Buď doma, nos roušku #chranimtebe - https://chranimtebe.cz/ Když nemusíte, nechoďte ven, když musíte, vemte si roušku. Pokuď roušku nemáte, můžete si ji zkusit ušít - Návod ZDE nebo na výše uvedeném odkazu.
Pokud nemáte možnost si roušku ušít, můžete zkusit jeden z těchto návodů - Rouška z trička nebo Rouška z jednorázových ručníků
Buďme k sobě ohleduplní a nepodceňujme situaci, společně to zvládneme.

Rozcestník >> Stálé Místnosti >> Zralý muž a mladší žena

Informace

Název: Zralý muž a mladší žena
Kategorie: Stálé Místnosti
Založil: ttomasek
Správci: ttomasek
Založeno: 08.03.2016 11:25
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2567x
Příspěvků:
28

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Zralý muž a mladší žena - Pro všechny, které toto téma zajímá, mají k tomu co napsat nebo se zeptat.

Zobrazení reakcí na příspěvek #33

Zobrazit vše

| Předmět: 7 pravidel pro vztah se starším mužem:…
18.11.16 13:34:09 | #33

O.K., takže jste si začala s frajerem, který by mohl být klidně vaším otcem, a vy nevíte, zda to bude fungovat nebo ne. Věková propast nemusí být problémem, stačí se držet několika pravidel:
1. Buďte trpělivá
Jedna z největších chyb, kterou dělají mladší ženy, je netrpělivost a zbrklost. Váš starší miláček už má v životě nějaký řád, který vy jednoduše musíte respektovat. Zejména co se práce a volného času týče. Nepruďte, nekňučte, nevztekejte se. Nesnažte se mu předělávat život, zpestřete mu ho. A pokud chcete měnit, dělejte to nenápadně a pomalu.
2. Buďte spontánní
Nikdo od vás neočekává, že se se starším partnerem okamžitě vyklidníte a budete se chovat, jako by vám bylo o dvacet let víc. Naopak, váš milenec vás má zřejmě rád za to, jaká jste. Udržte si mladistvost duše, tedy to, co na vás vašeho miláčka baví.
3. Nepřipomínejte věkový rozdíl
I s vtípky na toto téma šetřete. Neponižujte svého partnera kvůli tomu, že se narodil o dva dny dříve než vaše matka. Váš vztah by to nemusel unést.
4. Užívejte konverzaci
Nemyslete si pořád, že vám váš partner chce za každou cenu dát najevo, že toho víc prožil, viděl, že toho víc zná. Vždyť je to pravda. Naopak se od něj snažte učit, poslouchejte, kde všude byl a co zažil, vždyť to je to, čeho si na něm vážíte. To je to, co vás baví a proč netrávíte čas s dvacetiletým uchem.
5. Ukažte, že se umíte postarat
Naučte se vařit, prát, žehlit, uklízet. Starší ročníky to ocení a mile je překvapíte.
6. Podporujte ho
Váš partner se nachází v jiné životní fázi, v té, ve které jste vy ještě nebyla. Proto ho podporujte, i přesto, že třeba jeho problémům příliš nerozumíte. Změny v kariéře, krize středního věku, buďte při něm.
7. Buďte sama sebou
Hnusné klišé, ale jak jinak to napsat. Navzdory vašemu věkovému rozdílu jste si vybrali jeden druhého a chcete spolu být. Není proto třeba se nijak měnit. A pamatujte, že vztahy se nedají zařadit do kategorie, nedají se jasně pojmenovat, neřídí se podle přesně stanovených pravidel. Nechte se unášet a zbytečně neřešte, co je správně a co si kdo myslí. Hodně štěstí.

Zdroj článku


n/a
n/a

| Předmět: RE: 7 pravidel pro vztah se starším…
18.11.16 16:29:52 | #34 (1)

Pravdivé, ale je třeba, aby i starší muž měl pochopení pro svou mladou přítelkyni a aby hlavně pamatoval na to, že žárlivost jinak krásný vztah zabíjí.


 #33