Olympiada

Předmět diskuze: Olympiada - Mozna ze se pozvolna schyluje je konci!

Zobrazení reakcí na příspěvek #107

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 21:54:19 | #107
Reakce na příspěvek #106

Tak potom neměl auto používat ani prominenzní synáček a asi ho měli vrátit se slovy, že v socialismu neexistuje přijímat dary od kapitalistů.Možná Volhu od Brežněva by ji nechali.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 01:00:46 | #108 (1)

Dukelci jsou dnes 100% profici a takze muzou mit a miji sponsory. Auto? Nedostano ale maji ho k pouzivani s rocni smlouvou,
coz namena ze pristi rok dotnou nove!
Ze kanoista dostne $4000 lod nejake sport osaceni je samozrejmost ale oni trenuji v zime na bezkach takze dalsi osaceni a vybaveni na bezky
A na jare a na pozim trenuje i na kole a takze znova dali vybaveni a uxzzasne drahe zavodni kola.
Letenky a vsechno zradlo a bytovasni po cas soustrdeni v cizine 2x mesic zatim co jim jde plat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 01:22:07 | #110 (2)

Je sidce fakt ze tak jak uzasne museji olymponici makat tak by si mozna take v zametnani dost vydelali.
Dnes maji lepsi prilezitost ale tak moc jim to nezavidim.
Stacilo me videt jeji mozolnate a a nekdy krvave pazoury. American kajakar s 12 mistem z OH. v Londyne,
Bo cesi s desitkama metalu z ME. MS a Olympiady. Nezal jsem nikdy zadnyho tesare s rukama jako maji oni! *12754*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 09:47:59 | #111 (3)

Ale nemůžou si myslet,že z 10 leté kariéry by měli žít do smrti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 22:46:16 | #114 (4)

Byt v necem svetova trida veme tolik ze na nic jineho nezbyva ani cas ani sila.

A po tech '10" letech reprzentace a sportovni kariery maji iit delat co?

Nekteri Dukelaci nejsou ani vojaci z povolani jen civilni zametnanci CR Armady.
Nektery znich aspon castecne zvladnuly sportovne zalozene vzdelani a taqk ze nekde
neco najdou.

Nejaky x reprzentant flek nekde najde a dost casto trenrskou pozici v zahraqnici
Takze to je docel velka ztrata pro Ceskou Repubiku! *5726*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 23:07:13 | #117 (5)

Dělal jsem těžkou práci v hutích ve velkých teplotách,taky se mi nikdo neptal , když jsem musel odejít v 50 letech ze zdr. důvodů.Každý není reprezentant a když vidíš jak třeba vypadá horník nebo hokejista..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 09:52:39 | #118 (4)

To si snad ani rozumný člověk myslet nemůže. )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 10:12:58 | #119 (5)

Nebudu vypisovat jména,ale je jich mnoho,co se uchlastali protože skončili pod mostem a o fotbalistech ???Hanba mluvit.Poslední dobou dva velcí reprezentanti .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 11:36:19 | #112 (1)

Myslím, že by se dala třeba zařadit do vozového parku daného podniku a využívat.
A jinak, pokud někdo něco využívá neoprávněně, je to jeho problém. Závistí naštěstí netrpím, takže to nepotřebuju ani řešit. *33051*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 11:43:02 | #113 (2)

Mně bylo líto Jarmily,ta měla své výkony opravdu vydřené..Nikomu nic nezávidím,a že jako dělník celý život...jsem zažil hodně podrazů na nás spodinu společnosti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 22:52:48 | #115 (3)

Znam presne o cem mluvis.
Jako tesar se to sidce tak moc name v US nevstahovalo.
Ale z partaka na pomocnyho stavbyvedociho a stavby vedouciho byla hooodne klikat cesta.

Podrazi se deji vsude ve vsem. V praci i ve sportu. Ne vzdy a vsem ale tak to je. *158*