Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Informace

Název: COVID-19
Kategorie: Věda a technika
Založil: Temda
Správci: Temda
Založeno: 02.03.2020 15:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 106102x
Příspěvků:
5357

Předmět diskuze: COVID-19 - Vše o koronaviru
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
15.10.21 12:45:38 | #4951

Ivermektin proti covidu nefunguje. Chválily ho nekvalitní nebo podvodné studie, ukázali vědci

Všechny vědecké studie, které poukazují na účinnost léku ivermektin proti covidu-19, obsahují vážné chyby nebo vykazují známky manipulace s daty, popsal server BBC s odkazem na zjištění čtyř nezávislých vědců. Ti posuzovali veškeré dostupné studie, v nichž se lék testoval na lidech nakažených koronavirem. Respektované klinické testy zabývající se účinností přípravku pak podle nich došly k závěru, že lék nemá vliv na zdravotní stav pacientů s covidem-19.
Ivermektin, který vznikl v 70. letech minulého století jako antiparazitikum, začala řada lidí nazývat zázračným lékem na covid-19, zejména v kruzích, které odmítaly nově vyvinuté vakcíny. Řada zemí, včetně Slovenska, pak schválila jeho mimořádné použití pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Nezávislá skupina amerických a australských lékařů a vědců posoudila veškeré dostupné studie s kontrolní skupinou ohledně účinnosti ivermektinu u covidových pacientů. Tyto studie by měly přinášet nejdůvěryhodnější výsledky. Jsou v nich zkoumáni pacienti náhodně rozdělení na dvě skupiny, přičemž první z nich je podáván lék a druhým z nich neúčinná látka, tedy placebo. Tým se zabýval rovněž šesti pozorovacími studiemi, jež pouze sledují, co se děje pacientům, kteří lék už berou.

Pět z 26 studií podle nezávislých výzkumníků vykazovalo známky padělaných dat, například v nich byly uvedeny u pacientů v podstatě nemožné údaje, nebo v nich byli někteří pacienti uváděni opakovaně. Dalších pět studií obsahovalo faktické chyby, například v nich byla špatně sečtená čísla. O jiných pak nic nevěděly místní zdravotní úřady nebo u nich panovalo podezření, že rozdělení pacientů do skupin nebylo zcela náhodné.

Čím horší studie, tím víc ivermektin chválí
Vědci došli k poznatku, že studie, které nejvíce naznačovaly účinnost ivermektinu proti covidu-19, zároveň budily největší podezření z manipulace s daty či nesprávného postupu autorů.
Největší a nejkvalitnější studii ohledně ivermektinu provedla McMasterova univerzita v Kanadě, která však došla k závěru, že užívání léku pacientům s covidem-19 nepřineslo žádný prospěch. Společnost Merck, která je jednou z firem, jež léčivo vyrábí, v únoru prohlásila, že nejsou žádné vědecké důkazy o účinnosti ivermektinu pro léčbu pacientů s koronavirem.

Lék schválilo nebo doporučilo několik států, například Indie, Jihoafrická republika, Peru, řada zemí v Latinské Americe a Slovensko. Některé země nicméně nakonec z tohoto stanoviska ustoupily. Podle BBC se přípravek těšil popularitě zejména v zemích, jež se potýkaly s malou dostupností vakcín.

Evropský lékový regulátor EMA nedoporučuje používat ivermektin k prevenci ani léčbě covidu-19. Český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) v březnu umožnil zdravotnickým zařízením podávat přípravek pacientům s covidem-19 v rámci experimentální léčby. Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně již předtím používala ivermektin jako součást léčby pacientů s nemocí covid-19, přičemž ohledně účinnosti léku provádí studii.| Předmět: RE:
15.10.21 13:13:13 | #4955 (1)

Lziva propaganda covidich smejdov, ale nikoho nezaujima.

Lekari pracujuci aj s pacientami v tazkom stave v spojeni s nakazou s covid virom, co ho pouzili videli sami jednoznacne pozitivne ucinky liecby pri covid viru v spojeni s ivermektinom.

"25. srpna 2021 si indická média všimla rozporu mezi masivním úspěchem Uttarpradéše a jinými státy, jako je Kerala, srovnávací selhání. Přestože bylo Uttarpradéš očkováno pouze na 5% Keraly na 20%, Uttarpradéš měl (pouze) 22 nových případů COVID, zatímco Kerala byla zahlcena 31 445 za jeden den. Ukázalo se tedy, že cokoli bylo obsaženo v těchto léčebných soupravách, muselo být docela účinné.

News18 uvedl: „Podívejme se na kontrastní obrázek. Kerala, se svojí populací 3,5 milionů rupií - neboli 35 milionů, 25. srpna hlásila 31 445 nových případů, což je převážná část z celkového počtu hlášených případů v zemi. Uttarpradéš, největší stát s populace téměř 24 milionů rupií - nebo 240 milionů - mezitím hlásila jen 22 případů ve stejném období.

Před dvěma dny bylo z Uttarpradéš hlášeno jen sedm čerstvých pozitivních případů. Kerala hlásila 25. srpna 215 úmrtí, zatímco Uttarpradéš pouze dvě úmrtí. Ve skutečnosti v posledních dnech nebyla hlášena žádná úmrtí z Uttarpradéš. V Uttarpradéši je nyní jen 345 aktivních případů, zatímco postava Keraly je 1,7 lakh - tedy 170 000. “

„Kerala odvedla mnohem lepší práci v oblasti očkování, přičemž 56% její populace je očkováno jednou dávkou a 20% populace je plně očkováno celkem 2,66 milionů - neboli 26,6 milionu - dávkami.

Uttarpradéš dal více než 6,5 milionů rupií - nebo 65 milionů - dávek, maximum v zemi, ale pouze 25% lidí dostalo první dávku, zatímco méně než 5% lidí je plně očkováno. Vzhledem k současným počtům COVID se zdá, že Uttar Pradesh trumfuje Keralu o značku nejúspěšnějšího modelu proti COVID. “

Do 12. září 2021 Livemint oznámil, že 34 okresů bylo prohlášeno za prosté COVID nebo neměly žádné aktivní případy. V celém státě Uttarpradéš bylo zaznamenáno pouze 14 nových případů.

22. září 2021 bylo na YouTube hostováno video populárně vědeckého bloggera Dr. Johna Campbella s podrobnostmi o úspěchu Uttarpradéš. Poskytl rozpis přísad a dávek domácí léčebné sady pro magickou medicínu zodpovědné za vymýcení COVID v Uttar Pradesh. Stejná sada byla také použita ve státě Goa.

Dr. John Campbell rozbil indický Ivermectin Blackout dokořán na YouTube tím, že odhalil vzorec tajné omáčky, hodně ke zděšení Big Pharma, WHO a CDC. Čtenáři to budou chtít sledovat, než to bude sundáno.

Každá domácí souprava obsahovala následující: tablety paracetamolu [tylenol], vitamín C, multivitamin, zinek, vitamín D3, Ivermectin 12 mg [množství #10 tablet], doxycyklin 100 mg [množství #10 tablet]. Mezi další nelékařské součásti patřily obličejové masky, dezinfekce, rukavice a alkoholové ubrousky, digitální teploměr a pulzní oxymetr.

Campbell uvádí, že vzrušující věci v soupravě, které upoutaly jeho pozornost, byly: zinek, vitamín D3, Ivermectin a sekundární léčba antibiotiky. „Zajímavé, to se vláda rozhodla dát.“

John Campbell již dříve přezkoumal repurikované léky na COVID. On dělal rozhovory jak s Dr. Tess Lawrie, tak s Dr. Pierrem Korym. Repurikované léky mají potenciál těžit z mnoha stavů, mezi které v neposlední řadě patří viry a rakovina.

Doktor Campbell poznamenal, že v 59 okresech Uttarpradéš nebyl zaznamenán žádný nedávný případ. Kromě toho z 191 446 testů dokončených za předchozích 24 hodin bylo pouze 33 vzorků pozitivních na míru pozitivity testu pouze 0,01%. Doktor Campbell nazval toto nízké číslo „ohromujícím“.

V září případy dramaticky klesly. Z celkového stavu 200 milionů plus obyvatel bylo ponecháno pouze 187 aktivních případů ve srovnání s vrcholem v dubnu 310 783 případů.

Dr. Campbell připisuje jejich úspěch mnoha faktorům, včetně včasné detekce a včasné léčby pomocí souprav, které stojí pouhých 2,65 $ na osobu.

Všimněte si, že Dr. Campbell nezmiňuje jedinou osobu, která by byla toxická z těchto deseti 12mg pilulek Ivermectinu - v celém stavu přes 200 milionů. Nebyla hlášena ani jedna otrava. Nebyly hlášeny žádné indické články o kontrole jedů ani telefonní hovory. Z milionů distribuovaných souprav léků, z nichž každá obsahovala 120 mg Ivermectinu, nebyl hlášen problém s touto drogou v Uttarpradéši.

Všimněte si, že doktor Campbell v žádném případě nekritizuje lékárničku jako „okrajovou“ nebo neúčinnou. Koneckonců by nebylo správné obvinit program sponzorovaný WHO, jako je test a léčba Uttarpradéš, koordinovaný WHO, ze „okrajových“.

Na rozdíl od toho málo, co dostáváme - s velkými náklady - od vlády ve Spojených státech, jsou tyto soupravy účinné a obsahují rukavice, teploměr a oxymetr. Když jsem naposledy koupil oxymetr před nějakými deseti lety, stál nějakých 200,00 $. Celá tato sada - včetně oxymetru - stojí pouze 2,65 $.

A všimněte si, že vláda může koupit za cenu jednoho kurzu Remdesiviru více než tisíc souprav obsahujících Ivermectin pro domácí léčbu. Remdesivir provozuje 3 100 USD a je to nepraktické léčivo, protože během hospitalizace musí být podáno pozdě při onemocnění. Navíc je to droga, která nezachraňuje životy.

Každodenní nápor mediální propagandy nás bombarduje zprávami, které se nás snaží odvrátit od nejbezpečnějších a nejefektivnějších způsobů léčby.

Zájem o Ivermectin a Indii jen roste a nyní dosáhl historického maxima. Indické dobytí COVID-19 již není skryto. Tajemství je venku. A možná konečně bude publikována tolik očekávaná závěrečná zpráva WHO s podrobnostmi o nejúspěšnější kampani na pandemii jakéhokoli místa na Zemi.

VICE informaci zde https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/indias-ivermectin-blackout---part-v-the-secret-revealed/article_9a37d9a8-1fb2-11ec-a94b-47343582647b.html

PROLHANY COVIDI SMEJDI PROPAGUJICI MISTO TETO BEZPECNE LECBY nebezpecne a zivot i zdravi ohrozujici vyrazne drazsi anticovid vakciny by uz meli byt pozavirani do base i se vsemi politiky, co tuhle jejich propagandu podporujou !


 #4951 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 13:15:56 | #4957 (2)

lživá propaganda konspiračního ksindla Loraka nikoho nezajímá


 #4955 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 13:16:35 | #4958 (2)

Ivermektin proti covidu nefunguje. Chválily ho nekvalitní nebo podvodné studie, ukázali vědci

Všechny vědecké studie, které poukazují na účinnost léku ivermektin proti covidu-19, obsahují vážné chyby nebo vykazují známky manipulace s daty, popsal server BBC s odkazem na zjištění čtyř nezávislých vědců. Ti posuzovali veškeré dostupné studie, v nichž se lék testoval na lidech nakažených koronavirem. Respektované klinické testy zabývající se účinností přípravku pak podle nich došly k závěru, že lék nemá vliv na zdravotní stav pacientů s covidem-19.
Ivermektin, který vznikl v 70. letech minulého století jako antiparazitikum, začala řada lidí nazývat zázračným lékem na covid-19, zejména v kruzích, které odmítaly nově vyvinuté vakcíny. Řada zemí, včetně Slovenska, pak schválila jeho mimořádné použití pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Nezávislá skupina amerických a australských lékařů a vědců posoudila veškeré dostupné studie s kontrolní skupinou ohledně účinnosti ivermektinu u covidových pacientů. Tyto studie by měly přinášet nejdůvěryhodnější výsledky. Jsou v nich zkoumáni pacienti náhodně rozdělení na dvě skupiny, přičemž první z nich je podáván lék a druhým z nich neúčinná látka, tedy placebo. Tým se zabýval rovněž šesti pozorovacími studiemi, jež pouze sledují, co se děje pacientům, kteří lék už berou.

Pět z 26 studií podle nezávislých výzkumníků vykazovalo známky padělaných dat, například v nich byly uvedeny u pacientů v podstatě nemožné údaje, nebo v nich byli někteří pacienti uváděni opakovaně. Dalších pět studií obsahovalo faktické chyby, například v nich byla špatně sečtená čísla. O jiných pak nic nevěděly místní zdravotní úřady nebo u nich panovalo podezření, že rozdělení pacientů do skupin nebylo zcela náhodné.

Čím horší studie, tím víc ivermektin chválí
Vědci došli k poznatku, že studie, které nejvíce naznačovaly účinnost ivermektinu proti covidu-19, zároveň budily největší podezření z manipulace s daty či nesprávného postupu autorů.


 #4955 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.10.21 14:25:29 | #4963 (3)

Co si nepochopil na tom co som ti poslal vyssie, kde lekari z praxe jednoznacne potvrdzuju ucinok ivermektinu ?

Nejaka zaplatena studia covidich smejdov propagujucich nebezpecne anticovid vakciny snaziac se kompromitovat vaznu konkurenciu v liecbe covid viru skutecne nikoho nezaujima.

Lekarov aj ludi zaujima ci sa mozu vyliecit, alebo nie i bez toho, aby zbytocne riskovali svoje zdravie a pokial je v tomto pripade potvrdene z lekarskej praxe, kde hovorime o liecbe ivermektinom, ze je ucinnym liekom ako v prevencii, tak i pri liecbe vazneho priebehu v suvislosti s covid virom niet o com dalej polemizovat.

Vyssie uvedene vysledky liecby spojenej s ivermektinom podavanym milionom ludom nie je mozne ignorovat ani nie je mozne ho spochybnit nejakou zaplatenou studiou zo strany covidich smejdov a propagatorov anticovid vakcin.

Naviac nielen pre Indiu ale aj pre dalsie staty moze tento druh liecby znamenat niekolkonasobne nizsie vydaje na liecbu.


 #4958 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:41:40 | #4966 (4)

sirStanley. Opytam sa ta este inak.

Teba niekdo za tu propagaciu anticovid vakcin plati, ked ignorujes taketo zrejme fakty priamo vychadzajuce z lekarskej praxe ?

A podotykam, ze sa tu nebavime len o skusenosti lekarov v Indii.

Rovnake skusenosti maju aj lekari v CR a SR.

Hlavný odborník o použití ivermektínu
https://lekarskenoviny.sk/index.php/2021/02/10/hlavny-odbornik-o-pouziti-ivermektinu/

Doc. MUDr. Jozef Firment, PhD, hlavný odborník MZ SR pre anesteziológiu a intenzívnu medicínu poskytol stanovisko k užívaniu ivermektínu:

Ivermectin (IVM) je antiparazitárny liek, pri ktorého zrode v roku 1975 bol výskum parazitológov Íra Williama C. Campbella a Japonca Satoshiho Ōmuru. Obaja vedci boli za túto prácu ocenení až po štyridsiatich rokoch v roku 2015 Nobelovou cenou za fyziológiu a medicínu.
....
V laboratórnych štúdiách IVM preukázal aj veľmi silné antivírusové a protizápalové vlastnosti aj proti SARS-CoV-2 (vírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19). Antivírusová aktivita IVM nie je celkom jasná. Predpokladá sa však, že IVM brzdí prenášanie vírusových bielkovín do jadra hostiteľskej bunky. Bez IVM vírusy tento importín ovplyvnia tak, že zosilnia infekciu potlačením antivírusovej odpovede hostiteľa. Okrem toho, in vitro IVM blokuje pripojenie spike proteínu SARS-CoV-2 vírusu na bunkovú membránu hostiteľa.

....

Široké použitie ivermektínu viedlo k významnému zníženiu prípadov rozvinutého ochorenia a úmrtnosti, ktoré sa v regiónoch, kde sa používa, blížili až k predpandemickým úrovniam. Ako ukazujú výsledky v týchto štúdiách, ivermektín by mohol byť dôležitou a možno život zachraňujúcou súčasťou liečebnej stratégie pri dosahovaní získania kontroly nad pandémiou.

....

Čo sa týka vedľajších účinkov, je IVM vo všeobecnosti pomerne dobre znášaný. "


 #4963 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:47:31 | #4968 (5)

co na tomhle dobytku nechápeš ?,Ivermectin nezabírá,.Tečka .

Ivermektin proti covidu nefunguje. Chválily ho nekvalitní nebo podvodné studie, ukázali vědci

Všechny vědecké studie, které poukazují na účinnost léku ivermektin proti covidu-19, obsahují vážné chyby nebo vykazují známky manipulace s daty, popsal server BBC s odkazem na zjištění čtyř nezávislých vědců. Ti posuzovali veškeré dostupné studie, v nichž se lék testoval na lidech nakažených koronavirem. Respektované klinické testy zabývající se účinností přípravku pak podle nich došly k závěru, že lék nemá vliv na zdravotní stav pacientů s covidem-19.
Ivermektin, který vznikl v 70. letech minulého století jako antiparazitikum, začala řada lidí nazývat zázračným lékem na covid-19, zejména v kruzích, které odmítaly nově vyvinuté vakcíny. Řada zemí, včetně Slovenska, pak schválila jeho mimořádné použití pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Nezávislá skupina amerických a australských lékařů a vědců posoudila veškeré dostupné studie s kontrolní skupinou ohledně účinnosti ivermektinu u covidových pacientů. Tyto studie by měly přinášet nejdůvěryhodnější výsledky. Jsou v nich zkoumáni pacienti náhodně rozdělení na dvě skupiny, přičemž první z nich je podáván lék a druhým z nich neúčinná látka, tedy placebo. Tým se zabýval rovněž šesti pozorovacími studiemi, jež pouze sledují, co se děje pacientům, kteří lék už berou.

Pět z 26 studií podle nezávislých výzkumníků vykazovalo známky padělaných dat, například v nich byly uvedeny u pacientů v podstatě nemožné údaje, nebo v nich byli někteří pacienti uváděni opakovaně. Dalších pět studií obsahovalo faktické chyby, například v nich byla špatně sečtená čísla. O jiných pak nic nevěděly místní zdravotní úřady nebo u nich panovalo podezření, že rozdělení pacientů do skupin nebylo zcela náhodné.

Čím horší studie, tím víc ivermektin chválí
Vědci došli k poznatku, že studie, které nejvíce naznačovaly účinnost ivermektinu proti covidu-19, zároveň budily největší podezření z manipulace s daty či nesprávného postupu autorů.
Největší a nejkvalitnější studii ohledně ivermektinu provedla McMasterova univerzita v Kanadě, která však došla k závěru, že užívání léku pacientům s covidem-19 nepřineslo žádný prospěch. Společnost Merck, která je jednou z firem, jež léčivo vyrábí, v únoru prohlásila, že nejsou žádné vědecké důkazy o účinnosti ivermektinu pro léčbu pacientů s koronavirem.

Lék schválilo nebo doporučilo několik států, například Indie, Jihoafrická republika, Peru, řada zemí v Latinské Americe a Slovensko. Některé země nicméně nakonec z tohoto stanoviska ustoupily. Podle BBC se přípravek těšil popularitě zejména v zemích, jež se potýkaly s malou dostupností vakcín.

Evropský lékový regulátor EMA nedoporučuje používat ivermektin k prevenci ani léčbě covidu-19. Český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) v březnu umožnil zdravotnickým zařízením podávat přípravek pacientům s covidem-19 v rámci experimentální léčby. Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně již předtím používala ivermektin jako součást léčby pacientů s nemocí covid-19, přičemž ohledně účinnosti léku provádí studii.


 #4966 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:56:13 | #4973 (6)

Mna ale podobne kecy zaplatenych covidich smejdov, ktorym je ludsky zivot aj zdravie lahostajne a ide im predovsetkym o ich zisky a moc skutecne nezaujimaju.

Je tu lekarska prax a priame skusenosti obrovskeho poctu lekarov po celom svete s milionmi pacientov nakazenych covid virom, ktory potvrdzuju pozitivny liecebny ucinok ivermektinu.

Az sa ho teda niekdo snazi zamerne skompromitovat uvadzanim zavadzajuci informacii polopravdami a lzou len, aby takto ludi presvedcil ludi, ze je pre nich jedinou nadejou len nejaka nefunkcna draha a nebezpecna anticovid vakcina, tak toto skutocne ludi so zdravym rozumom vratane lekarov co chcu pomoct vylliecit sa svojim pacientom nijako nezaujima.


 #4968 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:06:39 | #4978 (7)

co si o tom myslíš je mi naprosto u zádele a nikoho to co si myslíš nezajímá - seš jen konspirační dobytek


 #4973 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:50:01 | #4970 (5)

Ivermektín zachraňuje životy, ubezpečuje skúsený primár

"Zdravotný stav pacienta s ochorením COVID-19, ktorý bol už osem týždňov napojený na umelú pľúcnu ventiláciu, sa výrazne zlepšil už o dva dni po podaní ivermektínu. Zdôraznil to v rozhovore pre Pravdu Peter Szeghy, primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny Kysuckej nemocnice s poliklinikou v Čadci. Podčiarkol, že s týmto liekom, ktorý nie je na Slovensku oficiálne registrovaný, sa dajú dosiahnuť veľmi dobré výsledky liečby....
pacient na konci decembra. Ležal na posteli už osem týždňov napojený na umelú pľúcnu ventiláciu. Nachádzal sa v stave, keď má lekár vážne obavy, či sa mu podarí zachrániť vôbec život. Po ivermektíne bol výsledok vynikajúci. Už o dva dni sme pacienta mohli začať odpájať od umelej pľúcnej ventilácie. V posledný deň roku 2020 sa dokonca už dostal z nemocnice domov.
..........
Vždy sa držím faktov. Po nasadení ivermektínu sme u neho nijako inak nezmenili liečebnú stratégiu. Dovtedy mal vysoké tlaky na dýchacie centrá a nedarilo sa nám to znižovať. Pridali sme k liečbe iba ivermektín a už o dva dni tieto tlaky začali klesať, čo viedlo k spomínanému kroku odpájať ho od umelej pľúcnej ventilácie. Nebol to jediný prípad – nasledovali ďalší pacienti s podobne výborným výsledkom po podaní ivermektínu. Išlo o ľudí väčšinou vo veku od 50 do 60 rokov.
...

Nateraz môžem povedať, že v tunajšej nemocnice je na ARO úmrtnosť pacientov s ochorením COVID-19 niečo viac ako 30 percent, čo je pokles v porovnaní s obdobím, keď ešte ivermektín nedostávali.

Nestretol som sa s nijakým závažným nežiaducim účinkom na ARO. Jediné, čo sa u nich vyskytlo, boli nejaké vyrážky alebo hnačky, pričom to rýchlo odznelo. Pokiaľ ide o ambulantných pacientov, v ich prípade sa neobjavili takmer žiadne nežiaduce účinky.

Lekári, ktorí používajú ivermektín, zdôrazňujú, že ho podávajú pacientom s ďalšími látkami. Zvlášť prízvukujú význam vitamínu D. Tiež takto postupujete?
Samozrejme, že ivermektín kombinujeme. Je na to vypracovaný protokol. Podľa závažnosti stavu pacienta sú to nielen vysoké dávky vitamínu D, ale aj vitamínu C. Odporúčaná denná dávka „déčka“ je okolo 4-tisíc jednotiek, my sme nútení dávať 30-tisíc či dokonca až 50-tisíc jednotiek. Týmto postupom sa darí dosiahnuť, aby sa hladina vitamínu D dostala zhruba o týždeň aspoň na spodnú hranicu normy. Dôležitý je aj zinok a kvercetín.

https://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/579689-ivermektin-zachranuje-zivoty-ubezpecuje-skuseny-primar/


 #4966 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:53:42 | #4972 (6)

co na tomhle dobytku nechápeš ?,Ivermectin nezabírá,.Tečka .

Ivermektin proti covidu nefunguje. Chválily ho nekvalitní nebo podvodné studie, ukázali vědci

Všechny vědecké studie, které poukazují na účinnost léku ivermektin proti covidu-19, obsahují vážné chyby nebo vykazují známky manipulace s daty, popsal server BBC s odkazem na zjištění čtyř nezávislých vědců. Ti posuzovali veškeré dostupné studie, v nichž se lék testoval na lidech nakažených koronavirem. Respektované klinické testy zabývající se účinností přípravku pak podle nich došly k závěru, že lék nemá vliv na zdravotní stav pacientů s covidem-19.
Ivermektin, který vznikl v 70. letech minulého století jako antiparazitikum, začala řada lidí nazývat zázračným lékem na covid-19, zejména v kruzích, které odmítaly nově vyvinuté vakcíny. Řada zemí, včetně Slovenska, pak schválila jeho mimořádné použití pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Nezávislá skupina amerických a australských lékařů a vědců posoudila veškeré dostupné studie s kontrolní skupinou ohledně účinnosti ivermektinu u covidových pacientů. Tyto studie by měly přinášet nejdůvěryhodnější výsledky. Jsou v nich zkoumáni pacienti náhodně rozdělení na dvě skupiny, přičemž první z nich je podáván lék a druhým z nich neúčinná látka, tedy placebo. Tým se zabýval rovněž šesti pozorovacími studiemi, jež pouze sledují, co se děje pacientům, kteří lék už berou.

Pět z 26 studií podle nezávislých výzkumníků vykazovalo známky padělaných dat, například v nich byly uvedeny u pacientů v podstatě nemožné údaje, nebo v nich byli někteří pacienti uváděni opakovaně. Dalších pět studií obsahovalo faktické chyby, například v nich byla špatně sečtená čísla. O jiných pak nic nevěděly místní zdravotní úřady nebo u nich panovalo podezření, že rozdělení pacientů do skupin nebylo zcela náhodné.

Čím horší studie, tím víc ivermektin chválí
Vědci došli k poznatku, že studie, které nejvíce naznačovaly účinnost ivermektinu proti covidu-19, zároveň budily největší podezření z manipulace s daty či nesprávného postupu autorů.
Největší a nejkvalitnější studii ohledně ivermektinu provedla McMasterova univerzita v Kanadě, která však došla k závěru, že užívání léku pacientům s covidem-19 nepřineslo žádný prospěch. Společnost Merck, která je jednou z firem, jež léčivo vyrábí, v únoru prohlásila, že nejsou žádné vědecké důkazy o účinnosti ivermektinu pro léčbu pacientů s koronavirem.

Lék schválilo nebo doporučilo několik států, například Indie, Jihoafrická republika, Peru, řada zemí v Latinské Americe a Slovensko. Některé země nicméně nakonec z tohoto stanoviska ustoupily. Podle BBC se přípravek těšil popularitě zejména v zemích, jež se potýkaly s malou dostupností vakcín.

Evropský lékový regulátor EMA nedoporučuje používat ivermektin k prevenci ani léčbě covidu-19. Český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) v březnu umožnil zdravotnickým zařízením podávat přípravek pacientům s covidem-19 v rámci experimentální léčby. Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně již předtím používala ivermektin jako součást léčby pacientů s nemocí covid-19, přičemž ohledně účinnosti léku provádí studii.


 #4970 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:01:01 | #4974 (7)

Je pro tebe aj Peter Szeghy, primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny dobytkem, co nevi co rika, kdyz zachranuje zivoty svych pacientu pomoci ivermectinu a mluvi jasne, ze maji diky teto lecbe s ivermektinem minimalne o 30% nizsi umrtnost pacientu nakazenych covid virem ?


 #4972 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:04:49 | #4975 (8)

pro mě seš dobytek a špína hlavně ty,protože šíříš polopravdy,lži a konspirace- jsi nefalšovaný ksindl a odpad

studie jednoznačně prokázali neučinnost. Tečka.


 #4974 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:05:50 | #4977 (9)

Ty nadávky jsou zbytečné.


 #4975 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:13:51 | #4980 (10)

nemám ve zvyku ustupovat bezohlednému šíření škodlivých konspirací a dezinformací , na podobné kreatury doplatili svými životy i můj pantáta a panímáma když uvěřili tomu že to nic není a kdyby něco tak stačí užívat Isoprinosine ,má averse vůči podobným hnojům je tedy opodstatněná

jinak ,máš pocit že tvé vysvětlování a edukace má svůj učinek ? že tihle s kterými tu diskutuješ se zamysleli ? pochopili že to co tvrdí jsou nesmysly., bláboly ?


 #4977 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:20:12 | #4983 (11)

Jestlize umreli tvy rodice v dusledku nakazy covid virem o to spis by si mel i ty sam bojovat proti tem lzim tech covidich smejdu, co tento vir zamerne vypustili medzi lidi, aby pak mohli udelat miliardove ksefty do kterym jsou korupcne zapleteny jak lekari tak i politici i na tech nejvyssich postech, kde hodne z nich i dany stav plne vyhovuje, nebo tou lzivou propagandou lidi rozdeluji a ziskavaji cim dal vecsi totalitni moc, kde jako argument pouzivaji prave tuhle umele vytvorenou covid krizi.


 #4980 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:22:35 | #4987 (12)

co si myslí prokázaný konspirační hnůj Lorak nikoho nezajímá


 #4983 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:25:22 | #4989 (11)

Pokud někdo nebude chtít přesvědčit, pak to nedokážu. Každý má svou pravdu. Pokud se jich sejde více se stejnou výslednicí, třeba to pomůže.
Rozhodně se nehodlám zlobit, jen ukazuji, jak to vidím.


 #4980 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:37:13 | #4996 (12)

Já také


 #4989 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 16:08:54 | #5010 (12)

Malej problémeček je v tom, že tihle popírači smí zatím beztrestně šířit bludy a tak odrazovat lidi od vakcinace. Oni prostě jako malé děti zkoušejí trpělivost státních orgánů, které předpokládají, že to popírače samo od sebe přestane bavit, že také nabydou rozumu.


 #4989 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 18:12:20 | #5012 (13)

Problémem je v tom, že nikoho ta opatření nebaví, omezují svobodu a mají vliv na psychiku, každý proto hledá nějakou cestu ven. Pak se snadno sáhne po jednoduchém vysvětlení a řešení. Když pak zjistí jaká je realita, žádá prý většina neočkovaných, při hospitalizaci v nemocnici, Bamlanivimab nebo Ramdesivir.


 #5010 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:16:07 | #4982 (10)

Co cekas od podobneho zmanipulovaneho primitiva. Ja mu tu jen nastavuje zrcadlo toho jeho hloupeho chovani, nebo s nim opravdu slusna a seriozni diskuse podlozena argumenty a overitelnymi a potvrzenymi fakty mozna skutecne neni.


 #4977 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:21:52 | #4985 (11)

zasloužíš si komplet všechny nadávky -jsi prokázaný a usvědčený konspirační hovado a lidský odpoad


 #4982 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:41:08 | #5002 (10)

Možná, protože ty umíněné, křičící a dupající popírače nic nezastaví.
I kdyby leželi vnemocnici, tak budou furt tvrdit, že vinní jsou očkovaní sousedé šířící čínské úmyslně vytvořené viry.

Včera jsem zachytil kousek "Máte slovo" a tam taky vykřikovali popírači své "moudrosti" *15238* , že vakciny nefungují a jediné co je udržuje ve zdraví je jen a jen promořenost. Jejich snem je zákaz vakcinace a neustálé moření lidstva. To bylo po tom, co jsem si přijal třetí dávku vakcíny. Jsem zvědav kolik týdnů života mi přisoudí ti zmatení popírači a kolik lidí nakazím tím čínským bojovým virem. *15238* *15238* *15238*


 #4977 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:44:07 | #5004 (11)

S tím souhlasím.


 #5002 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:45:55 | #5006 (11)

Přimíchala se do toho u nás i politika, takže boj proti Babišovi byl i bojem proti koronavirovým opatření. Ti lidé v tom mají hrozný chaos a neví, co si mají vybrat.


 #5002 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:45:55 | #5007 (11)

omyl- Sars Cov - 2 přece vymyslela *1* americká DARPA *27179* *27179*


 #5002 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 15:54:47 | #5008 (12)

Lorak Uživatel je online | Předmět: CORONAVIRUS: Globalistická biologická…14.10.21 00:17:27 | #4899
CORONAVIRUS: Globalistická biologická zbraň vytvořená DARPA, Big Pharma , Billem Gatesem a jeho britskými vládci
http://stateofthenation.co/?p=5884


 #5007 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 16:00:41 | #5009 (13)

Děkuji za info.
Popírači určitě brzo odhalí, že DARPA je Putinem nasazena pátá kolona di USA. A že Putin je loutkou zlých Ufounů, kteří pracují na zničení lidstva. Chtějí obsadit naši krásnou planetu, neboť ta jejich je už zoufale přeufouněná. *15238*


1  
 #5008 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 16:27:01 | #5011 (14)

Nene, ve vakcíně proti covidu jsou obsaženy nanoroboti, které nás umožní asimilovat tak jako to dělali Borgové ve Star Treku *29716*


 #5009 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.21 18:13:53 | #5013 (15)

Jsme Borgové. Budete asimilováni. Veškerý odpor je marný.


 #5011 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:47:16 | #4967 (4)

co na tomhle dobytku nechápeš ?,Ivermectin nezabírá,.Tečka .

Ivermektin proti covidu nefunguje. Chválily ho nekvalitní nebo podvodné studie, ukázali vědci

Všechny vědecké studie, které poukazují na účinnost léku ivermektin proti covidu-19, obsahují vážné chyby nebo vykazují známky manipulace s daty, popsal server BBC s odkazem na zjištění čtyř nezávislých vědců. Ti posuzovali veškeré dostupné studie, v nichž se lék testoval na lidech nakažených koronavirem. Respektované klinické testy zabývající se účinností přípravku pak podle nich došly k závěru, že lék nemá vliv na zdravotní stav pacientů s covidem-19.
Ivermektin, který vznikl v 70. letech minulého století jako antiparazitikum, začala řada lidí nazývat zázračným lékem na covid-19, zejména v kruzích, které odmítaly nově vyvinuté vakcíny. Řada zemí, včetně Slovenska, pak schválila jeho mimořádné použití pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Nezávislá skupina amerických a australských lékařů a vědců posoudila veškeré dostupné studie s kontrolní skupinou ohledně účinnosti ivermektinu u covidových pacientů. Tyto studie by měly přinášet nejdůvěryhodnější výsledky. Jsou v nich zkoumáni pacienti náhodně rozdělení na dvě skupiny, přičemž první z nich je podáván lék a druhým z nich neúčinná látka, tedy placebo. Tým se zabýval rovněž šesti pozorovacími studiemi, jež pouze sledují, co se děje pacientům, kteří lék už berou.

Pět z 26 studií podle nezávislých výzkumníků vykazovalo známky padělaných dat, například v nich byly uvedeny u pacientů v podstatě nemožné údaje, nebo v nich byli někteří pacienti uváděni opakovaně. Dalších pět studií obsahovalo faktické chyby, například v nich byla špatně sečtená čísla. O jiných pak nic nevěděly místní zdravotní úřady nebo u nich panovalo podezření, že rozdělení pacientů do skupin nebylo zcela náhodné.

Čím horší studie, tím víc ivermektin chválí
Vědci došli k poznatku, že studie, které nejvíce naznačovaly účinnost ivermektinu proti covidu-19, zároveň budily největší podezření z manipulace s daty či nesprávného postupu autorů.
Největší a nejkvalitnější studii ohledně ivermektinu provedla McMasterova univerzita v Kanadě, která však došla k závěru, že užívání léku pacientům s covidem-19 nepřineslo žádný prospěch. Společnost Merck, která je jednou z firem, jež léčivo vyrábí, v únoru prohlásila, že nejsou žádné vědecké důkazy o účinnosti ivermektinu pro léčbu pacientů s koronavirem.

Lék schválilo nebo doporučilo několik států, například Indie, Jihoafrická republika, Peru, řada zemí v Latinské Americe a Slovensko. Některé země nicméně nakonec z tohoto stanoviska ustoupily. Podle BBC se přípravek těšil popularitě zejména v zemích, jež se potýkaly s malou dostupností vakcín.

Evropský lékový regulátor EMA nedoporučuje používat ivermektin k prevenci ani léčbě covidu-19. Český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) v březnu umožnil zdravotnickým zařízením podávat přípravek pacientům s covidem-19 v rámci experimentální léčby. Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně již předtím používala ivermektin jako součást léčby pacientů s nemocí covid-19, přičemž ohledně účinnosti léku provádí studii.


 #4963 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:09:33 | #4979 (5)

Ja chapu, ze jsi zmanipulovany idiot, ktery slepe veri lzive propagande covidich smejdu a nekriticky prijima vsechno, co tihle lidi reknou i kdyz je realita zcela jina.

Proste oni ti reknou, ze anticovid vakcina chrani tebe i jine lidi kolem tebe a je to prokazanou nejakou vedeckou studii a ty tomu tedy uveris, ze je to tak i kdyz to primo odporuje tve vlastni skusenosti a zdravemu rozumu.

Mnohem serioznejsi by jiste bylo rikat lidem pravdu, nebo spis ci pozdeji se tihle lhari skompromitujou tou svoji lzivou reklamou i sami i kdyz jim je to vlastne jedno. Oni i tak pri prodeji tech svych anticovid vakcin neruci prakticky za nic ci uz se to tyka ucinnosti ale i vaznych negativnich vedlejsich priznaku koncicich i smrti. Podplatili politiky, co za ne prebiraji tuhle odpovednost a pocitaji pouze ty miliardy co jim z takoveho kseftu jdou na ucet a kde diky temto kseftum a dohodam s podplacenymi politiky i lekari pak maji cim dal vecsi moc nad zivoty ostatnich lidi.


 #4967 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:14:36 | #4981 (6)

co si myslí prokázaný konspirační hnůj Lorak nikoho nezajímá


 #4979 

| Předmět:
15.10.21 11:32:36 | #4938

ANTICOVID „Vakcína“ nesplňuje následujících pět požadavků, aby jí bylo možné považovat za vakcínu, a je ze své podstaty lékařským „experimentem“.

1. Poskytuje imunitu vůči viru
Jedná se o „děravou“ genovou terapii, která neposkytuje imunitu vůči přípravku Covid a tvrdí, že zmírňuje příznaky, přestože je očkováno dvakrát, je nyní 60% pacientů vyžadujících ER nebo JIP s covid infekcemi.

2. Chrání příjemce před virem
Tato genová terapie neposkytuje imunitu a dvojitě očkovaní mohou stále virus zachytit a šířit.

3.Snižuje úmrtí na virovou infekci
Tato genová terapie nesnižuje úmrtí na infekci. Dvojitě očkovaní infikovaní přípravkem Covid také zemřeli.

4. Snižuje cirkulaci viru
Tato genová terapie stále umožňuje šíření viru, protože poskytuje nulovou imunitu vůči viru.

5. Snižuje přenos viru
Tato genová terapie stále umožňuje přenos viru, protože poskytuje nulovou imunitu vůči viru.| Předmět: RE:
15.10.21 12:28:38 | #4943 (1)

vypatlané žvásty ksindla Loraka


 #4938 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 12:41:46 | #4949 (2)

Skus vecnou argumentaci ksindle !


 #4943 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.10.21 12:44:45 | #4950 (3)

seš konspirační špína,s tebou se čůráku věcně neargumentuje ,s tebou se zachází tak jak zasluhuješ tedy s výsměchem ,pohrdáním a nenávistí


 #4949 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 13:23:01 | #4959 (4)

Mas tam uvedenych 5 bodu.

Argumentuj a nebo radeji mlc, nebo se pak podobnou reakcii prezentujes sam jako curak neschopny argumentovat, kde jeho jedinym zajmem je jen sirit lzive konspirace a nenavist vuci lidem, co jinym lidem rikaji pravdu.


 #4950 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 13:45:44 | #4961 (5)

Ty pravdu neříkáš, šířiš bludy a konspirace které ti pravidelné vyvracím

Přesto v tom nadále pokračuješ, proto si ty hovado zvykej na nadávky, nic jiného si nezasloužíš


 #4959 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:25:40 | #4990 (6)

Zvracis tu pravdelne to vidim, ale seriozne si nespochybnil nic a opak uz si neprokazal vubec, nebo tva tvrzeni co slepe prebiras od covidich smejdu jsou LZIVA a lehce spochybnitelna.


 #4961 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:40:58 | #5001 (7)

co si myslí prokázaný konspirační hnůj Lorak nikoho nezajímá


 #4990 

| Předmět:
15.10.21 10:03:52 | #4930

V souvislosti s tím, co se na Slovensku děje hraje roli korupce nejvýše postavených vládních činitelů a působení nevládních organizací a politicky, či ekonomicky zájmových skupin v podobě think tanků prosazující neveřejné zájmy určené k prospěchu jinému než k prosazování národních zájmu. Mezi tyto organizace patří GLOBSEC založena na Slovensku dva roky po pádu totality.

https://www.globsec.org/publications/globsec-2021-bratislava-forum-summary/

https://www.forum.globsec.org/2021/

https://digital.globsec.org/events/_globsec_bratislava_forum_2021| Předmět: RE:
15.10.21 10:06:16 | #4931 (1)

A nyní o projektu MOVIR

https://movir.lf.tuke.sk


 #4930 

| Předmět: RE:
15.10.21 10:07:18 | #4932 (1)

 #4930 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 12:29:11 | #4944 (2)

Kotleba je nacistický ksindl a odpad


 #4932 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 12:51:38 | #4952 (2)

Ludia zmanipulovany propagandou covidich smejdov nakoniec aj v takejto veci uvidia nieco prospesne a ziaduce, lebo su neustale masirovany lzivou demagogiou o pocte mrtvych aj pocte nakazenych v suvislosti s covid virom. Nechapu, ze je tu umelo zavadzany totalitny rezim, ktory aj pod falosnou zamienkou uz dnes obmedzuje prava aj slobody ludi, kde uz je na toto obmedzovanie prav a slobod ludi aj pod falosnou zamienkou sirenia nebezpecneho viru cvicena a pripravovana na zasah proti ludom aj armada.

Projekt MOVIR informace na strance prevadzkovanej armadou SR https://www.mil­.sk/97604/

Nakoniec sa mozno zobudia aj ti zmanipulovani idioti, ked uz ale bude prilis neskoro, aby tomu totalitnemu rezimu mohli nejako zabranit.

Pre podobnych uzitocnych idiotov, nech su varovanim aj tieto slova Karla Kryla. Něžná revoluce (Listopad 1989) - rozhovor s Karlem Krylem

"...chce to hlidat..." i kdyz zijeme v te jakoze zemi s demokratickym usporadanim.

Kolik lidi si ale podobna slova treba i od Karla Kryla veme k srdci a chape jejich smysl ?


 #4932 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.10.21 13:24:50 | #4960 (3)

 #4952 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 14:24:54 | #4962 (4)

ano Karel Kryl by se obracel v hrobě kdyby věděl co za svoloč jeho písně zneužívá


 #4960 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:27:47 | #4991 (5)

Tahle jeho pisen velice dobre vystihuje danou situaci, kdyz zde covidi smejdi zavadeji totalitu a jdou i pres mrtvoly.


 #4962 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.21 15:40:42 | #5000 (6)

co si myslí prokázaný konspirační hnůj Lorak nikoho nezajímá


 #4991 

| Předmět:
14.10.21 22:39:39 | #4926

Slovenská vláda testuje systém od Košické univerzity na selekci společnosti

Na sociálních sítích se objevila informace, že Technické univerzity v Košicích se ve spolupráci se Slovenským  ministerstvem obrany a chystá několikamilionový projekt, který bude sledovat lidi. Přirovnává se to k moderním koncentračním táborem.
Lidé budou pomocí techniky virtuální odděleni. Kromě jiných tuto informaci uvedl na svém profilu Milan Mazurek z hnutí Republika.
„Pozor! Vláda pro vás chystá moderní koncentráku, „uvádí video Mazurek. Ve výcvikovém táboře Lešť se má testovat „koncentrační tábor 21. století“. Bude vytvořen z mobilních senzorických zařízení, které budou nezávislé na elektrické síti. Budou monitorovat například osoby uvrženo do karantény, či nepřekročí místo, které mají zakázáno projít. Tehdy se pomocí sledovacích zařízení zaznamená nežádoucí pohyb a zašle se informace o něm. Mazurek se domnívá, že po zjištění takového pohybu bude osoba pronásledována, příp. jinak potrestána.| Předmět: RE:
14.10.21 22:40:32 | #4927 (1)

Čekání BY CHTĚL cenzuře. PRÝ Bláha A TV SLOVAN TŘEBA VYPNOUT. Mazurek: totalitních LIDSKÝ ODPAD
Koncentrační tábor bez mříží
„Zkrátka a jasně – koncentrační tábor 21. století. Bez mříží, plotů a strážních věží. Jen s využitím moderních technologií, tím nejhorším a zvráceným způsobem. Vyčlenila (vláda – pozn. Redaktora) na to 3,7 milionu eur z eurofondových projektů, „rozčiluje se Mazurek.

Vládě nestačí, že občanů špehuje přes mobilní aplikace. Vymyslela si tedy vlastní koncentrační tábor. Jde o tzv. MoVir – „mobilní monitorovací systém určený k ochraně izolovaných skupin obyvatelstva před šířením virových onemocnění nebo opačně na ochranu obyvatelstva před izolovanou skupinou identifikovanou jako zdroj rizika,“ uvádí stránka projektu https://movir.lf.tuke.sk/. Mazurek virtuální sledování přirovnává k ohradě, v níž je dobytek. Tu rovněž nemohou zvířata překročit.

Když se projekt aplikuje, klidně mohou izolovat neočkovaných proti covidu 19 od zbytku společnosti. V projektu se uvádí, že jde o monitorování rizikových skupin. V souvislosti s tím, co se děje, si snadno dosadíme za rizikovou skupinu neočkovaných proti covid 19. Současná vláda nejednou hovoří o nebezpečí, které mohou způsobit takoví neočkovaných.


 #4926 

| Předmět: RE: RE:
15.10.21 12:30:57 | #4945 (2)

Milan Mazurek je popírač holokaustu a neonazi dobytek ,máš pěkne vzory trotle


 #4927 

| Předmět: RE:
14.10.21 22:41:18 | #4928 (1)

Vláda zavádí totalitu
„Přátelé, takto vypadá totalita, vláda takto získá do rukou nepředstavitelnou moc,“ říká Mazurek. Bude umět vytvořit nějakou zónu, za kterou se pod hrozbou trestu sledována skupina nedostane. Mazurek tento nápad považuje za myšlenku psychopata a říká, že pokud by se po příštích volbách staly součástí moci, okamžitě by projekt zrušily. “


 #4926 

| Předmět: RE:
14.10.21 22:42:04 | #4929 (1)

„DENÍK JSME A JEHO REDAKTOR SCHUTZ SA výživy v sadistický NÁVRHŮM,“ tvrdí BLAHA
Připomínáme, že se za poslední rok publikovalo množství zpráv, které předpovídaly segregaci společnosti. Před časem byly jejich šiřitelé označení za konspirátorů. Dnes se však ukazuje, že se pomalými, ale promyšlenými kroky stávají fantastické obavy některých občanů a alternativních médií realitou. Vládou podporované sledování lidí existovalo v době socialismu.

Protesty jsou nutnou obranou
Na závěr Milan Mazurek, poslanec NRSR, vyzývá lidi, aby se zúčastnili protestů proti vládě, která si dovoluje realizovat takové zvrácené nápady.


 #4926 

| Předmět: Únorová manifestace
14.10.21 14:36:04 | #4910


| Předmět: RE: Únorová manifestace
14.10.21 15:05:30 | #4911 (1)

to jsou bizarní postavičky - Byzantský patriarchát *27179* *27179*


 #4910 

| Předmět: RE: Únorová manifestace
15.10.21 12:17:58 | #4942 (1)

Neco podobne zcela jiste nemuze prilis prospet v boji proti covidim smejdum a prolhanym dezinformatorum zavadejicim do zivota lidi totalitu, ale jim to spis pomaha.

Je zde zcela jiste potrebne vice vecnych a podlozenych faktu argumentu, nez podobne emotivnich projevu, ktere i pri snaze tohoto cloveka vest boj proti temnym demonskym silam nekteri chapou tak, ze je zapotrebi to resit nasilnou cestou se zbrani v ruce, kde ale to nasili je prave zbrani a nastrojem tech, co zavadeji ty totalitni rezimy.

Zde jednoznacne musi zvitezit zdravy rozum, jenz vychazi z poznani pravdy a je spojen i s laskou, ktera muze pomoct realne videt urcite veci i tem zmanipulovanych a obelhavanym lidem.


 #4910 

| Předmět:
14.10.21 12:32:31 | #4905

Vláda ČR spekuluje jak by mohla rozjet buzerací neočkovaných lidí a komplikovat jím život. Zkráceni platnosti testovacího intervalu navíc navýší rychlost vytváření shluků odpadního spotřebního materiálu po testech jaký nebyl ani v době komunismu a na této mašinérii budou nejvíce úspěšně profitovat farmaceutické korporace, které žijí z rozjeté covidové propagandy a vakcinační mašinérie.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/uvazujeme-o-zkraceni-doby-platnosti-testu-rika-k-situaci-svrcinova-177827#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=RQbGFqWuJMa-202110141000&dop_id=177827&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět:
14.10.21 00:45:06 | #4900

Člověk tu dlouho není a samý hoax ,od anti odmítačů . *27179*| Předmět: CORONAVIRUS: Globalistická biologická…
14.10.21 00:17:27 | #4899

CORONAVIRUS: Globalistická biologická zbraň vytvořená DARPA, Big Pharma , Billem Gatesem a jeho britskými vládci
http://stateofthenation.co/?p=5884| Předmět: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 08:49:39 | #4901 (1)

Díky za potvrzení že jsi pravý nefalšovaný konspirátor a prašivý dezinformátor


 #4899 

| Předmět: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
15.10.21 12:05:25 | #4941 (2)

Muzes si o mne myslet co jen chces, ale zatim svymi prispevkami ukazujes jen to, ze jsi zmanipulovanou obeti covidich smejdu.

Tento odkaz sem uvedl jen jako predmet k zamysleni proc zde existuji duvodne pochybnosti o jednani urcitych lidi, ktere by jiste meli byt podrobeny dalsimu skoumani.

Ja sam netvrdim, ze vse v tom odkazu je presne tak, jak se to snazi autor daneho clanku tvrdit, ale jiste by bylo vhodne i v kontextu o jake data tu skutecne jde proskoumat jejich souvislost i s tim, co souvisi s tou dnesni umele vytvorenou covidi krizi.


 #4901 

| Předmět: RE: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
15.10.21 12:32:02 | #4946 (3)

jak píšu ,seš konspirační hovado a špína,potvrzuješ to každým slintem co vypustiš z tlamy


 #4941 

| Předmět: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 10:20:52 | #4903 (1)

To vede k závěru, že se nedá opravdu vyvrátit smysl vakcín jako možné binární biologické zbraně po samotném uměle laboratorně vytvořeném chřipkovém víru.
Tím pádem jasankové včetně toho nade mnou se budou bránit všemi prostředky, aby nebyly odhalené jejich nebezpečné antistrategické myšlení a naivita.
Realita vytváření vakcín nestejných pro různé kategorie lidí je dost alarmující. Anglosaxon nepovažuje Hispánce, nebo Slovana za stejně hodnotného. Velmi zajímavé by bylo složení vakcín např. typu J &J. poslaných nezadluženým Rusům kterými zadluženi američtí anglosaxoni pohrdají nejvíc a po jejich nerostných surovinách šíleně dychtí jako východisku z vlastní vytvořené krize.
Další realitou je tá, že před vznikem covidu americká centrální banka splácela dluhy ruské centrální bance zlatem namísto dolaru, z důvodu nedůvěry Putinové administrativy ve stabilitu amerického monetárního systému.


 #4899 

| Předmět: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 12:21:05 | #4904 (2)
*27179* *27179* *27179* *27179* *27179* *27179*

 #4903 

| Předmět: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 12:52:34 | #4907 (2)

To je taky dobrý fór *27179*


 #4903 

| Předmět: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 12:53:54 | #4908 (1)

Ty jako správný jehovista uvěříš všemu, co podporuje tvé přání, jak by měli věci být, že? *29716*


 #4899 

| Předmět: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 13:27:38 | #4909 (2)

Není jediným, kdo odvážně zastává tento názor a proto jeho postoj nesouvisí, ani souviset nemůže s náboženskou orientaci, ani jeho možné členství k náboženské organizaci.
Je nás víc. Můžete se jít bodnout.


 #4908 

| Předmět: RE: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 15:10:05 | #4912 (3)

to si jen myslíš že je vás mnoho ,vás skutečných chodících lobotomů je naštěstí jen pár


 #4909 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS:…
14.10.21 15:35:38 | #4913 (4)

Však hnidy jako ty by měli nosit respirátory a roušky povinně a byli by jste i spočitatelní.


 #4912 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS:…
14.10.21 16:05:08 | #4915 (5)

tak to zařid ,co ti brání ? ty čůráčí hlavo furt blekotáš jak jste v područí globálních elit a tyranizováni ,tak přeci povstan a udělej pořádek,čeho se bojíš ? nebude to tím že seš jen línej invalidní bezcennej kus hovna co čumí na kokotiny,věří jim a pak s tím otravuje ostatní a nanejvýš vyleze ven jen pro rohlíky a je podělanej strachy že na něj někdo přenese očkování ?


 #4913 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS:…
14.10.21 16:34:30 | #4916 (6)

No, nevím, nevím. Jen ať tyhle průpovědí, které už máš naučené nazpaměť jednoho dne jako ubohý starý hulvát, který celý život druhých urážel, dehonestoval a zesměšňoval neřekneš sám o sobě.


 #4915 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS…
14.10.21 17:09:16 | #4919 (7)

to si pleteš hochu, v okamžiku kdy přestanete dehonestovat druhé s těmi nesmysly např. o očkování, kdy je každý kdo se nechal očkovat zmaniplulovaný blb atp. ,já vám dávám ochutnat trochu tvrdší medicínu ,čistě proto abyste si nemysleli že budete mít volné pole působnosti pro ty své hemzy

jinak řečeno ,přestan šířit evidentní nesmysly a budeš mít klid a slušnou diskuzi


 #4916 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.10.21 17:34:35 | #4920 (8)

Není důvod přestat setrvat v tomto postoji, protože se o žádné evidentní nesmysly z naší strany nejedná.


 #4919 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.10.21 17:50:26 | #4921 (9)

Kdybys kriticky, tj. řádně uvažoval a vyhodnocoval informace, tak bys tam tu evidentnost postřehl.


 #4920 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.10.21 18:15:55 | #4922 (10)

Tyto informace ořezané rozsáhlou cenzurou a mázáním odborných kvalifikovaných vyjádření už přestali být vyhodnocovatelné a proto už zůstali jen pro vás, jako vaše růžové brýle.


 #4921 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.10.21 19:21:45 | #4924 (11)

Cože? Co to je za nesmysl? *29716*


 #4922 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS:…
14.10.21 16:36:35 | #4918 (5)

To vy spočítatelní brzy budete na prstech ruky, protože postupně vymřete. *32299*


 #4913 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS:…
14.10.21 18:18:47 | #4923 (6)

...a tuto víru v něčí smrt právě sdílí někdo, kdo je natolik hloupý že později polemizuje o kritickém vyhodnocování něčeho.


 #4918 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: CORONAVIRUS…
14.10.21 19:27:27 | #4925 (7)

To není žádná moje víra, to byla nadsázka *27179* Je jasné, že všichni nevymřete, ovšem mnoho vás pomře.


 #4923 

| Předmět: RE: RE: RE: CORONAVIRUS: Globalistická…
14.10.21 16:35:08 | #4917 (3)

Ale souvisí. Tak jak to lorák předvádí v případě covidu, tak je pro jehovisty typické zacházet s informacema. Debatoval jsem s nima 5 let a velice dobře jsem je poznal.


 #4909 

| Předmět: Lisabonský soud rozhodl, že na Covid-19…
14.10.21 00:14:11 | #4898

Lisabonský soud rozhodl, že na Covid-19 zemřelo pouze 0,9% „ověřených případů“-ne 17 000, jak tvrdila portugalská vláda
https://theexpose.uk/2021/06/29/lisbon-court-rules-that-only-0-9-of-verified-cases-died-of-covid-19-not-17000-as-portuguese-government-claimed/

"Lisabonský soud rozhodl, že pouze 0,9% „ověřených případů“ zemřelo na Covid-19, což je celkem 152, namísto 17 000, které tvrdily padělané vládní statistiky úmrtí na Covid.

Na základě petice zahájené občanem byl soud v Lisabonu nucen poskytnout ověřené údaje o úmrtnosti na Covid-19.

Dokumenty odhalily, že počet ověřených úmrtí na Covid-19 od ledna 2020 do dubna 2021 je pouze 152, což je drasticky nižší počet než 17 000 úmrtí, které tvrdila vláda.

Data pocházejí z portugalského systému Sistema de Informação dos Certificados de Óbito (SICO).

Zdá se, že všechna ostatní úmrtí jsou důsledkem nesouvisejících důvodů, přičemž mnoho z uvedených osob mělo pozitivní test na testy PCR, což opět naznačuje, že testy jsou zcela nespolehlivé.

Kary Mullis, vynálezce testu PCR, již dříve uvedl, že nejsou spolehlivé na testování virů, protože výsledky lze interpretovat tak, aby vytvářely „iluzi“ pandemie .

Mnoho testů na Covid má vysoké prahy cyklu - většina je nastavena na 37 nebo 40 - což znamená, že existuje velké množství falešných poplachů."| Předmět: RE: Lisabonský soud rozhodl, že na…
14.10.21 08:50:12 | #4902 (1)

Vypatlané žvásty prašivého dezinformátora Loraka


 #4898 

| Předmět: RE: RE: Lisabonský soud rozhodl, že na…
15.10.21 10:44:06 | #4933 (2)

To rozhodnuti soudu je realitou, kterou ty zrejme nejsi schopen vnimat, nebo jsi naprogramovan lzivou propagandou covidich smejdu siricich strach nejen uvadenim techto falesnych poctu mrtvych v dusledku covid viru, ale i uvadenim falesne pozitivnich lidi nakazenych covid virem pomoci testu, ktere maji zavazne nedostatky kritizovane i odbornou lekarskou verejnosti.


 #4902 

| Předmět: RE: RE: RE: Lisabonský soud rozhodl, že…
15.10.21 10:45:38 | #4934 (3)

Az jdes ale tyhle skutecnosti popirat krasne tim jen ukazujes, ze jsi tim prasivym zmanipulovanym dezinformatorem a uzitecnym idiotem zmagoren tou lzivou covidi propagandou prave ty sam.


 #4933 

| Předmět: ŠOKUJÍCÍ obvinění: Zneuctěný politik…
14.10.21 00:03:09 | #4897

ŠOKUJÍCÍ obvinění: Zneuctěný politik byl vydírán velkými farmaceutickými zájmy, aby uvalil mandát „očkování“
https://thenewamerican.com/shocking-allegation-disgraced-politician-was-blackmailed-by-big-pharma-interests-to-impose-vaccine-mandate/

No co planujete i dal hajit ti covidi smejdy a jimi skorumpovane politiky ?| Předmět: RE: ŠOKUJÍCÍ obvinění: Zneuctěný…
15.10.21 10:52:10 | #4935 (1)

Zadna reakce od zmanipulovanych covidich idiotu propagujicich vakcinaci anticovid vakcinami na to odstoupeni teto vysoce postavena australske politicky, jenz byla prokazatelne usvedcena ze spoluprace na zaklade vydirani pharma lobistami, aby nasilne a protizakonne prosazovala vakcinovani anticovid vakcinami u lidi v Australii ?

Je to hezka ukazka zlocinneho jednani pharma firem vyrabejicich anticovid vakciny a lidi, co s temito zlocinci spolupracuji a ktere uzitecni idioti jako SirStanley a dalsi jemu podobni zde taky podporuji a schvaluji tohle zlocinne jednani.


 #4897 

| Předmět: RE: RE: ŠOKUJÍCÍ obvinění: Zneuctěný…
15.10.21 12:37:13 | #4947 (2)

ty si vážně myslíš že tu bude každý reagovat navšechny tvoje konspirační hnoje? ty seš vážně tupej debil


 #4935