Olympiada

Předmět diskuze: Olympiada - Mozna ze se pozvolna schyluje je konci!

Zobrazení reakcí na příspěvek #110

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 01:22:07 | #110
Reakce na příspěvek #108

Je sidce fakt ze tak jak uzasne museji olymponici makat tak by si mozna take v zametnani dost vydelali.
Dnes maji lepsi prilezitost ale tak moc jim to nezavidim.
Stacilo me videt jeji mozolnate a a nekdy krvave pazoury. American kajakar s 12 mistem z OH. v Londyne,
Bo cesi s desitkama metalu z ME. MS a Olympiady. Nezal jsem nikdy zadnyho tesare s rukama jako maji oni! *12754*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 09:47:59 | #111 (1)

Ale nemůžou si myslet,že z 10 leté kariéry by měli žít do smrti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 22:46:16 | #114 (2)

Byt v necem svetova trida veme tolik ze na nic jineho nezbyva ani cas ani sila.

A po tech '10" letech reprzentace a sportovni kariery maji iit delat co?

Nekteri Dukelaci nejsou ani vojaci z povolani jen civilni zametnanci CR Armady.
Nektery znich aspon castecne zvladnuly sportovne zalozene vzdelani a taqk ze nekde
neco najdou.

Nejaky x reprzentant flek nekde najde a dost casto trenrskou pozici v zahraqnici
Takze to je docel velka ztrata pro Ceskou Repubiku! *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 23:07:13 | #117 (3)

Dělal jsem těžkou práci v hutích ve velkých teplotách,taky se mi nikdo neptal , když jsem musel odejít v 50 letech ze zdr. důvodů.Každý není reprezentant a když vidíš jak třeba vypadá horník nebo hokejista..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 09:52:39 | #118 (2)

To si snad ani rozumný člověk myslet nemůže. )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 10:12:58 | #119 (3)

Nebudu vypisovat jména,ale je jich mnoho,co se uchlastali protože skončili pod mostem a o fotbalistech ???Hanba mluvit.Poslední dobou dva velcí reprezentanti .