Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Předmět diskuze: COVID-19 - UPOZORNĚNÍ DISKUTUJÍCÍM: Kovid je téma, kde může být nesnadné získat dobré informace. Proto upozorňujeme například na weby, které se tváří, že dezinformace vyvrací, ačkoli je šíří (např. manipulátoři.cz), nebo třeba na manipulativní informace státních médií (Česká televize, Český rozhlas), které musí být v každém režimu poplatné vládní moci. Proto studujete-li články propagačních či dezinformačních médií, ptejte se stále sami sebe: Proč říkají právě toto? Kdo má prospěch z této zprávy? Jak by mohl znít názor druhé strany? Protože fórum není názorově cenzurováno a může materiály neseriózních médií obsahovat, mějte prosím na paměti toto upozornění:

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #551

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Koukám
29.05.21 23:44:28 | #551
Reakce na příspěvek #548

Však ano, řada epidemií neměla při prvním rozšíření okamžitou odezvu imunitního přizpůsobení, proto očekávání, že to zmizí při prvních nekolika vlnách, byla naivní. Odolnější jsou všeobecně lidé, kteří prodělali některá podobná onemocnění, nebo na ně byla dříve v rozumném věku a zdravotním stavu kontrolovaně očkována. Můj názor je, že i přes různé mutace, bude v časové ose počet úmrtí na covid ubývat, zatímco nevysvětlitelných obtíží a úmrtí spjatých s očkováním na covid přibývat.



| Předmět: RE: RE: RE: Koukám
30.05.21 11:52:00 | #552 (1)

zatímco nevysvětlitelných obtíží a úmrtí spjatých s očkováním na covid přibývat.

nepřipadá ti tohle moudro jako spíš samo sebe popírající žvást ? jak můžeš napsat nevysvětlitelné úmrtí a zároven ho spojit s očkováním ?

inu, CNN Prima News odvedlo svou práci a zaselo mezi nemyslící ovce pochybnosti


 #551 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Koukám
30.05.21 13:36:34 | #555 (2)

Já psal nevysvětlitelných obtíží a úmrtí, nikoliv nevysvětlitelných úmrtí. Úmrtí na očkování přibývá, a to je teprve začátek (proočkovaných nejen u nás z celkové populace zase tolik není, a navíc se s tím teprve začíná, někde první (což je jak nic), někde teprve druhá dávka vakcín, zatím velký podrámec plánů), a dle nepopisovaných zdrojů se často ani neevidují. A obtíže můžou být (a někdy po jakémkoliv očkování i jsou) např. nevysvětlitelné autoimunitní reakce, popř. choroby, kterých je už teď mezi populací mraky (nemyslím z očkování na covid), a díky velmi špatné diagnostice a neschopnosti léčby (několikrát ověřeno, takže žádný blábol) to dává tušit, že takto řízené očkování logicky způsobuje vážný problém. Pominuli že každé očkování nemá jen dobré stránky, tak hlavně srovnávat toto očkování s běžnou teorií a praxí odborníků (i já znám případy, kdy někdo prodělal covid už třikrát po sobě, a po změření protilátek z krve ihned po třetí vlně měl hodnoty téměř mizivé) obecně očkování není zrovna na místě. Tady to nemá cenu více řešit, stejně se nic nevyřeší, nazvi si to blábolem, pouze upozorňuji, že žádné tamto spojení jsem nenapsal. A informace je třeba sbírat i od lidí, nikoliv jen tupě sledovat média, já nikde nepsal, že sleduji média, naopak spekuluji, že mnoho informací se do médií vůbec nedostane.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Koukám
30.05.21 13:40:49 | #557 (2)

To mě spíš přijde, že média snahou lidi tlačit do očkování mezi ně zasévají pochybnosti, protože často podkládají naprosto protichůdné a nelogické názory, které úplně bijí do očí, takže ve výsledku se ani nedivím, že se najde mnoho, kteří přestanou takovým zdrojům důvěřovat, a začnou váhat.



Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky