Rozcestník >> Společnost a komunity >> Uprchlíci - imigranti, Islám, hrozba terorismu

Informace

Název: Uprchlíci - imigranti, Islám, hrozba terorismu
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: drzka_hubata
Správci: drzka_hubata
Založeno: 01.05.2016 10:55
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 101908x
Příspěvků:
596

Toto téma sledují (8):


Předmět diskuze: Uprchlíci - imigranti, Islám, hrozba terorismu - vše o tomto tématu
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
26.03.23 12:40:08 | #818

Ted to je Ukrajina ale je totiž dobře že pomáháme Ukrajině i jejich uprchlíci| Předmět: co bolo
21.05.22 03:12:10 | #817

co bolo to bolo,teraski som amerikancom aj po americky rozpravam.| Předmět:
17.11.21 09:40:20 | #816

Muslimové přeběhnou německou hranici a začnou tancovat, zpívat, jásat .............Jde okolo stará babička a ptá se: “Chlapci, copak to slavíte ?”A jeden muslim odpoví: “Slavíme a radujeme se, už nás muslimů žije tady v Německu 8 milionů babko !!!”Babka se zamyslí a povídá:“ Já bych se tak neradovala mládenci, ono to není až zas tak dávno, co tady žilo víc jak 10 miliónu židů ...” *15172*| Předmět:
25.08.21 11:29:16 | #815

SORRY AKO, ale lhali jsme vám..A HODNĚ...Každý, kdo se nechal dobrovolně nebo více či méně z donucení tímto DNEŠNÍM FAŠISTICKÝM REŽIMEM "naočkovat", čili pravdivějí řečeno injekcí opíchat, ten z toho pomalu, ale zato neodvratně umře, jelikož se bohužel nejedná vůbec o žádné vakcíny proti /nikdy neexistujícímu/ "Covidu 19", ale jde o injekce smrti fungující na bázi postupného rozkladu, otravy krve úplným a nenávratným odumíráním červených krvinek, /-kvůli vetknutému ve vás se množícímu "Spike hrotovému proteinu"= to je vynález doslova přijatý z pekel.../ přičemž sám autor tohoto mRNA svinstva Dr. Malone říká, že to nepůjde nijak léčit, z tohoto řízeného, cíleného, nezastavitelného pekleného mechanismu vám pak zaživa odumírají, doslova uhnívají všechny životní orgány a to včetně mozku..

Bylo to vyvinuto a spolehlivě vyzkoušeno už před desítkami let, provádějí, organizují, plánují a financují to potomci bankéřů a průmyslníků =sponzorů například Hitlera a jeho Mengeleho, jelikož po pádu východního bloku už jim nic nebránilo a nebrání pokračovat ve svojí odvěké fašistické, vyhlazovací globální politice...

Kdo nemá duchovní vedení, čili intuici, tomu na tom nepřišlo nic divného, ale každému většinou tomu nejobyčejnějšímu člověku bez fakult, bez titulů, bez kariér a diplomů s pouhou školou života a zachovalým selským rozumem odpočátku toho "Covidu" to všechno kolem toho silně zavánělo sírou gestapáckou protektorátní peklenou...Poslední budou první a první poslední....

"Naočkovaným" /-kteří byli současně navíc všichni sterilizováni, čili jsou neplodní a ženy plod nedonosí.../ bych tedy nyní silně doporučil pohroužit se do svého vnitra /-nikdo nevíme, kdy tam musíme a musíme tam všici../ , odhodit ze svého zbytku života vše nepotřebné, pomíjivé, prchavé /-opíchancům zbývá od druhé dávky dle věku a síly imunity půl roku až dva roky, maximálně však pět let...../ a směřovat svoji mysl a duši s plnou silou na věci věčné, nepomíjející, nadčasové, jejich duši od chřtánu tohoto a ještě nižšího světa osvobozující, prostě by se měli intenzivně zabývat věcmi duchovními, naučit se modlit, meditovat, kontemplovat na Boha, Absolutno, na světlo...

Pozvednout prostě svoje vědomí výše /-možná jim ti přeživší budou ještě závidět, jelikož to co přijde na celý svět, to bude hrůza -živí budou závidět mrtvým, ale bez těch co nyní se nechali "očkovat" by se to nikdy nedělo =mohou za to oni.../ Víc k tomu snad ani už není co dodat a to píšu s plným vědomím, že pokud by toto nebyla pravda, že samozřejmě jako za cokoliv jiného si za toto ponese moje duše trvalé karmické následky zejména po soudu duší, který čeká po srmti jeho těla /-jiná smrt neexistuje..!/ zcela každého člověka ať už tomu kdo věří a nebo ne, prostě to takto je a přes to nejede vlak...Howg, Amen.

P.S.: ...vím...je to až příliš neuvěřitelné, že by dnes státy takto cíleně usmrcovaly a vyvražďovaly svoje vlastní obyvatelstvo, ale stačí se zamyslet nad těmi lockdowny, kterými už před tím z vyššího příkazu globalizátorů světa obětovali miliony firem po celém světě a miliony lidí už kvůli tomu pravděpodobně spáchalo sebevraždu, což se nikde neeviduje a nikdy už nedohledá.. Důkazem o této genocídě a o existenci utajené nadnárodní světové fašistické globální vlády je například dohledatelný fakt, že "kdosi" ve všech státech zakázal jednak zcela extrémně účinný lék na tento "Covid" jménem Ivermectin /-je to ve skutečnosti řízená ztráta imnunitní obrany organismu člověka již záměrně příliš silným zářením 5G sítí..!!!/, druhak prokazatelně zakázali ve všech státech pitvy všech zemřelých "očkovaných"...To aby nikdy nešlo v budoucnu prokázat na co kdo zemřel..Prostě se v márnici z příkazu majitelů či ředitelů nemocnic /-kteří dostávají přes zednářské spolky také vyšší příkazy/ zapíše, že zemřel na tzv. Covid, ale už nebude nikde nijak dohledatelné, že zemřel na VRAŽDU "VAKCÍNOU"...!!!...
Ale že to mají detailně promyšleno ti nosatí intrikáni řízení démony z pekel, že..???? Však na to také měli od války 80. let....| Předmět:
25.08.21 08:28:13 | #814

Talibán-al-kaida-islámský stát =toto všechno je utajovaná americká armáda řízená důstojníky amerických rozvědek, verbujícé primitivní fanatiky a takto pomocí teroru usa pokoušejí se udržet svoji hegemonii, čili světovládu jediné země nad planetou..avšak marně..toto už je americká tzv. labutí píseň...svět řídí globalisté a ti svůj projekt nazvaný usa už 60 let ukončují pro jeho extrémní nadspotřebu při již docházejících zdrojích...usa představují pouze 5 procent ze světové celkové populace, ale spotřebovávají celých 50 procent zdrojů planety samozřejmě kořistěných po celém světě sto let pomocí válek, převratů, vražd státníků, terorismem, privatizacemi=roz­krádáním států ekonomickým fašismem atd...proto usa do dvou let čeká rozpadání na až sto státečků, občanská válka, apokalypsa ve stylu filmu Mad Max=Šílený Max a posléze složení zpět do severo-americké unie společně s kanadou a mexikem, kdy toto soustátí už nikdy nebude mít globální význam, ale pouze ten svůj regionální..nebuou zasahovat ani do středo a jihoamerických států, na kterých dnes silně parazitují....


1  

| Předmět:
28.01.21 09:02:49 | #810

Po skončení léčebné meditace jste hodně mluvil i o současné situaci v Evropě. O tom, že je důležité, nenechat se manipulovat politiky a médii. Můžete v krátkosti ještě svůj postoj k současnému dění a uprchlíkům přiblížit čtenářům?

Hlavně chci říci, že v Evropě žádní skuteční uprchlíci nejsou – to, co tu máme, je dobře organizovaná invazivní armáda. Uprchlíci se sem nemají šanci dostat – ti umírají v Africe, stejně jako na Blízkém východě a bez jakékoliv pomoci. Lidé, kteří sem proudí, to jsou vojáci bez uniforem a je to perfektně organizováno. Jenom v Turecku na tom pracují desítky tisíc lidí jak z tajných služeb, tak ze sféry organizovaného zločinu. Stejně tak je tomu v Africe, kde jsou speciální nadace. Nejen islamistické, nestojí za tím jenom Saudové, ale i další velice temné síly, takže uprchlíci bohužel vůbec nemají šanci se do Evropy dostat. Do Evropy proudí jenom vojáci v civilu.
Pane Chobote, děkuji Vám za rozhovor. https://vehvezdach.cz/petr-chobot-kdo-nema-rozvinute-energeticke-centrum-v-hrudi-nikdy-nepochopi-co-je-skutecna-laska-nase-civilizace-je-v-naprostem-ohrozeni/| Předmět: RE:
31.01.21 08:11:10 | #811 (1)

A teď si k tomu připočti, jak ta invaze začala, zadrželi celníci v Řecku loď s humanitární pomocí uprchlíkům, kde nalezli 5.000 brokovnic a 5,000.000 nábojů.
Dále: V Berlíně, v blízkosti mešity, byl odhalen tajný sklad zbraní a ve Francii, v blízkosti Eifelovky taktéž tajný sklad zbraní. A Evropští politici, spí na vavřínech. Islamizace Evropy, pokud se nic nezmění, je nevyhnutelná.


 #810 


| Předmět: Demokracie, je výborná věc,
18.06.20 13:43:01 | #803

ale pouze pro slušné lidi. Na lumpy musí být donucovací prostředky.
https://echo24.cz/a/SM4tn/policistovi-z-atlanty-ktery-zastrelil-cernocha-hrozi-trest-smrti
Napadnout policistu, sebrat mu taser, začít utíkat a neuposlechnout výzvy policisty, to ve všech státech zakládá právo policii, použít donucovací prostředky. Doufám, že v porotě nebudou samí namachrovaní sluníčkáři. V opačném případě, by policisté měli dávat hromadné výpovědi. Když si tam zločinci budou diktovat, jak se s nimi má zacházet, tak se tam schyluje k občanské válce.| Předmět: RE: Demokracie, je výborná věc,
18.06.20 14:14:06 | #804 (1)

Policajt musí být řádně potrestán, aby byl klid, za rok dostane koryto někde v kanceláři a pojede dal.| Předmět: RE: RE: Demokracie, je výborná věc,
18.06.20 19:13:36 | #805 (2)

o jakem klidu mluviš? černoši už v genech maji násilí podepisuji se za největšim počtu nasilnosti rabovani zabijeni a znasilňovani. Neřeš proto policii v USA když o tom nic neviš| Předmět: RE: RE: RE: Demokracie, je výborná věc,
20.11.20 08:09:17 | #806 (3)

Humanita, j cesta do pekel. Jediný správný postup, je popsaný v Bibli. Oko za oko, zub za zub! A Ježíškovo učení milujte i své nepřátele, zvoní umíráčkem, civilizované Evropě.


 #805 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Demokracie, je výborná…
05.03.21 03:45:10 | #812 (4)

tak joudo vyrazej zuby a oci a nekecej jinak ty beduini ti pdriznou kedluben


 #806 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Demokracie, je…
06.03.21 19:53:56 | #813 (5)

Jsi při smyslech?


 #812 

| Předmět:
11.02.19 12:45:54 | #801

uz si nejsem uplne jista, jestli nasim nejvetsim problemem bude prival migrantu do okolnich zemi, potazmo k nam, v ramci transgenderu, svet se v prdel obraci uz doslova a do pismene!| Předmět: RE:
20.11.20 08:13:30 | #807 (1)

Řešení existuje, ale sluníčkáři by se posrali. Proto není politická vůle, nasadit účinné postupy.


 #801 

| Předmět:
07.10.18 10:18:01 | #800

ze je někdo pro zavirani hranic je fajn, ale na tohle uz je realativne pozde. je zde jiz tolik migrantu, prevazne v DE, FR, GB. Nedelejme si iluze, ze mezi nimi nejsou radikalove, nebo osoby, které radikalizovany casem budou. V pripade, ze se konflikty s těmito etniky, kteří mají problem se přizpůsobit EV. zpusobu života. Nikdy to nebude fungovat.

Obrovsky problem, který se casem bude zvyšovat je, ze porodnost těchto etnik je vyrazne vyssi nez beznych EV. obyvatel. Postupne bude docházet k precislovani původního stabu obyvatelstva a tim i islamizaci EV. a prosazovani jejich zpusobu života.

Muze trvat i relativne kratka doba do propuknuti občanských valek, tedy EV. obyvatele vs islamsti migranti. Tyot konflikty mohou eskalovat do okolnich státu.

Nedelejme si iluze, ze pokud by k tomuto doslo, ze volba nejakeho volebního hnuti v CR, typicky SPD něco vyresi.

Nase země ma naprosto nedostatečnou armadu, zivotnost naší armády je prakticky na urovni jednoho mesice, v pripade regulérního valecneho konfliktu. ( dle oficialniho sdeleni bývalého náčelníka gen. stabu A.CR ).

Celkovy problém je i v naprosto nedostatecnem fungovani mladych lidi do 35 let. Kteří nemaji ani minimalni vojenske zaklady diky absenci zakladni povinne vojenske služby.

Priliv migrantu, nikoliv pouze jen zdaleka z valecnych zon , tzv. ekon. migranti do zimi EHP. zpusobuje i probihajici zmeny klimatu, kdy v souvislosti s glob. oteplovanim planety prestavaji byt nektere Afr. zeme
postupne obyvatelne. S ohledem na počet obyvatel afriky, coz je obrovske číslo přesahující 1 mld. obyvatel, staci aby se "pouhých" 10% těchto obyvatel dalo na pochod do Evropy. A Evropa jako takova defacto prestane existovat.

Domnivam se, ze vznik velkeho valecneho konfliktu v Evrope je nevyhnutelny.| Předmět: RE:
20.11.20 08:21:45 | #808 (1)

Řešení je jednoduché. Imigranti moc dobře vědí, že Listina práv a svobod člověka, jim zaručuje právo, rozhodnout se, ve které zemi chtějí žít. Ale už nechtějí slyšet, že ta "země", není povinna se o ně starat. Beze všeho, ať tu jsou, protože ale do národního důchodu nikdy ničím nepřispěli, tak ať si vyhrabou nory, a živí se kořínky. Další možnost je, najít si zaměstnání a začít pracovat. Jestli ví, co to je.


 #800 

| Předmět: Američané zas budou vzteky bez sebe
05.10.18 19:18:46 | #797

Když zjisti že Indove s Ruskem podepsali dohodu o koupi S400