Rozcestník >> Společnost >> Mezilidské vztahy

Informace

Název: Mezilidské vztahy
Kategorie: Společnost
Založil: Mam-rada-Chatujme
Správci: Mam-rada-Chatujme
Založeno: 09.11.2017 07:40
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 56449x
Příspěvků:
1952

Předmět diskuze: Mezilidské vztahy - Mezilidské vztahy a vztahy vůbec. My a zvířata, příroda, hudba, četba , zájmy a koníčky, zajímavé články , vše co nás baví, zajímá, co nás tíží a bolí- prostě diskuze o všem možném.
(Karma: 548)
| Předmět: Pexeso
21.04.19 18:30:09 | #1825

Jistě každý z nás zná společenskou hru Pexeso . A jaká je její historie? Dovolím si trochu osvěty .
Na pultech se pexeso poprvé objevilo v roce 1965 a doslova přes noc se z něj stal hit. Vymyslel ho výtvarník Zdenek Princ (1934) a vznik i úspěch této nové společenské hry částečně souvisel s rostoucí oblibou televize a se scenáristou Jaroslavem Dietlem.

V jeho raketovém startu měl však hlavní roli Vinnetou. Přesněji řečeno jeho herecký představitel Pierre Brice (1929-2015) a samozřejmě i jeho kolega Lex Barker alias Old Shatterhand (19191973), kteří hráli v populárních německých filmech natočených podle knih Karla Maye.
A jak toto dnes všeobecně známé slovo vzniklo? Tvůrce svoji hru nejdřív pojmenoval Obrázková mozaika. Šéfovi se to však nelíbilo, a tak mu dal za úkol vymyslet něco chytlavějšího. Prince zaujala tehdy populární televizní soutěž Pekelně se soustřeď, jejímž autorem byl Jaroslav Dietl.
Jeho první pexeso vyšlo v nákladu 10 tisíc kusů. Vyprodalo se během několika hodin a odstartovalo úspěch, jaký nikdo včetně tvůrce nečekal. Pamětníci vzpomínají, že pexeso se běžně hrávalo i v kavárnách, kde do té doby vládly šachy s dámou.
Abychom však byli ohledně autorství a československého prvenství úplně spravedliví, je třeba zmínit, že nejstarší hra na stejném principu, o níž dnes víme, vznikla už v 9. století na japonském císařském dvoře. Jmenuje se kai-awase a tvoří ji 360 párů mušlí s malovanými obrázky na vnitřních stranách.(Karma: 548)
| Předmět: Odešla hokejová legenda
20.04.19 18:59:06 | #1824

Odešla hokejová legenda . Snad nikomu nebude vadit, když otisknu článek s připomínkou jeho působení a zásluh.Pozvedl náš hokej na vysokou úroveň .
Budiž Vám lehká zem .

Hokejový útočník a později trenér Luděk Bukač zemřel ve věku 83 let.
Článek
Rodák z Ústí nad Labem začal hrát nejvyšší československou hokejovou soutěž v barvách pražského Motorletu, později válel za Spartu a Duklu Jihlava. Celkem na vrcholové úrovni odehrál třináct sezon. V reprezentaci nastupoval například spolu s Vlastimilem Bubníkem, Jaroslavem Jiříkem, Josefem Černým či Jánem Starším.
V československém dresu získal nejprve v roce 1961 ve Švýcarsku stříbro a o dva roky později bronz ve Švédsku.
Ještě více úspěchů nasbíral jako trenér. Československou reprezentaci vedl v letech 1978 až 1985. S národním týmem získal jednu bronzovou, dvě stříbrné, ale hlavně potom zlatou medaili z mistrovství světa v roce 1985 v Praze. S týmem, ve kterém hráli například Jiří Hrdina nebo Vladimír Růžička, dokázal porazit i tehdy mezinárodnímu hokeji dominující Sověty s legendárním útokem Makarov-Larionov-Krutov.
Po angažmá v Rakousku a Německu se Luděk Bukač na mistrovství světa 1995 a 1996 vrátil k už samostatné české reprezentaci. A turnaj ve Vídni v roce 1996 je označován za začátek zlaté éry tuzemského hokeje na přelomu milénia. Bukačovu týmu se podařilo zvítězit, když ve finále porazil Kanadu.
Ještě ten rok ale Bukač u národního týmu skončil. Následně se věnoval spolu se svým synem (taktéž trenérem) Luďkem Bukačem mladším výchově mládeže. Kromě toho je uznávaným pedagogem a teoretikem, napsal více než stovku odborných článků. Luděk Bukač je členem Síně slávy českého hokeje i IIHF.


(Karma: 548)
| Předmět: A to si říkali rodiče????!!!
20.04.19 18:28:08 | #1823

Případ amerického páru i rok po odhalení hýbe médii. Rodiče, kteří týrali své děti, soud poslal do vězení. Některé děti jim odpustily.
Článek
Manžele Turpinovy poslal soud v pátek na 25 let do vězení. Odsoudil je za týrání a neoprávněné zadržování jejich dětí v domě v Kalifornii. U soudu zaznělo, že rodiče sourozence drželi izolované od vnějšího světa a často jim nedali jídlo nebo je nenechali se umýt. Žádný ze sourozenců také nebyl více než čtyři roky u doktora.
„Děti byly často týdny nebo měsíce svázané,“ řekl CNN právník okresu Riverside Mike Hestrin.
Pár policie zadržela na začátku loňského roku, kdy se jednomu ze sourozenců podařilo uniknout. Proti manželům svědčily dvě z jejich nejstarších dětí. Obě nyní studují na vysoké škole.
Soud udělil speciální nařízení na ochranu dětí. Deset dětí Turpinovi nemohou kontaktovat deset let – buď osobně, přes mail, telefon, sociální sítě, nebo prostřednictvím třetí osoby. Dvě děti nemohou kontaktovat pět let a jedno z dětí nařízení pro ochranu nemá.
Když loni v lednu policie vnikla do domu Turpinových, našla dvanáct zanedbaných dětí. Nejmladšímu byly dva roky a nejstaršímu téměř třicet let. Někteří dospělí byli tak podvyživení, že vypadali jako dospívající.

Já vím- jsou Velikonoce a toto se sem asi moc nehodí, ale nezapomínejme ani v době, kdy je nám hezky, máme radost a potěšení z probouzejícího se jara a přírody, že ne každý má tu možnost prožívat hezké chvíle. Těm dětem přeji, aby vše v životě zvládaly jak jen to bude možné a těm, co si hrdě říkali ,, rodiče,, těm přeji, aby si užili ve vězení podle zásluh !


(Karma: 548)
| Předmět: Boží mlýny
19.04.19 08:46:45 | #1817

Bývalý dozorce v koncentračním táboře Stutthof obžalován za pomoc při vraždách
Státní zastupitelství v německém Hamburku obžalovalo z napomáhání vraždám 92letého Bruna D., který byl nasazen jako dozorce v koncentračním táboře Stutthof nedaleko Gdaňsku od srpna 1944 do konce dubna 1945. Jak podotýká agentura Reuters, tento proces patří zřejmě k posledním, jež jsou vedeny proti pachatelům zločinů spáchaných během nacismu.

V období, kdy Bruno D. pracoval v koncentračním táboře Stutthof, tam Němci zavraždili 5230 lidí v plynových komorách, vpichováním jedovatých látek do srdce nebo během mučení. Vězni také umírali v důsledku hladu a nemocí.
Bruno D. loni v létě několik hodin dobrovolně vypovídal o své minulosti. Vyučený pekař nepopřel, že v koncentračním táboře působil. Tvrdil, že s nacismem nesympatizoval a že k SS se přidal proto, že kvůli své srdeční nemoci nemohl být „nasazen k žádné vojenské posádce“.
Vyprávěl o tom, že na vlastní oči viděl, jak příslušníci SS cpali lidi do plynové komory a jak posléze byla jejich těla spálena v krematoriu stojícím několik málo metrů od plynové komory. A prý mu bylo obětí líto.
Podle údajů centrály pro vyhledávání osob podezřelých ze zločinů nacismu v německém Ludwigsburgu zemřelo do konce druhé světové války ve Stutthofu a pobočných táborech a při místních pochodech smrti na 65 tisíc lidí.

Vinu ale nepociťuje. „K čemu by to bylo, kdybych odešel, našli by pak někoho jiného,“ vysvětloval.
Co k tomu dodat? Boží mlýny melou pomalu, ale jistě .Když tak počítám- v té době mu bylo 17 let. Za 75 let se otevřel tento případ a jde k soudu.U něj jakýkoliv trest bude doživotím .Kolik lidí, co přežilo hrůzy války a koncentráků je ještě naživu? Kolik z nich má ještě natolik zdravý rozum ,- myslím tím, že netrpí stařeckou demencí- aby si mohli říct- Na každého jednou dojde-


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Boží mlýny
19.04.19 10:52:25 | #1819

za prvé: smažit v pekle se měl hned po válce, to je nade vší pochybnost.
je tu takový ale:
nejen já, ale i mí dobří známí sledujeme už delší dobu, že se v podstatě řešej zástupný a vcelku nedůležitý problémy, a problémy velký a fatální, který můžou bejt lidstvu za pár desítek let osudný se upozaďujou, zadupávaj do země, záměrně ignorujou a vůbec nijak se neřešej, nebo se řešej polovičatě, nedůsledně, naoko, říká se tomu aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
jak píšu, my už to tu nějak doklepeme, ale povětšinou máme děti, vnoučata, a další potomstvo.
modlím se za ně, aby měli k životu alespoň takový podmínky, jako máme dneska my.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Boží mlýny
19.04.19 11:15:44 | #1821

Taky si kolikrát říkám, když čtu podobné zprávy , že po desetiletích je souzen a odsouzen válečný zločinec- copak takové lidi nikdo celá desetiletí nedokázal dostat před soud? Copak ho nikdo nikde nepotkal, nepoznal.........?
Ano, my to už nějak doklepeme .Já si myslím, že už bude jen hůř a hůř, že je lidstvo odsouzeno k zániku a když ne formou války, tak naprostým zničením přírody .


(Karma: 548)
| Předmět: Pro Borek06
19.04.19 08:16:18 | #1816

Občas dojde ke komunikačnímu šumu, ale lze si vše v klidu objasnit a vysvětlit , Borku . Tím se netrap , to se může stát každému z nás. Mě se to stává často *3012* .
Viděla jsem, že jsi založil diskuzi ,, Staré písničky,, Jak staré písničky máš na mysli a jaký žánr ?


(Karma: 548)
| Předmět: Dilema
18.04.19 17:27:55 | #1814

V práci trávíme třetinu života. Koho práce baví a naplňuje, ten je méně ohrožený řadou psychických obtíží a syndromem vyhoření. Jak ale najít vysněnou práci? Výhodu v tomhle celoživotním hledání má ten, kdo ví, co od své práce očekává.
Ale na druhou stranu, můžeme mít práci která nás baví , je dobře placená , ale ,, nesedí nám šéf,,.Můžeme si najít práci méně placenou, ale šéf je fér a slušný. Takže nastává dilema. Zůstat v dobře ohodnocené práci po finanční stránce a trpět ,, nálady ,, nadřízeného, nebo změnit práci za méně placenou, ale ve slušném kolektivu s kvalitním a ,,lidským šéfem,,?


(Karma: 47)
| Předmět: RE: Dilema
19.04.19 11:01:57 | #1820

Já si vůbec nedokážu představit dělat práci jen kvůli penězům, zkusila jsem to a vydržela rok, když jsem si vydělala na to, co jsem akutně potřebovala, dala jsem výpověď a pak už pracovala jen tam, kde mě to naplňovalo a kde jsem se mohla realizovat, a i díky tomu jsem se stala uznávaná a vyhledávaná.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Dilema
19.04.19 11:20:35 | #1822

Znám to také, dělat nějakou práci která není to pravé ořechové pro mě, ale je lépe placená a jak říkáš Ty- vydělat na to potřebné.Nebo prostě na splnění nějakých snů a pak doufat, že si najdeme práci sice za méně peněz , ale takovou, která nás bude bavit , uspokojí nás a budeme se do té práce těšit .


(Karma: 701)
| Předmět: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
17.04.19 11:49:30 | #1806

Obávám se, že je reálná šance, že bude zvolen.. :D
https://www.seznamzpravy.cz/…identa-70403


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
17.04.19 13:47:08 | #1807

počítám, že ať už bude zvolen kdokoliv, bude část lidí stejně nadávat.
nadávali na Havla, nadávali na Klause, nadávaj na Zemana, a budou nadávat na prezidenta příštího.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
17.04.19 20:43:00 | #1809

To máš pravdu , tak to bylo, je a bude. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem .


(Karma: 548)
| Předmět: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
17.04.19 20:41:46 | #1808

Já toho pána vůbec neznám, jediné co na něm vidím, je, že je hezký a poměrně mladý *218*


(Karma: 701)
| Předmět: RE: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
17.04.19 23:45:10 | #1810

Pust si barandov, vicemene jsou tam cely den jen porady s nim a o nem jiz nejakou dobu..


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
18.04.19 17:12:56 | #1813

Popravdě, já nesleduji TV už nějakých deset let , ale letos si konečně telku zase pořídíme a oživíme i satelit. A to hlavně kvůli přímým sportovním přenosům. Já politice vůbec nerozumím , mě to přijde pořád to samé dokola, každý slibuje ,, modré z nebe ,, a nakonec skutek utek *3012*


(Karma: 72)
| Předmět: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
18.04.19 13:05:44 | #1811

#1806
nestraš *23386* pár "obdivovatelů" asi má, ale normálně uvažující člověk nebude volit takového sebestředného narcise...druhý "klausík" v mladším podání *242*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
18.04.19 14:14:45 | #1812

No prý má také kandidovat Kájínek a možná Nečesaný. Toho pak učešou, aby vypadal lépe. Jestli je to pravda. Mě tu TV Barrandov bohužel nejde. A není to spíš nějaký komik ten Soukup? *30683* . Že bych také podal kandidaturu? *30683*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Majitel TV Barrandov Soukup oznámil kandidaturu na prezidenta
19.04.19 10:26:50 | #1818
(Karma: 548)
| Předmět: Velikonoce
17.04.19 00:50:06 | #1802

Ještě dříve než napíšu něco na téma Velikonoce, chci poděkovat za dvě nové služby na Diskuzích . Editace diskuze- pěkný počin , konečně si můžou zakladatelé diskuzí sami upravit popisek . A druhá ,, služba,, - Filtr na nové nicky 7 dní .
Tak a nyní něco o Velikonocích. Já je mám ráda jako svátky jara, což už jsem tu jednou psala.Doby , kdy jsem také pekla cukroví, beránka, barvila vajíčka, chystala pohoštění pro koledníky už jsou minulostí. V současné době je beru-Velikonoce- jako radost z příchodu jara, znovuzrození , probouzení přírody po zimním spánku a naději na novou úrodu .
A posledních pár let se i těším na zelené pivo, které se vyrábí pouze v tomto období. Nevypadá sice nijak vábně, ale mě osobně chutná *4939* *3012* .
Takže , přeji Vám všem hezké Velikonoce a užívejte si je pode svých představ *34705*


(Karma: 548)
| Předmět: Mezilidské vztahy a hudba
14.04.19 21:52:14 | #1765

Hudba spojuje lidi , i když - někdy je i rozděluje. Každému z nás se líbí nějaký styl . Já osobně nemusím dechovku a hip-hop.Děkuji Vám všem za hezké příspěvky a písničky .
Když jsme u těch vzpomínek, nedávno jsme si též připomněli nedožité 75 narozeniny Karla Kryla .
A naopak, Petr Nagy oslavil šedesátku. Vůbec na ten věk nevypadá a od něj se mi nejvíc líbila písnička ,, Kristinka,,


(Karma: 72)
| Předmět: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 14:37:38 | #1770

to je pravda, nejedno oko zůstalo suché a rodičové "ploužili " na parketu *1016* *32742*


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 16:48:40 | #1775
Děkuji Ti za přivítání a pro Tebe hlavně, ale samozřejmě i pro ostatní nádhernou, smutnou klasiku od Petra.......

(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 16:34:26 | #1772

no já taky nemusím dechovku a hip-hop. Nemáš zač,máš to tu krásně vedené. Já bych zas přispěl nějakou písničkou od Kryla nebo Nagyho,ale LuRymu se tu něco nezdá.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 16:55:39 | #1777
Tak a nyní je řada na Tobě, milý Elamir. Děkuji Ti za pochvalu mé diskuze , děkuji Ti příspěvky .Na vysvětlenou- LuRy to vysvětlil srozumitelně zde na diskuzi, aby se po dobu mé nepřítomnosti tato diskuze nezvrhla ve spamování videí bez ohlasů . Proč jsem měla BAN nebudu vysvětlovat na diskuzi . A pro Tebe posílám Karla Kryla .

(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 17:43:48 | #1783

Já Ti také děkuji za písničku. Nedávno jsem se díval v televizi asi na hodinový pořad o Karlu Krylovi. No on byl hodně nadčasový. Když asi v roce 1993 složil píseň-Demokracie rozkvétá. Ta píseň by se klidně hodila do dnešní doby. Říkali že zemřel,že se trápil,asi myslel,že u nás se to bude po revoluci ubírat jiným směrem,než se ubíralo.Jinak si jeho smrt neumím vysvětlit. Skoro to zas patří k neobjasněným předčasným úmrtím,jako ten Karel Zich. On se vlastně zas vrátil do Mnichova.
Když to tak vezmu, tak nadčasoví byli i Beatles,třeba jejich album Revolver nebylo v té době pochopeno a pak sám Lennon. I Elvis Presley v té době byl vnímán spíše negativně. Přitom to byl takový zpěvák. Někde psali že jeden obchodník měl napsáno na svém obchodě: Zavazujeme se že za vaší přítomnosti rozbijeme 50 desek s Elvisem Presleym,když si dnes u nás koupíte vůz. A to vyznamenání Beatles od královny to bylo něco podobného. Tak prostě někdy jsou lidé uznáni až později nebo až po své smrti.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
15.04.19 17:52:45 | #1784

Vyčerpávající odpověď . No a když trošku odbočíme od těch nadčasových hudebníků, kapel, zpěváků, tak v oblasti literatury byl zase nadčasový například Jules Werne, snad jsem napsala dobře jeho jméno *3012*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 12:56:50 | #1786

Ano souhlasím ten byl nadčasový.Myslím že se píše Jules Verne,nejsem si jistý. Zastavil bych se chvíli u jeho románu Tajuplný ostrov. Jako malý jsem od něho přečetl asi všechno. Nějak si vzpomínám, že asi v roce 1973 přišel do kin francouzský film Tajuplný ostrov a pak v televizi dávali seriál,který byl delší,ale stejní herci. Ale filmová francouzská verze se dost lišila od té knižní. Tam na ostrově byla nějaká světla,v knize o tom není a pak vynechali útok té lodi. A ve filmu je,že kapitán Nemo je postřelen jedním z vetřelců,ale v knize je to,že už je starý a umírá. Kapitána Nema hrál Omar Sharif. Prý to také vyšlo na DVD,bohužel nemám.
Nevím zda bylo ještě něco zfilmováno? Napadají mě Robinsoni z Kronborgu,ale to asi napsal František Běhounek,jestli se nepletu.To zfilmovali a hráli zde čeští herci. Ale nikdy to myslím neopakovali, jako ten film Duhový luk v česko-slovensko-polské koprodukci. Na literaturu bohužel nejsem odborník.


(Karma: 72)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:04:49 | #1787

tak náš režisér Karel Zeman zfilmoval další Verneho romány, např. klasika - Na kometě, Vynález zkázy, Ukradená vzducholod' (na motivy Dva roky prázdnin)
Tajemství Ocelového města pod režií Ludvíka Ráži, předlohou byla kniha Ocelové město...a plno dalších, ale knihu žádný film nenahradí :)


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:10:39 | #1788

Tak opravuji svou chybu, je to opravdu Jules Verne *3012* Já od něj kdysi jako malá začala číst knížku 20 tisíc mil pod mořem, ale nedočetla jsem ji. A když jsme u těch knížek, nejvíc v životě mě uchvátil román Hrabě Monte Cristo.A jak píšeš o těch odlišnostech mezi románem a zfilmováním- tak právě na románu HMC- se opravdu vyřádili filmaři. Viděla jsem několik verzí a ta nejlepší byla s Jacques Werner z roku 1979- seriál . Ten když jsem viděla , jako bych četla román . Škoda že není nikde ke stažení . Strašná verze byla s Depardie .Vzhledem se tam vůbec nehodil. Z pevnosti If-If se dostal obtloustlý blondýn s modrýma očima a celkové zpracování- hrůza.


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:14:00 | #1789

Naprosto s Tebou souhlasím, i když já jednu výjimku vidím a právě jsem o tom psala Elamirovi- Hrabě Monte Cristo a jeho charismatický Edmond Dantes v podání naprosto úžasného J. Werner


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 15:16:01 | #1793

No na konci je,že se dostanou z toho Nautila,ten je vtažen do nějakého vodního víru Malstrém u norských břehů,a ti nedobrovolní cestovatelé jsou zachráněni rybáři z Lofot. Tím to končí.
Pak ten herec Depardié ten se mi líbil jen v pár filmech,názvy si nevybavím asi hrál s Pierem Richardem,jak hledají syna.Tam hráli, že každý byl rozdílné povahy.Richard byl ubrečený nechal si všechno líbit. To byl film Otec a otec.
No hrabě Monte Christa jsem viděl už dávno,ani nevím se kterým hercem to bylo. Byl to asi 4 dílný seriál.


(Karma: 72)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 15:25:24 | #1795

mně se Depardieu nejvíc líbí ve filmu Asterix a Obelix, tu roli ušili přímo na něj *32742*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 16:32:34 | #1796

tak ten film jsem neviděl


(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
17.04.19 00:28:02 | #1799
(Karma: 294)
| Předmět: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 12:42:20 | #1785
Neviem spieavať , neviem hrať, menujem sa Peter Nagy se říkalo a stále to platí za mého mládí. Horší než on jak po hudební, tak po textové, o jeho "spevu" se raději ani nebudu vyjadřovat, byla další slovenská "perla" skupina Vidiek
naprosto naprosto strašný!!! A jinak ano, nevypadá na šedesát, vypadá tak na 80tiletého Vodníka ze Zemplínské Šíravy *34678* *809* ...zlatá Tublatanka, Metalinda, Miro Žbiro a nakonec i Team z té doby či Pavol Hammel. A nejlépe Marian Varga!!!!

(Karma: 72)
| Předmět: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:25:44 | #1790

*31007* ... tys to rozseknul...vodník ze Šíravy...jsem se s chutí zasmála, jinak, každý zpěvák má své publikum i on a zrovna Nagye a Team bych zařadila na stejnou úroveň osmdesátek *242*


(Karma: 294)
| Předmět: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:35:47 | #1791
no neříkej, že to není naprosto retardovaný *809*
Kuhakukuhakuha­kuhaku *6001* *19934* zlatej Team *809*

(Karma: 72)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 14:49:53 | #1792

*242* to opravdu není můj šálek kávy *295*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 15:22:59 | #1794

no já ty slovenské zpěváky moc neposlouchal,tak se mi to všechno mísí do jednoho. Ale když to vezmu obecně,měli dobré písně,v 80.letech předběhli českou pop hudbu,které už docházely nápady a pokulhávala za světovou populární hudbou. Nevím doba se mění. Na Slovensku také měli víc hudebních pořadů. Tady byla jen ta Hitšaráda Šíp+Uhlíř.


(Karma: 12)
| Předmět: RE: Mezilidské vztahy a hudba
16.04.19 22:10:18 | #1798
Hele.. není dechovka jako dechovka... tohle je za mě super, i když dechovku nemusím.. fakt paráda... variace na AC/DC.. mají i jiné písničky *33027*

(Karma: 548)
| Předmět: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
17.04.19 00:29:59 | #1800

To je šílený *218* , ale proti gustu žádný...........


(Karma: 12)
| Předmět: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
17.04.19 02:10:34 | #1803

právě protože je to tak ujetý, tak se mi to líbí... *33054* *33054* *33054*


(Karma: 294)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
17.04.19 09:53:17 | #1804
jediná dobrá dechovka, ať žije tyrolský folkról *809*

(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Mezilidské vztahy a hudba
17.04.19 10:16:45 | #1805
(Karma: n/a)
| Předmět: Velikonoce
13.04.19 09:44:17 | #1758

Jsou svatky jara … Barveni vajicek peceni baranku atd … Jak je prozivate ?


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Velikonoce
13.04.19 12:33:48 | #1761

no tady zatím nic takového není,je tu na náměstí výstava veteránů a motorkáři *1*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Velikonoce
13.04.19 16:03:04 | #1762

No tak jsem to napsala spatne … chybu muze udelat kazdy


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Velikonoce
15.04.19 16:30:31 | #1771
(Karma: 548)
| Předmět: RE: Velikonoce
15.04.19 17:11:19 | #1781
Tak a Tebe jsem si nechala naposledy, Princezničko. No, já mám ráda Velikonoce jako svátky jara . A Tobě patří můj velký dík a Ty víš za co. Tak se budu snažit vybrat nějakou pěknou písničku pro Tebe, i když zatím neznám Tvůj vkus. *218* Pro Tebe, Princezničko *2454* *34705* *30638*

(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Velikonoce
15.04.19 17:42:18 | #1782