Nikdo sem nejde, protože drbny tady na Chatujme nejsou a kluci si tak nemají kým povídat.
Nevidím nové drby. Tipuji si, že se vše teď odehrává více skrytě. Aneb za zády. Další, už nepotřebná místnost.
Třeba žádné drby nejsou.
Slabota tady....