Rozcestník >> Společnost >> Mezilidské vztahy

Informace

Název: Mezilidské vztahy
Kategorie: Společnost
Založil: Mam-rada-Chatujme
Správci: Mam-rada-Chatujme
Založeno: 09.11.2017 07:40
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 56447x
Příspěvků:
1952

Předmět diskuze: Mezilidské vztahy - Mezilidské vztahy a vztahy vůbec. My a zvířata, příroda, hudba, četba , zájmy a koníčky, zajímavé články , vše co nás baví, zajímá, co nás tíží a bolí- prostě diskuze o všem možném.
(Karma: n/a)
| Předmět: fotky dnešní Šumavy-z některých fotek jsem zděšen
26.06.19 17:20:18 | #2184

Já na Šumavu začal hodně jezdit hned, jak sundali dráty v roce 1990. Prakticky všude byly lesy,vysoké stromy a nedotčená příroda.Pak nevím se tam začalo těžit dřevo,já se o tyto věci nezajímal,ale jak vznikl národní park,tak tam byl jednu chvíli ředitel,který stále jen těžil dřevo a kácel. Pak když vzniknou holiny,tak se prostor otevře vichřicím a následně ty stromy napadne ten kůrovec. Myslím,že ty první postižené stromy kůrovcem jsem viděl u pramene Vltavy a pak asi oblast kolem Prášil,která ještě nebyla přístupná. Ale když jsem si prohlížel některé fotky,jak to třeba vypadá u jezer-jezero Laka,tak to mě šokovalo. Jen suché stromy,holá jezerní stěna a nad ní holý vrch Debrník,který byl ještě asi před 10 lety zalesněný a okolí také. Všude byly zelené smrky. Také prakticky nezbylo nic z Královského Hvozdu,ten byl nad Čertovým a Černým jezerem a táhl se až k hoře Ostrý.
Ten tzv.spor jestli pustit návštěvníky k tzv. Modrému sloupu je podle mě malicherný. Když tam nejsou žádné stromy,kde se ten tetřev schová? To se zahrabe do země? To snad ne. Někdy ke konci 90.let,to už v některých částech byly holiny mě pracovník upozornil,že jsem šlápl do tzv. I.zóny,tam že prý nesmím. Já se podíval a řekl: Této spoušti říkáte I.zóna? To snad ne. Tak už nic neříkal. Asi kdo nezná Šumavu,tak mu to nic neříká,ale je škoda,že neopravili lávky s krásnými výhledy na Černé a Čertovo jezero,jsou tam jen shnilé zbytky a jít se tam nedá,jen z části z německé strany.Tam jsem viděl ten propastný rozdíl. Na německé straně cesta a pěkný les na naší jen zbytky stromů,pařezy,blá­to,hluboké stopy od traktorů. Bylo mi z toho až smutno. Nevím jak dnes vypadá cesta Povydřím,snad je ještě v pořádku. Z jezer je ještě relativně dobré to Čertovo u Černého už je hodně suchých stromů na Jezerní hoře i kolem.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: fotky dnešní Šumavy-z některých fotek jsem zděšen
27.06.19 07:26:36 | #2186

Tvůj příspěvek se mi opět velmi líbí. Je vidět že nejen víš o čem píšeš, ale i jak moc máš rád přírodu.Bohužel tato katastrofa se více a více už týká i Vysočiny.Kůrovcová kalamita a sucho způsobí, že se v příštích desítkách let budou muset zcela obměnit prakticky veškeré jehličnany. Jih Vysočiny je napaden už z osmdesáti procent.
Odborníci zmapovali poškození lesů ve velkém okruhu mezi Prahou, Příbramí, Vysočinou a Poděbrady. Letecký monitoring ukazuje, že lesníci bojují s dopady sucha a kůrovcovou kalamitou téměř na celém tomto území. Aktuálně jediné rozsáhlejší území bez významnějšího napadení kůrovci lze pozorovat v Brdech, ale i zde je podle zbarvení korun patrné oslabení stromů suchem.
Vláda očekává, že ve finále kůrovcové kalamity může brouk napadnout polovinu smrkových porostů, tedy lesy o rozloze půl milionu hektarů. Lesníci podle ní nyní čelí největší kůrovcové kalamitě v historii českých zemí.
Za Marie Terezie bylo v českých lesích jen 11 procent smrků, nyní jich jsou dvě třetiny, na Vysočině dokonce ještě víc.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: fotky dnešní Šumavy-z některých fotek jsem zděšen
27.06.19 08:44:22 | #2187

To jsem rád,že se Ti příspěvek líbí. Ale stromy usychají nejen vinou kůrovce. Třeba vzrostlé borovice,je to hlavně v okolí Brandýsa nad Labem,Staré Boleslavi a i Karlštejna. Už to pozoruji tak 10 let. Odborníci tvrdí,že je na vině sucho.Je to prý ještě v lokalitách směr Hradec Králové a Chlumec nad Cidlinou a v Praze to vidím v okolí Radotína i Dobříše. Akáty to zatím nepostihuje,to je velmi odolná dřevina, bohužel je považována za nežádoucí. Ale lepší je tam les z akátů, než holá plocha.
Ještě několikrát ukazovali v televizi,že pokáceli vzrostlé zdravé stromy v areálu školy Na Smetance. Tam to znám,sousedí to s Riegrovými sady. Podle mě je škoda pokácet jakýkoli vzrostlý zdravý strom v Praze,zvláště v létě,kdy stromy působí jako přirozené místo ochlazení rozpálených ulic. V ulici,kde jsem bydlel jsou stromy v dost špatném stavu a jsou nedávno zasázené. Každý rok tam tak 1 nebo 2 uschnou a musí se nahradit novými. Nikdy jsem neviděl,že by ty stromy někdo zaléval. Stejně tak trpí stromy na Jiřího náměstí,hlavně vinou těch stálých trhů. Od doby výstavby metra se to náměstí nepovedlo dát do původního stavu,co se týče zeleně.
Pak se vrátím na skok k Šumavě,tam musí opět zasadit smrky,protože v údolích i na kopcích je v zimě tak velký mráz,že by to listnaté stromy nevydržely. Kdysi se měli dohodnout s okolními státy Německem a Rakouskem,u nás se napadané dřevo těžilo,v sousedních státech se to ponechalo osudu,že si s tím příroda poradí. Teď je to i u nás,ale podle mě je už dost pozdě.(Karma: n/a)
| Předmět: horký červen
26.06.19 16:42:19 | #2183

Tak jsem tady psal o chladném květnu a máme to tu. Je zas horké léto. Asi to vypadá,že už každé léto bude horké,ten květen byla jen výjimka. Ale není to všude,když prý v Coloradu napadl sníh. Sice ve výšce asi 2000m,ale v červnu je to tam prý velmi neobvyklé,jako to,že nedávno měli v Grónsku velmi teplé počasí,na severu bylo kolem 17 st nad nulou,tak ten led na moři na vrchu roztál a sněžní psi běželi jakoby po vodě. On ten led roztál jen navrchu do hloubky byl asi metr tlustý. Pak někde na Sibiři našli zachovalou hlavu nějakého pravěkého vlka,protože tam také roztál led,co tam byl několik tisíc let a tu hlavu odhalil. Asi to vypadá,že klimatizace bude brzo součástí většiny domácností jako třeba lednička nebo televize. Píše se,že trend oteplování je prý daleko rychlejší,než se původně zdálo. Tak v příštích letech bude u nás asi nejlépe na hřebenech Krkonoš,Jizerských hor.Jeseníků atd. Šumava už je skoro přehřátá také,dnes je prý ve výšce tisíc m 31 st to je asi rekordní. O Šumavě bych pak také rád napsal,protože jí dobře znám. Já osobně horko celkem snáším,ale na spaní to není příjemné. Tak uvidíme jaý bude červenec a srpen,ale zas píšou že bude horko.


(Karma: 548)
| Předmět: Davide, budiž Ti lehká zem.
26.06.19 11:47:03 | #2179

Dřív než sem dám tuto zprávu, chci jen napsat, že ten chlapec, co zahynul byl mého synka kamarád.

V Jihlavě ve středu ráno zemřel motocyklista. Havaroval v Brtnické ulici asi ve 4:30, oznámila policejní mluvčí Dana Čírtková. Podle informací na webu Policie ČR je silnice kyvadlově průjezdná a doprava tam bude omezená zřejmě do 8:30.
„Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování. Případ si na místě převzali kriminalisté,” uvedla Čírtková.

U nehody zasahovali i krajští hasiči, kteří na svém webu uvedli, že havaroval motocykl a dodávka.

Zatím já osobně nevím, jestli jel David do práce nebo z práce.Pracoval jako řidič trolejbusu . Ale to je vlastně jedno. Byl to velmi milý a hodný chlapec .
Davide, budiž Ti lehká zem a Vám, rodiče, prarodiče , Tobě, Jakube, Davidův bráško a všem kamarádům Davida chci vyjádřit upřímnou soustrast a popřát Vám všem hodně sil .


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Davide, budiž Ti lehká zem.
26.06.19 11:51:48 | #2180

Uprimnou soustrast 💐


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Davide, budiž Ti lehká zem.
26.06.19 11:56:30 | #2181

Díky moc, pořád tomu nemůžeme se synkem uvěřit, znáš někoho tolik let, dá se říci celý svůj život, vidíš tu radost rodičů, prarodičů když se narodí děťátko, vidíš ty děti růst, chodit do školy, studovat....... a pak........


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Davide, budiž Ti lehká zem.
26.06.19 14:07:00 | #2182

Připojuji se se soustrastí


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: Davide, budiž Ti lehká zem.
27.06.19 07:21:38 | #2185
(Karma: 548)
| Předmět: Křupavá voda? Pomůže s hubnutím, překyselením i pro krásu
26.06.19 07:19:04 | #2178

Meloun není jen sladkou vodou a chladivým osvěžením. Proč byste měli jíst pravidelně tuhle typicky letní zeleninu, která nejen detoxikuje a perfektně čistí střeva?

Obsahuje hodně vody, ale i antioxidanty, které se postarají o detoxikaci organismu a zrychlí vyplavování odpadních látek z těla. Má prý takovou sílu, že zvládne vyplavit i maličké ledvinové kamínky. Navíc má lehce projímavé účinky a dost vlákniny na to, aby očistily střeva. Řekli byste, že mluvíme o vodním melounu?
Vodní čili červený meloun je pro svou sladkost brán jako ovoce, i když patří mezi zeleninu. Je typickou letní dobrotou – právě pro vysoký obsah vody (až 90 %) a schopnost osvěžit. Jak jsme ale naznačili, není to jen příjemně „křupavá voda“, ale pro obsah antioxidantů a minerálů je skvělým detoxikačním prostředkem, a měli by si ho hojně dopřávat ti, kdo mají potíže s ledvinami, stejně jako ti, kdo mají dnu, artritidu nebo revma. Podporuje totiž imunitu a chrání před záněty. Patří mezi zásadité potraviny, takže pomáhá snižovat překyselení organismu a poradí si i s pálením žáhy. V melounu jsou i vitaminy A, C, B, stejně jako měď a hořčík.
I když jsou dobře vyzrálé melouny sladké, mají málo kalorií, takže se jim nemusíte vyhýbat ani v době, kdy před dovolenou hubnete do plavek (vyzkoušet můžete i melounovou dietu) a nabídnout je můžete i diabetikům. Jediné doporučení je, jíst meloun samostatně, třeba jako svačinu, tedy nikoli jako dezert po obědě – mohl by způsobovat kvašení ve střevech.

Většina lidí jí meloun bez semínek. Ta byste ale vyhazovat neměli, jsou skvělým zdrojem zinku a železa, draslíku, manganu, fosforu nebo hořčíku, ten je důležitý hlavně pro ženy po 40. Semínka působí močopudně a prý mají i schopnost snižovat hladinu cukru v krvi. Aminokyseliny, které v nich najdete také, posilují kosti a tkáně, ale pomohou i s hojením oparů. Říká se, že mají blahodárný účinek i na kvalitu vlasů, jsou prevencí proti lupům a zpomalují stárnutí pleti. Ne nadarmo se melounu říká superpotravina.

Jestli vám vadí jíst semínka v melounu, tak je odstraňte, ale nevyhazujte, a klidně je opečte nasucho na pánvičce a přidávejte třeba do salátů nebo na ozdobu pečiva s pomazánkou. Můžete je usušit, namlít a přidávat třeba do smoothie.

Po všem, co jsme řekli o obsahu antioxidantů a dalších látek, není divu, že se meloun používá i v kosmetice. Vy si můžete dát v přirozené formě plátky melounu jako masku – hydratuje (co kromě hydratace potřebuje pokožka v létě), vyhladí a působí jako přírodní tonikum. Kousky melounu můžete použít i jako obklad na unavené oči.

Hydratační masku si můžete vyrobit doma smícháním rozmixovaného melounu s trochou tvarohu a medu – od každého stejnou dávku. Doba působení je asi 20 minut.


(Karma: 548)
| Předmět: Agresivní sršeň dobývá Evropu. Hmyz oběť pronásleduje a pak bodne
25.06.19 17:05:01 | #2177

Podle odborníků k nám míří extrémně nebezpečný druh sršně z Asie. Byl spatřen několikrát v Německu a dnes by mohl být už 150 až 200 kilometrů od našich hranic. Entomologové varují, že agresivní hmyz dělá velké problémy zejména včelařům.
Oproti sršni, kterou známe u nás, je ta asijská mnohem více nebezpečná. Ty naše (sršeň obecná) totiž útočí na člověka pouze v případě ohrožení, za to sršně z Asie útočí i v momentě, když je člověk v blízkosti jejich hnízda. Dokonce svou oběť pronásledují, dokud ji nedostihnou. Pak útočí a bodají. Asijská sršeň se poprvé objevila ve Francii v roce 2004. Od té doby se šíří celou Evropou. Během prvních roků se šířila rychlostí 100 kilometrů za rok. Rychlost postupu se ovšem snížila, nicméně i tak hrozí, že se v nejbližších letech dostane do České republiky. „Druh se stále šíří na východ a na sever. Předpokládám, že v současné době bude již v Bavorsku. Odhaduji tak 150 až 200 kilometrů od našich hranic, možná i blíže,“ uvedl pro Blesk.cz entomolog Jakub Straka. Největší nebezpečí pak hrozí včelařům a jejich včelám. Protože sršeň asijská je dravec a včelstva napadá ve velkém. Podle odborníků by situaci mohla pomoci vyřešit silná zima, kterou by populace asijského vetřelce neměla přežít. Jak funguje jed? Jed sršní asijských je směsicí látek s nízkou, střední i vysokou molekulární hmotností. Obsahuje zejména peptidy a proteiny s enzymatickou funkcí. Peptidy jsou podobné melitinu ze včelího jedu. Po bodnutí může u zasažených lidí dojít k těžké alergické reakce. Přichází otoky, nevolnost a za jistých okolností i smrt.


(Karma: 548)
| Předmět: Syndrom chodící mrtvoly. Pacienti si myslí, že zemřeli
25.06.19 10:47:59 | #2176

Onemocnění označované jako Cotardův syndrom představuje vzácnou duševní poruchu, při které se pacient domnívá, že mu chybí některý tělesný orgán nebo více orgánů, že jim v těle neproudí žádná krev, anebo je dokonce mrtvý. Cotardův syndrom je definitivně uznaným onemocněním od roku 2010 s kódovým označením F22.

Cotardův syndrom nese svůj název po pařížském neurologovi Julesovi Cotardovi, který žil v letech 1840 až 1889. Jako první popsal případ své pacientky ve věku 43 let. Žena byla přesvědčena, že jí chybí všechny tělesné orgány. Navíc tvrdila, že díky tomu nepotřebuje ani jíst, je navěky prokletá a nikdy nemůže zemřít přirozenou smrtí. Právě proto, že pacienti zcela odmítají potravu, jde o život ohrožující chorobu, kterou můžete znát i pod názvem syndrom chodící mrtvoly.

Cotardův syndrom
Další případ Cotardova syndromu popsali lékaři až po jeho smrti, v roce 1996. Pacient utrpěl při motocyklové nehodě poranění mozku. Jakmile se vrátil z nemocnice, odcestoval se svojí matkou do jižní Afriky. Zde se ale u něj začaly projevovat příznaky, jako u prvního případu. Byl přesvědčený, že je mrtvý a trpěl pocitem, že se dostal do pekla. Pacient znal dokonce příčinu své smrti. Byl přesvědčen, že zemřel na otravu krve, AIDS nebo žlutou zimnici. Lékaři nakonec došli k závěru, že se jedná o jev navozený následkem vysokých teplot v jižní Africe.

Syndrom chodící mrtvoly
Cotardův syndrom neboli syndrom chodící mrtvoly je duševní porucha, při níž pacienti nejsou schopni reagovat na žádné racionální vysvětlení, že jsou ve skutečnosti opravdu živí. Někteří cítí i pach mrtvého těla. Nepoznávají svou tvář, nemají zájem o sociální aktivity, prožitky a požitky, jsou paranoidní, zanedbávají osobní hygienu, mají sklony k sebepoškozování a sebevraždám. Ztrácí pojem o realitě a mají zcela zkreslený pohled na svět. Často trpí pocitem viny, negativismem a neustálým neklidem. Někdy mají halucinace, že jsou nesmrtelní. Podle studií se onemocnění častěji vyskytuje u starších pacientů trpících depresemi, halucinacemi, schizofrenií, maniodepresivní psychózou, mozkovým nádorem, migrénami nebo těch po úrazu mozku.


(Karma: 548)
| Předmět: Břišní tuk – skrytý zabiják, co nosíš stále s sebou. Jak moc je nebezpečný?
24.06.19 21:26:56 | #2175

Není tuk jako tuk. Ten podkožní si dobře uvědomujeme a obvykle se s ním snažíme něco dělat, i když vlastně neškodí. Existuje ale ještě tuk viscerální nebo také orgánový, který je skrytý a většina z nás o něm nemá tušení. A ten je velmi nebezpečný!

JISTÉ MNOŽSTVÍ TUKU JE ŽÁDOUCÍ
Většina tuku se nachází pod kůží a jeho přítomnost je v našem těle důležitá – chrání tělo, obaluje klouby, je zásobárnou energie a některých vitamínů. Když ale jeho množství přesáhne rozumnou míru, je z pomocníka rázem nepřítel.
A stejné je to i s viscerálním tukem. Nachází se v břišní dutině, obaluje orgány jako játra, slinivku a střeva. V nízké míře ho potřebujeme, protože slouží jako zásobárna rychlé energie. V případě, že je ho hodně, začne škodit – vylučuje do těla mastné kyseliny, hormony a látky vyvolávající záněty, pojí se s ním i vysoká hladina tuků v krvi, což může vést k onemocnění cukrovkou. A aby toho nebylo málo – ucpané cévy, vysoký krevní tlak, infarkt, mrtvice, dokonce i onkologická onemocnění. A také chrápání. A to z jednoho tlustého břicha!
SKRYTÉ NEBEZPEČÍ
Nejhorší je, že orgánový tuk není na první pohled vidět. Až když množství překročí rozumné hranice, projeví se zvýšeným objemem pasu. Ani to nemusí být varující, protože lidé jinak zůstávají hubení, jen mají mírně zvětšené bříško.
Uvádí se, že vážně ohrožené ženy viscerálním tukem mají obvod pasu větší než 80 cm, muži pak 100 cm. Množství viscerálního tuku se dá s největší přesností zjistit měřením na speciálním přístroji u lékaře nebo výživového odborníka.
POZOR SI MUSÍ DÁT HLAVNĚ MUŽI A STARŠÍ ŽENY
Ke zvětšenému břichu se dopracují dříve muži než ženy, přičemž ty, které mají typ postavy hruška jsou na tom o něco lépe, než „jablka“. „Hruškám“ se tuk totiž ukládá do oblasti stehen a hýždí, kde je méně rizikový a slouží jako energetická rezerva. U mužů a žen typu jablko se skladuje v břiše, kde obrůstá orgány a ty nemohou správně pracovat. Navíc produkuje škodlivé látky a zpomaluje metabolismus.
Ženy jsou oproti mužům ve výhodě, neboť jim pomáhá estrogen, který řídí ukládání tuků právě do podkoží. Jeho produkce věkem klesá a po čtyřicítce se zpomaluje metabolismus a zásoby tuku se začnou ukládat do břicha.


(Karma: 548)
| Předmět: Vatovec
24.06.19 11:50:24 | #2172

Zaměnit si pýchavku obrovskou s nějakou jinou houbou je fakticky nemožné. Velké bílé koule jako plodnice totiž v podstatě jiná houba nevytváří. Maximálně tak pestřec, jeho plodnice jsou ale miniaturní a uvnitř černé. Plodnice vatovce jsou široké od 10 do 50 cm. V mládí se jedná o sytě bílou houbu, která je tvrdá a příjemně voní i chutná. Postupem času ale stárne a začíná žloutnout. Ve finále se otevírá a uvnitř je patrná až nahnědlá barva. Nakonec se pýchavka ve stáří kompletně rozpadne a rozmnoží se výtrusy. Ostatně jako drtivá většina hub.

A také spousta jiných míst, kde se lze s pýchavkou obrovskou bez problémů setkat. Hojně se nachází také mezi kopřivami. Půda dusíkatého charakteru jí nijak výrazně nevadí. Setkat se s vatovcem uprostřed lesa je spíše vzácností. Růst začala tato skvělá houba už někdy v červnu a setkat se s ní v přírodě lze až do pozdního listopadu.

Připravit vatovec je ideální jako klasický řízek v trojobalu, nicméně výborné je i pivní těstíčko. Pokud nastrouháte při obalování na vatovec sýr, chuť bude skvělá. Jinak nevětší plodnice, která kdy byla v ČR nalezena, měla obvod úctyhodných 216 cm a vážila 20,8 kg! Jen pro zajímavost, plodnice o hmotnosti 12 kg dokáže dát až 7,5 trilionů výtrusů. Pokud byste si chtěli vypěstovat vatovec u vás na zahradě, prodává se sadba, nicméně úspěch zaručen nejspíše nebude.


(Karma: 47)
| Předmět: RE: Vatovec
24.06.19 13:19:24 | #2173

Pýchavka u nás neroste a tak jsem ji ani neochutnala, mě chodit na houby nikdy nebavilo i když je znám a chutnají mi, takový pestřec, když je ještě mladý a uvnitř bílý max namodralý, je třeba v bramboračce vynikající, nouzi o ně nemám, protože syn na ně vyráží pravidelně a na maminku nezapomíná))))
*45* *251* *27473* *6890*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Vatovec
24.06.19 13:43:50 | #2174

No vidíš a já zase na houby chodím moc ráda, ale zrovna ten pestřec o kterém píšeš neznám *218* A můj synek taky rád na houby chodí, ale na rozdíl ode mě je nejí *33598* *33598*


(Karma: 548)
| Předmět: Jak rozdojit.........
23.06.19 15:33:59 | #2165

To video ,, jak rozdojit kozla,, to mě dostalo do kolen *33598* *33598* Ale , to co tam povídá ta odbornice, v tom je hodně pravdy.A upřímně- aby jednou kojili muži- to je hodně sporné co se týká etiky a vůbec psychiky.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 15:37:20 | #2166

Ale vidis i tak malej kozlik dokaze prekvapit ze joo *33598*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 15:39:51 | #2167

No to tedy ano, ale jak říká ta ženská- ona by se toho nenapila a já už vůbec ne *33598* *33598* *33598*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 17:00:15 | #2168

já bych se pozvracel, možná i poblil *47* *47* *47*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 19:06:51 | #2169

Já už při tom pohledu, jak toho kozla tam dojili *33598* *33598* *33598* Tam snad ani nebylo poznat, jestli fakt z toho pravého vemínka, nebo z toho,, nepravého,, Snad to nebrali na střídačku *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 19:10:03 | #2170

Stejne to mleko byt nemohlo snad moc a sperma *33598*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Jak rozdojit.........
23.06.19 19:12:58 | #2171

Raději to téma ukončíme *33598* *33598* *33598* Ale jak jsem už psala. Bylo by hodně zajímavé, kdyby muži mohli kojit. Zajímalo by mě , jaké by kdo k tomu zaujal stanovisko .


(Karma: 548)
| Předmět: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá seznamku druhý televizní
23.06.19 10:41:36 | #2144

Tento názor, co jsem dala do kolonky,, Předmět,, ........ Jistě, má diskuze může být chápána i jako ,, televizní noviny,, .Jen beze zvuku, lepých moderátorek a charismatických moderátorů. Ale tato má diskuze obsahuje i občas nějaké zajímavosti co se týká zdraví, přírody, lokalit , osudů ......... Už několikrát jsem tu psala, že nikoho nenutím , aby mé příspěvky četl nebo na ně dokonce odpovídal.
Mě když nějaký článek někde zaujme, tak ho prostě okopíruji a dám ho sem. Všichni víme o něčem- co je zdraví prospěšné a co ne, kde jsou jaká zajímavá místa, jak to vypadá s ekologií a tak podobně. Ale občas se najde i nějaká zajímavost, podrobnost , detail , který jsme nevěděli .Proto bych osobně svoji diskuzi neoznačila jako ,, televizní noviny,, ale třeba jako kaleidoskop .


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá seznamku druhý
23.06.19 13:53:37 | #2145

to už se tu stalo koloritem, že řadoví diskutéři s nulovými právy tu, napomínají druhé co mají psát, co mají mít na webu cimry a podobně.
až bude vhodná chvíle, zmíním se o tomhle nešvaru adminům, abych věděl co a jak.
tohle totiž přesahuje rámec běžný diskuse, ale zavání stalkováním a trollením.
pokud vím, práva někoho tu napomínat a usměrňovat tu má pan majitel webu a admini, ještě tak SS cimer, ostatní můžou bejt rádi že jsou rádi.
tož


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá seznamku druhý
23.06.19 14:01:12 | #2146

Každý má právo vyjádřit svůj názor, ale pokud sám nemá svou diskuzi a nemyslím tím jen toho jednoho- měl by se zamyslet , než něco napíše .Navíc mi přijde hodně ubohé, když lidi, kteří sami nikde v diskuzích nenapíší ani slůvko, ale s potěšením mínusují ostatní. A co mi přijde úsměvné, když někdo nějakou diskuzi chválí, ale jedním dechem dodá, že souhlasí se zbytečností diskuzí- aspoň tedy některých diskuzí. *33598* *33598* *33598*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá seznamku
23.06.19 14:05:56 | #2147

no eště že nám tihle ..... no to je jedno, nemůžou nic nařizovat, jen tu otravujou ovzduší


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá seznamku
23.06.19 14:09:46 | #2148

Každý svého štěstí strůjce *3012* Každý ať si píše co podle sebe uzná za vhodné a každý ať si to přebere jak chce *3012*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá
23.06.19 14:10:33 | #2149

nejlepší to vůbec nečíst a je to


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho dělá
23.06.19 14:20:18 | #2150

A proč nečíst? Já si přečtu vše a udělám si na to svůj názor..Co mě ale nyní nejvíc zajímá je to, jak přežiji ta tropická vedra. *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si stoho
23.06.19 14:23:08 | #2151

jo s vedrama se roztrhl pytel.
a já si udělal názor dávno, a teď se podle toho zachovám


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si
23.06.19 14:27:24 | #2152

Obdivuji lidi, kterým ta horka nevadí . Já mám nejraději jaro a podzim.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal jeden si
23.06.19 14:28:04 | #2153

to chce klimošku kde to jen jde


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal
23.06.19 14:37:21 | #2154

No právě, kde to jen jde a navíc ty dusné noci- nedýchatelno.No ale ono léto uteče a zase si budeme stěžovat na sychravé počasí *33598* *33598* Člověk se snad narodil jen proto, aby si pořád na něco ztěžoval


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady smazal
23.06.19 14:40:47 | #2155

počasí neporučíme, dávno to beru jak to je


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady
23.06.19 14:45:23 | #2156

My počasí neporučíme, ale kdesi jsem četla, že v Rusku rozháněli mraky stíhačkami, aby jim nezmokla nějaká sláva - přehlídka nebo co.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze tady
23.06.19 15:00:38 | #2157

tam mě nepřekvapí nic *47*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné dizkuze
23.06.19 15:04:56 | #2158

Kdysi dávno, mě jeden známý říkal, že by ho překvapil už jen těhotný muž a vida, už i do čistě ženských věcí se nám muži montují. *218* *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné
23.06.19 15:09:12 | #2159

když i kozla rozdojili, proč ne těhotnej chlap. ostatně nedávno o tom byl někde článek.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné
23.06.19 15:13:03 | #2160

Tak jako těhotný chlap, to se dá pochopit- operace ze ženy na chlapa- částečná- kdy mu rodící ústrojí nechali, ale rozdojit kozla? *225* *225* Napadá mě leda,, smetana,, ale to asi nebude ono *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty trapné
23.06.19 15:16:43 | #2161

On byl kozel tehotnej joo ? *33598*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty
23.06.19 15:20:40 | #2162

Nevím, čekám co na to napíše Karl1, já ten článek nečetla *33598* *33598* *33598*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty
23.06.19 15:22:16 | #2163
(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Být váma tak bych všechny ty
23.06.19 15:23:33 | #2164