Rozcestník >> Společnost >> Mezilidské vztahy

Informace

Název: Mezilidské vztahy
Kategorie: Společnost
Založil: Mam-rada-Chatujme
Správci: Mam-rada-Chatujme
Založeno: 09.11.2017 07:40
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 50558x
Příspěvků:
1664

Předmět diskuze: Mezilidské vztahy - Mezilidské vztahy a vztahy vůbec. My a zvířata, příroda, hudba, četba , zájmy a koníčky, zajímavé články , vše co nás baví, zajímá, co nás tíží a bolí- prostě diskuze o všem možném.
| Předmět: KSČM chce znát předem jména Babišových ministrů
11.06.18 18:01:57 | #852

Předseda KSČM by se měl s Andrejem Babišem znovu potkat tento týden, minulý čtvrtek mu předal návrh podmínek pro toleranci vlády.
Článek
Designovaný premiér Andrej Babiš by se měl tento týden sejít s šéfem KSČM Vojtěchem Filipem, aby vyjednal podporu komunistů pro chystanou koaliční vládu se sociálními demokraty.
„Návrh (dohody o toleranci – pozn. red.) jsem předal vedení hnutí ANO minulý čtvrtek, čekáme na připomínky,“ řekl Filip Seznamu s tím, že dokument má zhruba stránku a půl.
KSČM by za určitých podmínek byla ochotná tolerovat i jednobarevnou menšinovou vládu hnutí ANO, řekl Filip. Podle šéfa KSČM do koalice s ANO ale ČSSD s největší pravděpodobností vstoupí. Filip řekl, že podle jeho informací se vnitrostranické referendum kloní ke vstupu do koalice. „Informace jsem získal od pana předsedy (ČSSD) Jana Hamáčka a ten říká, že to je 60 ku 40 ve prospěch dohody (s ANO),“ řekl dnes novinářům v Českých Budějovicích Filip.Předseda KSČM by se měl s Babišem znovu potkat tento týden. Na schůzce se prý domluvili při nedělní pietní akci u památníku v Lidicích.
Filip řekl, že bude chtít po Babišovi slyšet jména nominantů za hnutí ANO na posty ministrů. Babiš zatím dotazy na své nominace odmítá, i jeho dosavadní ministři ještě minulý týden tvrdili, že s nimi o dalším angažmá zatím nemluvil.
„Neznáme návrhy hnutí ANO, známe návrhy sociální demokracie,“ řekl Filip Seznamu s tím, že tak jako prezident není KSČM spokojena s nominací europoslance Miroslava Pocheho na post ministra zahraničí. „Takže není žádný důvod, aby ho tam sociální demokracie tlačila,“ uvedl Filip a dodal, že podpora vládě hnutí ANO a ČSSD od komunistů není ještě jistá.
O tom, zda a jakým způsobem KSČM podpoří vládu, nebo nikoliv, by mělo širší vedení komunistů jednat na konci června.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: KSČM chce znát předem jména Babišových ministrů
11.06.18 19:45:55 | #854

Komunisti jsou myslím rádi, že se s nimi počítá, sice chvilku budou dělat fóry, ale schválí všechno......
Babiše jsem volil a moc mu fandím, nakonec mladý Stropnický kterého tedy moc nemusím o něm napsal toto:Tak to teda zírám, to bych od mladého Stropnického nečekal. To si teda u mě šplhl! Má 100% pravdu

Dámy a pánové, občané této země, dovoluji si v souvislosti se současnou politickou situací, napsat několik faktických poznámek o občanovi Ing. Babišovi.

  1. Od roku 1918 je prvním politikem v historii naší země, který vykonává funkci pro stát – tedy i pro nás, zcela zdarma !!!! Celý jeho ministerský plat je automaticky odesílán na charitu.
  2. Od roku 1989 je prvním ministrem financí, který sestavil vyrovnaný rozpočet a ještě skončil s přebytkem.
  3. Všechny jeho firmy působící na území ČR, mají sídlo v ČR. Tedy zde platí daně. Za cca 20 let působení jeho firem, odvedl do státní pokladny daně v řádu miliard.
  4. Jako fyzická osoba odvedl do státní pokladny daně z příjmu v řádu stovek miliónů.
  5. Zaměstnává cca 35 000 lidí – tedy s jejich rodinnými příslušníky živí cca 100 000 lidí.
  6. Soudruh Sobotka odvolal z funkce nejlepšího ministra financí pro „vícečetná podezření z daňových úniků“, aniž by dodal na stůl jediný důkaz v paragrafovém znění, dosvědčující skutečnost, že se Ing. Babiš dopustil trestného činu. Rovněž tak nikdo z těch pomlouvačů nepoložil na stůl jediný konkrétní důkaz v ostatních kauzách, ze kterých ho obviňují. Usnesení sněmovny je naprosto ostudné a neodůvodnitelné.
  7. Soudruzi Sobotka a Kalousek, v době kdy vykonávali za tučný plat funkci ministra financí, zadlužili tuto zemi o cca 900 miliard. Soudruh Sobotka ještě navíc prodal OKD Bakalovi za 4 miliardy a ten následně vytěžil z OKD 114 miliard. Pak jim OKD hodil zpět na hlavu a opět Sobotka nařídil vládním usnesením Babišovi, aby do OKD nalil dalších 700 miliónů. Tak tomu říkám správa majetku v rámci řádného hospodáře ála ČSSD. Takový obchod může podepsat jedině debil nebo podplacený ministr

Vyberte si:
Místo toho, aby Sobotka seděl v base za velezradu, neboť způsobil tomuto státu mnoha miliardovou škodu - byl premiér !!!

8. Obdivuji miliardáře Babiše, že do toho vůbec šel. Vždyť on nás, ani tuto republiku, ke svému životu nepotřebuje !!!! Všichni ti pitomci, co protestují na náměstích některých našich měst, poslanci i senátoři, nesahají Ing. Babišovi ani po kotníky !!!!

Neuvědomují si, že Ing. Babiš klidně může nejen odejít z politiky, ale také může převést všechny své firmy do daňových rájů - tudíž nebude zde platit daně a sám se může odstěhovat třeba do Švýcarska jako Bakala a vykašlat se na tento bordel jménem „ Česká republika“.

Děkuji za pozornost

Přílohy| Předmět: Pomalu se blíží čas dovolených
10.06.18 22:05:07 | #848

Čas dovolených se blíží......... máte raději cestování po naší krásné vlasti, nebo dáváte přednost cizině?


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Pomalu se blíží čas dovolených
11.06.18 17:39:03 | #850

Tak já, čím jsem starší, tim blíž se držim baráku *5631* v pětadvaceti jsme lítali někde celé léto, jen být pryč, hlavně Bulharsko, Varna, kde měla fabrika pronajatý prostor, taky jsem tam byl 2x autem, to nás moc bavilo, pak podél moře do Rumunska, Maďarsko, Medvedov přechod......Jednou příslib do Jugošky, tam jsme jeli autama, Plitvická jezera, no nádhera......
V 90sátém ta polopracovní Brazílie, Manaus, jak jsem ti psal.
Dneska mám jiné priority, jak se říká, 20 let jsme doma a občas Morava a za dva dny domů, výlety s vnoučaty ani nepočítám, dobře, že jsme brzy začínali, já měl děti ve dvaceti, holka taky, tak se těším z velkých vnoučat a užívám si jich víc jak vlastních dětí......
Nakonec relaxace kolem baráku, pod pergolou, večerní grilovačky s rodinou, rodinnými přáteli koupání v bazénu....
Jo, možná kdybych jako Félix klofnul mladou kočku, to by byla jiná *2524*


| Předmět: RE: RE: Pomalu se blíží čas dovolených
12.06.18 19:14:44 | #858

Tak já nikdy u moře nebyla, je to můj sen a taky bych se ráda podívala do severských zemí


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Pomalu se blíží čas dovolených
12.06.18 19:52:17 | #860

Známí jezdí do Norska na rybolov, já mám rád teplo, tyhle severské státy, nebo zimní kopce, to nikdy nebylo pro mě *4511* .
K moři se jistě podíváš, dneska to ale neni taková romantika jako dřív, hlavně ten spěch, většinou to je týden.......Dříve se jezdilo na 14 dnů, prvně jsem tam byl autem, ráno jsme vstali, naložili vše potřebné a jeli, bral jsem to na jeden zátah, 1800 km.Mnoho lidí cestu autem odsuzuje, já to vidím naopak jako nádhernou podívanou po kraji, přes města, jenže tehdy žádné dálnice nebyly, jen tady u nás......Dneska bych na to neměl nervy ani kdybych byl mladší.Na posledním hraničním přechodu se natankovala plná, kufr konzerv a hurááááá za nějakým Trabantem který to už měl vyježděné*5631* .
Jeden známý, říká, že má sbalený kufr za dveřmi a číhá jen na nějaký Last minute, zájezd klidně za polovic původní ceny. No tak třeba něco takového, rozhodně doporučuji.....


(Karma: 24)
| Předmět: RE: Pomalu se blíží čas dovolených
14.06.18 18:36:13 | #866

já nejraději cestuju prstíkem po mapě *3* ale v Praze bylo blaze *9* :)


| Předmět: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 12:08:43 | #835

Prostořeký vtipálek. Za toho dlouhá léta platil (a zajisté dodnes platí) princ Philip, vévoda z Edinburghu a manžel britské královny. Dnes slaví 97. narozeniny a byť se před dvěma roky stáhl z veřejného života, do starého železa ani v nejmenším nepatří!
Článek
Princ Philip (97) a královna Alžběta (92) mají štěstí, o jakém se jiným ani nezdá. Celý život totiž strávili vedle partnera, kterého si vybrali a do cesty se jim nepostavila žádná vážná nemoc, rozvod, nebo jiné neštěstí. Na rozdíl třeba od rodičů královny Alžběty. Její otec zemřel v roce 1952, když mu bylo 56 let a matka přesně o padesát let později, ve 101 letech. Musela tedy půlku života strávit bez milované osoby.

Královský pár minulý rok v listopadu oslavil 70. výročí svatby a princ Philip nyní slaví 97. narozeniny. A po celá dlouhá léta se mu nezměnil jeho šibalský pohled. Ostatně, je znám jako velký vtipálek a jeho humor je občas na dost tenké hranici mezi žertem a urážkou. Ne vždy mu ale bylo do smíchu. Jejich rodinu nejednou postihlo neštěstí, se kterým se museli vyrovnat nejen jako manželé nebo rodiče, ale zároveň jako nejvýše postavení členové britského království. https://d50-a.sdn.szn.cz/…/fFkRS1.jpeg?…|res,1200,,1|­jpg,80,,1


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 12:43:59 | #838

Pampeliško, neutíkej zase na jiné téma, monarchie a její osobnosti jsou na strašně dlouhé povídání, řekni radši jestli by jsi se nechala ukecat na nějaké to foceníčko.....jak vím, jsi pro různé "vyzkoušení" *2947* ......Já jak vím, ženy se nechají časem zlákat na všelijaké aktíky , pak něco "složitějšího", Saudek si na tom postavil živnost a popularitu..... *5187*


| Předmět: RE: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 12:47:22 | #839

Neutíkám na jiné téma, ale co je zlého na tom, popřát monarchovi?Ukecat bych se nenechala a vůbec, co je Ti do toho *33598* *33598* *33598* Taky se Tě neptám, na co by ses chtěl nechat zlákat Ty *10813*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 12:50:34 | #841

Tak já se nebráním jak víš, to spíš Ty, ale tady na sklo??? *4511*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 12:54:47 | #842

To tedy nevím a ani vědět nechci.A ani tady a ani nikde jinde *218* A byla bych ráda, aby se na této diskuzi psalo k tématům článků a ne aby se to zvrhlo jiným směrem.Musím jít, začíná bouřka.Měj hezký zbytek dne, Kájo *30605*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 13:03:24 | #844

Simíku, dobře víš, že já jsem rebel a nastavená témata mi buď vyhovují, nebo né, tak jako každému, ale abych ti udělal radost, tak přeji tomu prďolkovi ještě hodně roků...... *3605* .
Tady nesprchlo a nesprchne *3596*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tak hodně zdravíčka do dalších let přeji...............
10.06.18 20:36:31 | #846

Tak u nás pršelo v noci tak od dvou až do rána.A pak začalo odpoledne , okolo druhé a prší pořád.Chvilku jemně, chvilku víc, ale dusno je hrozné


| Předmět: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 02:03:18 | #827

Fotí ženy při orgasmu i sexuální úchylky. Co skrývá dekadentní fotograf u sebe doma?Petr Jedinák je vše, jen ne klasický fotograf. Ženy zachycuje při tom nejintimnějším zážitku - orgasmu. Ženská sexualita ho vlastně fascinuje celý život, jako fotograf se ale soustředí jen na ten okamžik, kdy se při vyvrcholení mění výraz v obličeji. Kolik žen už před ním takto změnilo tvář a jak vlastně taková fotografie vzniká?
Článek
107. Číslo, které Petr Jedinák ví přesně. Skrývá počet dívek, které se před jeho fotoaparátem nechaly zachytit při tom nejintimnějším prožitku vůbec. A nejde jen o pouhé číslo, Jedinák si tváře svých modelek prý pamatuje do jedné.
„Fotil jsem jednu nevidomou, která je od narození bez tohoto daru, a její orgasmus byl úplně jiný než všech ostatních. Ona během toho orgasmu začala mávat rukama a nohama a tu energii vracela tomu světu a bylo to strašně milé a nečekané. Pořád jsou možnosti a modely, které jsem ještě neviděl,“ vzpomíná fotograf Petr Jedinák, který už vyfotil přes tři stovky orgasmů......­..........Tak tedy dalším lovům beze zbraní přeji zdar *30605*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 09:05:29 | #828

Hezkou neděli, tak já si obvykle k ranní kávě pustím počítač a zjišťuji jaké kde byly katastrofy, počasí, milionáři zase přišli o peníze a tak.Dneska mě zaujal článek Petra Jedináka, koho by také nezaujal.....tak si povídám"tohle by bylo téma", vlezu na Mezilidské vztahy a nevěřím očím......Že by lidé skoro se stejným dnem narození měli telepatické schopnosti?Tak jestli tohle téma se nechytne mužské populace, tak........


| Předmět: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 11:55:15 | #834

Ten článek od pana Jedináka už tam byl dva dny, ale až dneska v noci jsem ho sem dala, aby byla trošku změna .Tady se můj milý Kájo chytají na jiné diskuze , je zajímají jen spory, hádky a tak podobně .Ale aby tu napsal někdo něco přínosného jako Ty, to je asi už jen utopie *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 09:40:06 | #829

Ať to je jak chce, rozhodně Šíma udělal Jedinákovi obrovskou reklamu, to mu nyní holky zavaří mobil.
Šímo, Šímo, určitě jsi do toho archivu čuměl hodinu.......Seznam prozřetelně nestrčil tuto zprávu mezi Novinky na diskusi ke článku, jistě je pohodlnější nějaké to klidnější téma,třeba jak si nebohý rak amputoval vlastní klepeto.......:-)


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 10:14:19 | #830

Správcová, koukám, že žiješ nočním životem...... *32543*


| Předmět: RE: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 11:49:10 | #832

Nežiji nočním životem, ale měla jsem volný víkend a v noci mě probudil déšť.Tak jsem pak vstala, jukla se na net a poslala článek *30605*


| Předmět: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 11:50:39 | #833

Nejen rak je statečný, ale spousta jiných zvířat se umí osvobodit z nebezpečí obětováním vlastní končetiny *218*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 12:24:30 | #836

Jistě za své osvobození obětuje nějaké zvíře a i člověk kus svého "masa", ale to přirovnání bylo myšleno v případě klidnější, debaty bez korekcí, nebo velmi rušné debaty v případě toho šťastlivce fotografa, víš jaká by se tam rozjela debata, jak by cenzoři museli blokovat písálky...... *32531*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 12:35:16 | #837

To si představit umím a taky si umím představit, jak by se cenzoři ,, pobavili na vlastní triko,, než by blokli pisálky a pisálky *33598* *33598* *33598*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 12:47:58 | #840

Tam jsou hodní cenzoři,dostal jsem taky několikrát "zaracha", ale jen na jeden den. *8661*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: A co trochu nevšední erotiky...........?
10.06.18 12:55:28 | #843
| Předmět: Kam vyrazit o víkendu na výlet? Co třeba.............?
09.06.18 11:53:54 | #826

Začala největší česká automobilová výstava Legendy, ukazuje tisíc exponátů
V pražských Holešovicích v pátek začala největší výstava automobilů v Česku. Na pátý ročník akce Legendy organizátoři sehnali zhruba tisíc automobilů a motocyklů, tedy podobně úctyhodný počet jako vloni. Výstava končí v neděli odpoledne.Letos bude k největším lákadlům patřit Mercedes-Benz Project ONE, automobil s motorem z Formule 1, který se v Česku vystavuje poprvé. Za zhlédnutí rovněž stojí šestisetkoňový Jaguar XE SV Project 8 (po celém světě je jenom 300 kusů) nebo okruhové Ferrari 599XX. U něj je zvláštností, že jej majitelé nemají ve své vlastní garáži, nýbrž v Maranellu a jejich majitelé s nimi jezdí výhradně na závodních okruzích.

Celý jeden pavilon je věnován oslavě 100 let vzniku Československa. K vidění je stylově stovka exponátů z let 1918 až 1990, řada prvorepublikových a poválečných modelů. V celém areálu pak návštěvníci uvidí i spoustu současných modelů, od těch zdánlivě obyčejných po nejrychlejší sportovní stroje.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Kam vyrazit o víkendu na výlet? Co třeba.............?
10.06.18 10:19:59 | #831

Také se u nás pořádají každé jaro a průběžně během roku srazy veteránů, ale abych pravdu řekl, tak tomu jsem nikdy nijak neholdoval, já mám radši vše "mladší"........


| Předmět: Tak tomu říkám štěstí
08.06.18 22:26:20 | #821

Novorozeně v Brazílii přežilo osm hodin zakopané v zemi
Brazilští policisté tento týden zachránili novorozeně, které bylo několik hodin zakopané v zemi. Video ze zásahu z úterní noci zveřejnila agentura AP. Server metro.co.uk napsal, že k události došlo v oblasti Canarana ve státě Mato Grosso na středozápadě Brazílie. Příbuzní 15leté matky uvedli, že mysleli, že dítě zemřelo při porodu.Server metro.co.uk napsal, že policisté dostali anonymní tip na neohlášenou smrt novorozence. Vypravili se proto na místo a začali pátrat po dítěti.

To bylo zakopané v zemi, odkud ho policisté vkleče na kolenou a při svitu baterky začali vyhrabávat. Neočekávali, že by novorozeně našli živé, pak ale uslyšeli slabý nářek a pochopili, že mohou zachránit lidský život.

Dívku se i díky jejich zručnosti podařilo dostat ven, aniž by utrpěla větší újmu. Následně ji převzali do péče záchranáři. V zemi byla nově narozená dívka podle všeho osm hodin. Lékaři jí prohlédli dýchací cesty a převezli ji do nemocnice. Měla by být v pořádku.

Mladá matka uvedla, že byla sama v koupelně, když začala rodit. Vypověděla, že dítě přišlo na svět tak rychle, že upadlo na zem a uhodilo se do hlavy.

Příbuzní patnáctileté matky si podle AP mysleli, že děvče zemřelo při porodu. Tvrdí, že nevykazovalo známky života.

Novorozená dívka má skutečně dvě fraktury lebky, které budou lékaři monitorovat.


| Předmět: RE: Tak tomu říkám štěstí
08.06.18 22:34:50 | #822

Mam-rada-Chatujme , poslyš, proč tu vkládáš zkopírované články z Novinek ? Nechápu to.


| Předmět: RE: RE: Tak tomu říkám štěstí
09.06.18 08:00:48 | #823

A proč bych nemohla? Není to proti pravidlům .Ty články se týkají tématu diskuze a každý k nim může vyjádřit svůj názor.Měj hezkou sobotu . *30605*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Tak tomu říkám štěstí
09.06.18 11:19:48 | #824

Zdravím, tak jsou i jiná diskuzní fóra, kde se toto velmi líbí a je navštěvováno, redaktor udá nějaké téma, vloží článek a lidé se vyjadřují, já navštěvuji"plá­tek"Proženy, kde je dnešní téma, VZTAHY,od Maixnerové, "Mýty kolem orgasmu:Existuje podle expertů návod?".Jsou tam pochopitelně i jiná témata......Zde na Chatujme se zkrátka schází lidé kteří žádné téma nepotřebují, spíš se nepotřebují k žádnému tématu vyjadřovat.jak se říká "jiný kraj, jiný mrav"....Nejspíš mi pár lidí hned napíše, abych sem nelezl a vrátil se tam,kde se mi to líbí.....tak to zde chodí :-)


| Předmět: RE: RE: RE: Tak tomu říkám štěstí
09.06.18 11:40:11 | #825

Děkuji za hezký a přínosný příspěvek, Kájo *30605*


| Předmět: Ronaldo opouští Real! Klub odmítl jeho žádost o další milióny, píší v Portugalsku
08.06.18 04:30:18 | #820

Zdá se, že dny Cristiana Ronalda v Realu Madrid jsou skutečně sečteny. Podle portugalského listu Record jde o hotovou věc, protože královský klub odmítl aktuálnímu držiteli Zlatého míče splnit požadavky na novou smlouvu a vyšší finanční ohodnocení. Španělský list Marcá dodává, že generální ředitel Realu José Ángel Sánchez při úterní schůzce informoval hráčova agenta Jorgeho Mendese o neochotě klubu vyjít Ronaldovým nárokům na novou smlouvu vstříc.Ronaldovi jde podle Recordu především o to, aby srovnal své platové podmínky s nejlépe honorovanými hráči současnosti Lionelem Messim a Neymarem. Zatímco Portugalec má v Bílém baletu pobírat v přepočtu zhruba 660 miliónů korun ročně, Messi si má v Barceloně vydělat přibližně 900 miliónů a Neymar v PSG necelou miliardu.....­.........Tak se ptám........ kde zůstala radost ze sportu.........proč je to vše jen o penězích?


| Předmět: Muže uštkla useknutá hadí hlava
07.06.18 17:41:32 | #819

Jen díky 26 dávkám séra dokázal přežít neopatrný muž z Texasu, který se rozhodl, že nejlepší způsob, jak se zbavit chřestýše, je useknout mu hlavu. Když oddělenou hlavu sbíral ze země, uštkla ho. Díky včasnému lékařskému zásahu je muž mimo ohrožení života.O tom, co se stalo jejímu manželovi, podrobně informovala Jennifer Sutcliffeová regionální televizní stanici KIII-TV. Muž šel 28. května pracovat na zahrádku, kde našel chřestýše. Nebezpečného plaza se rozhodl zbavit sám, vzal rýč a ostrou hranou hadovi usekl hlavu.

Následně se sehnul k oběma částem hada a chtěl je sebrat a vyhodit. Neuvědomil si ale podstatnou věc: Hadí hlava může bez problémů fungovat ještě několik hodin poté, co je oddělena od zbytku těla.

„To je klasická chyba. Lidé si často neuvědomují, že savci a plazi fungují prostě jinak. Hlava (po useknutí) dál funguje – včetně jedových žláz. Stejně tak i ocas může v případě chřestýše dál chřestit,“ sdělila serveru Gizmodo Leslie Boyerová, lékařka specializující se na protijedy.Useknutí hlavy je nejhorší způsob, jak se zbavit hada
Zprvu se objevily zprávy, že mrtvý, respektive přeseknutý chřestýš vypouští více jedu než živý had. Vzhledem k tomu, že doktoři použili 26 dávek séra, to tak nejspíš není. Podle Boyerové totiž jde jen o něco málo vyšší dávku, která je potřeba k záchraně uštknuté osoby.

Na závěr přidává Boyerová ještě jednu radu. Useknutí hlavy jedovatému hadovi je to nejhorší, co můžete udělat, když se ho chcete zbavit. „Je to kruté ke zvířatům a navíc pak máte poměrně malý kousek hlavy s jedovými žlázami, který musíte zvednout,“ řekla Boyerová. Nejlepší je zavolat experty nebo raději nechat zvíře být. Zabít chřestýše je pak podle Boyerové možné jen nejnutnějších případech.


| Předmět: Dva porody a jedna svatba. Rodící oddávající sezdala rodící nevěstu
06.06.18 22:18:18 | #818

V dnešní době se páry oddávají leckde: na visutém laně, pod vodou nebo v kostýmu dinosaura. Svatba, kterou měli Brianna Doyleová a Case Walke nezapadne ani mezi těmi nejbizarnějšími. Pár se chtěl vzít v porodnici dřív, než se jim narodí dítě, a shodou náhod na svůj porod čekala ve vedlejší místnosti žena s povolením oddávat.Těžko uvěřitelný příběh se odehrál 16. května krátce po poledni v New Yorské Presbyteriánské Weill-Cornellově nemocnici. V jednom z pokojů na lůžku ležela sedmatřicetiletá Sushma Dwivediová, matka dvou dětí měla zakrátko na svět přivést třetí.

Sushma už si nechala píchnout epidurál, když zaslechla zdravotní sestřičku bavit se o páru v sousední místnosti. Brianna Doyleová a Case Walko spolu chodili deset let, teď se jim mělo narodit dítě a pár se rozhodl vzít se dřív, než potomek přijde na svět.

Jenže Brianně už praskla voda a nemocniční kaplan nebyl nikde k nalezení. Sushma, která povolení k oddávání získala na internetu, se nabídla, že by pár mohla oddat. Protože už epidurál účinkoval, oddávající musela zůstat ležet v posteli a pár přišel za ní do pokoje.

Během velice rychlého obřadu si Brianna s Casem řekli ano za potlesku nemocničního personálu. „Nebyla to zrovna tradiční svatba, ale místnost byla plná lásky,“ svěřila se později Sushma. Zdravotní sestry dokázaly během chvilky vyzdobit pokoj a nevěstě opatřit improvizovaný závoj.

Rodiny zůstaly v kontaktu
O dvě hodiny později porodila čerstvě vdaná Brianna zdravou holčičku Riley. Sushmě se narodil syn Nayan za další dvě hodiny. Se svým manželem Vivekem Jindalem si pak s novomanžely vyměnili kontakty a vtipkovali o tom, že by spolu jejich děti mohly v budoucnu chodit.......­.............­.Tak přeji všem hlavně zdravíčko a štěstíčko......... mám ráda příběhy se šťastným koncem *30605*


| Předmět: Lidí přiotrávených z rychlého občerstvení v Hradci je už 57. Provozovatel bistro zavřel
06.06.18 13:54:39 | #813

Na téměř šest desítek se vyšplhal celkový počet lidí se zažívacími potížemi poté, co zkonzumovali jídlo z prodejny rychlého občerstvení Maxim v ulici V Kopečku v centru Hradce Králové. Policie nyní šetří veškeré okolnosti případu......­...........Tak vážení a mě by docela zajímalo, zda jste i vy příznivci rychlého občerstvení a zda jste někdy měli potíže zdravotní. Já si někdy ráda smlsnu na gyrosu a zatím vše v pohodě *3012*


(Karma: 24)
| Předmět: RE: Lidí přiotrávených z rychlého občerstvení v Hradci je už 57. Provozovatel bistro zavřel
06.06.18 14:00:48 | #814

tak já si taky ráda smlsnu,ale nemám příležitost moc se k tomu dostat,takže je to tak dvakrát ,třikrát do roka,potíže samozřejmě nebyly *177* :)


| Předmět: RE: RE: Lidí přiotrávených z rychlého občerstvení v Hradci je už 57. Provozovatel bistro zavřel
06.06.18 14:02:58 | #815

Potíže samozřejmě nebyly, mlsej víc a pak nám dej vědět *33598* *33598*