. A samozřejmě pro ty, co daj na city [když vynecháme ty libtardí vychcance], velice účinná.
Ahoj Honzo jsem rád že bedlivě čteš a víš a umíš říct za tu
dlouhou dobu co se na diskusích čteme a píšeme tu že nelžu a že jsem
zdraví , doufám že Antagon to bude číst a nebude mi furt přidělovat
invalidku,jako má on . 
Na dřevo né to nevydrží,ale astma mám,ale vůbec si ho nedávám do
hlavy že beru se zdráv, východní filozofie mě učí být šťastný i s
málem
i když mám hodně.
i když Babiš vyhraje volby s padesáti procenty, ten dement tu bude psát, že je to nedemokratické
No teď nevím jestli ti to mám definovat dle Rivera mám papíry na hlavu

Ahoj jako podporovatel milión chvilek vím že milion chvilek bojuje proti těm co škodí demokracii a svobodě slova,Pavel není to zlo a tím není zatím vedený k tomu aby se na něj bral tlak,ale co sleduji milion chvilek tak se o něm mluví také.
Michprdi hlavně hrabou do svojí kapsy, klidně jim pošli pár drobnejch
....jenerál je vosková figurína, žádnej
prezident 
Twl to je vážně taškařice
