Milý Radare, v lidech se vcelku vyznám a přestože si už dávno nedělám iluze ,osobní útoky mi stále nejsou lhostejné. Když jsem kdysi dávno začala chodit na staré Lidéčko , byla to ještě pokojná léta příjemných a zajímavých diskuzí. Nyní je to spíš neurvalá přetahovaná a snad ještě o fous odpornější jsou pokrytečtí novodobí svazáci , kteří se pasovali na strážce ideologické čistoty.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

