Tak kdo se tu priznate k pomluvám??
A proč se diskuse jmenuje promluvy, když pak se mluví o pomluvách?
Klidně tu můžeš promlouvat dle libosti
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky